|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
jaga, zakładałes się z molde o zrobienie laski? ty masz cos z bania czy kolegujesz sie z jacykowem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
jaga, zakładałes się z molde o zrobienie laski? ty masz cos z bania czy kolegujesz sie z jacykowem Dlaczego się unosisz? Padlo takie zdanie ze strony Nieczeczanina wiec zapytałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
jaga, zakładałes się z molde o zrobienie laski? ty masz cos z bania czy kolegujesz sie z jacykowem fechu zapewne chciałby screena tego zakładu, tzn chciałby zobaczyć wygraną 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
jaga, zakładałes się z molde o zrobienie laski? ty masz cos z bania czy kolegujesz sie z jacykowem Dlaczego się unosisz? Padlo takie zdanie ze strony Nieczeczanina wiec zapytałem. jakis prowincjonalny krzykacz po kilku winach dorwal sie do neta piszac durnoty a ty lykasz jak pelikan srubki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
jaga, zakładałes się z molde o zrobienie laski? ty masz cos z bania czy kolegujesz sie z jacykowem fechu zapewne chciałby screena tego zakładu, tzn chciałby zobaczyć wygraną  Nigdy nie prosiłem o screeny jak smigales z akerem za rękę nad morzem wiec zle domysły snujesz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
jaga, zakładałes się z molde o zrobienie laski? ty masz cos z bania czy kolegujesz sie z jacykowem Dlaczego się unosisz? Padlo takie zdanie ze strony Nieczeczanina wiec zapytałem. jakis prowincjonalny krzykacz po kilku winach dorwal sie do neta piszac durnoty a ty lykasz jak pelikan srubki Wystarczyło napisać, że to nieprawda. Żegnam ozieble niemiły użytkowniku.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Fechu dobrze wiesz że nic takiego nie miało miejsca z akerem więc po co do tego wracasz
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2013
Posty: 486 |
jaga się zakładał, bo był pewny swego - jak jest mężczyzna to wezmie do buzi z połykiem tak jak obiecał. Na pewno pamieta bo to była głośna sprawa 4 kolejki temu na quasi. Jaga bąź mezczyzną i miej honor
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3 |
Fechu dobrze wiesz że nic takiego nie miało miejsca z akerem więc po co do tego wracasz potwierdzam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Pieski trzeba szukać: Slovacko @ 4,36 Sivasspor @ 3,47  Slovacko 1-0 Sivasspor 1-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783 |
po przerwie trzeba bedzie atakowac Plock mysle ze OKS im pusci juz nie... wies 1 X @2.70 jeszcze  do kasy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,490 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,557 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,557 Likes: 10 |
Co jest męskiego w braniu do buzi przez jage1920
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Fechu dobrze wiesz że nic takiego nie miało miejsca z akerem więc po co do tego wracasz potwierdzam  Noted.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3 |
Co jest męskiego w braniu do buzi przez jage1920 przestańcie już bo robi się nie smacznie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
jaga się zakładał, bo był pewny swego - jak jest mężczyzna to wezmie do buzi z połykiem tak jak obiecał. Na pewno pamieta bo to była głośna sprawa 4 kolejki temu na quasi. Jaga bąź mezczyzną i miej honor biegnij chloptasiu do geesu po wino i migiem pod remize na fetowac awans zaraz soltys bedzie krecil korba a do buzi to bedziesz lykal w nastepnym sezonie od kazdej ekipy ktora bedzie przyjezdzac do was na dzierewnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,490 |
Co jest męskiego w braniu do buzi przez jage1920 przestańcie już bo robi się nie smacznie a przeciez kobietom smakuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Co jest męskiego w braniu do buzi przez jage1920 przestańcie już bo robi się nie smacznie a przeciez kobietom smakuje 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|