Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
#647633 31/10/2006 19:36
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Quote
buk oferyuje całkiem ciekawy program referal
Quote
EUR 10 for YOU
100% BONUS + EUR 10 for FRIENDS
Participation
Every Playbanks registered user can participate in this bonus scheme.
Who may be referred?
Participants may refer friends and acquaintances. New customers who have the same Household address, E-Mail address or IP Address as the referrer or as any other already registered user will not count for this bonus scheme.
How does it work?
Participation is very easy: First Log-in your Playbanks Account. From your Account section, proceed to the Friendship Bonus page. You will find a unique link which you should give to your friends. Only new customers which register through this link will count for this bonus scheme.
Your Bonus
You will find your EUR 10 bonus automatically in your Playbanks Account within 48 hours from the time your referred friend made the first deposit.
Your Friend's Bonus
New customers registered through your link will find their EUR 10 bonus automatically in their Playbanks Account within 48 hours from the time they make the first deposit.
Withdrawal Conditions
The EUR 10 bonus should be considered as free bets and should be staked for at least three times on bets at odd 1.80 or over, before being withdrawn. This bonus can be combined with other bonus offers, in which case all the withdrawal conditions of these bonus schemes need to be satisfied before withdrawing funds from your Playbanks Account.
Terms and Conditions
- Playbanks reserves the right to change or cancel this bonus scheme at any time without prior notice.
- Playbanks reserves the right to reject Bonuses if fraudulent behaviour is noticed.
- Each new customer will count in this scheme only if these conditions are accepted before creating the Playbanks Account.


No całkiem fajny bonusik -niezależnie od podstawowego bonusu od depozytu, zarówno polecający jak i polecony dostają po 10 euro. Buk co prawda taki sobie, czasami zdarza sie trafić fajny kurs, design strony troche toporny, warunki obrotu denerwujące (niewszyscy lubią grać kombo)- jednak dotychczas nie słyszałem by ktoś miał z nim jakieś kłopoty.

Gbyby ktoś chciał sie zapisać, oczywiście zapraszam ode mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


pozdr gryzonko

To działa !- nie wiem komu należą sie moje podziękowania -w każdym razie na moim czystym koncie playbanks znalazło sie 20 euro. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Niech ktoś napisze czy i ta druga strona dostała dodatkowe 10 euro.
pozdr.

Last edited by wHiTe_StAr; 02/11/2006 14:54.
Bonus: Unibet
#647634 31/10/2006 19:47
Dołączył: May 2006
Posty: 819
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 819
Post deleted by wHiTe_StAr

#647635 31/10/2006 22:03
Dołączył: May 2006
Posty: 281
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 281
to jak to w końcu jest? bonus można wypłacić czy nie?

#647636 31/10/2006 22:58
Dołączył: May 2006
Posty: 819
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 819
Można wypłacić. Kiedyś były inne warunki i nie było można ale teraz jest to normalny 100% bonus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#647637 31/10/2006 23:08
Dołączył: Sep 2006
Posty: 7
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 7
rejestrowalem sie z linka "martwyciag-a" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> teraz mam nadzieje, ze ktoś z mojego sie zarejestruje. Warunki wciaz te same, a wiec 100% do 30euro + 10 za rejestracje z linka. Buk przysypia czesto z kursami takze warto tu pograc.


Last edited by wHiTe_StAr; 02/11/2006 09:47.
#647638 01/11/2006 00:42
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
Quote
rejestrowalem sie z linka "martwyciag-a" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> teraz mam nadzieje, ze ktoś z mojego sie zarejestruje. Warunki wciaz te same, a wiec 100% do 30euro + 10 za rejestracje z linka. Buk przysypia czesto z kursami takze warto tu pograc.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zarejestrowałem się...

Gdyby ktoś był tak miły i chciałby skorzystać z promocji - POLECAM...



Pozdrawiam
Borczi

Last edited by wHiTe_StAr; 02/11/2006 09:47.
#647639 01/11/2006 14:15
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Witam

Rowniez sie zarejestrowalem, oczywiscie z linka kolgi wyzej, wiec jesli ktos by byl tak uprzejmy i teraz zarejestrowal sie z mojego bylo by fajnie


Last edited by wHiTe_StAr; 02/11/2006 09:47.
#647640 01/11/2006 14:30
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
rowniez sie zarejestrowalem, jesli ktos chce skorzystac z mojego to bardzo prosze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Last edited by wHiTe_StAr; 02/11/2006 09:47.
#647641 01/11/2006 19:47
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Najbardziej skurwialy buk jakiego znam. Strona sie wiesza, 1 kupon stawialem 10 minut!!!!! i nie zdazylem na dzis nic obstawic.I tak za kazdym razem.Strony wszystkich innych bukow chodza normalnie a tutaj nie da sie normalnie stawiac!!!!

#647642 01/11/2006 20:30
Dołączył: Mar 2006
Posty: 11
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 11
Witam

Oczywiście równiez sie zarejestrowalem z linka kolgi wyżej, wiec jeśli ktoś by byl tak uprzejmy i teraz zarejestrowal się z mojego bylbym wdzięczny. Pozdrawiam.

#647643 01/11/2006 20:36
Dołączył: Mar 2006
Posty: 11
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 11
Post deleted by wHiTe_StAr

#647644 02/11/2006 06:58
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
Wydaje mi się że w regulaminie forum jest wyraźnie napisane że za podawanie reflinków grozi natychmiastowy ban ???

#647645 02/11/2006 07:33
Dołączył: May 2006
Posty: 819
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 819
Tylko że w tym wypadku rejestracja z refa to JEDYNA okazja by mieć dodatkowe 10 euro. Tak więc w tym wypadku jest to całkowicie uzasadnione.

#647646 02/11/2006 07:47
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Quote
Tylko że w tym wypadku rejestracja z refa to JEDYNA okazja by mieć dodatkowe 10 euro. Tak więc w tym wypadku jest to całkowicie uzasadnione.
Uważam, że REGULAMIN obowiązuje wszystkich.
Nie ma uzasadnienia by go łamać (dla 10 EUR)
Są wiadomości prywatne i jak ktoś chce, to tam niech pisze co chce.
Inaczej zamiast deskusji o bukmacherze robi się rewia ref-linków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

#647647 02/11/2006 07:49
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Quote
Tylko że w tym wypadku rejestracja z refa to JEDYNA okazja by mieć dodatkowe 10 euro. Tak więc w tym wypadku jest to całkowicie uzasadnione.
Przeażnie w refach chodzi o to żeby coś dostać, tak że usuniecie postów zrefami jest jak najbardziej uzasadnione bo temat się rozmył zupełnie.

#647648 02/11/2006 07:50
Dołączył: May 2006
Posty: 819
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 819
Quote
Quote
Tylko że w tym wypadku rejestracja z refa to JEDYNA okazja by mieć dodatkowe 10 euro. Tak więc w tym wypadku jest to całkowicie uzasadnione.
Uważam, że REGULAMIN obowiązuje wszystkich.
Nie ma uzasadnienia by go łamać (dla 10 EUR)
Są wiadomości prywatne i jak ktoś chce, to tam niech pisze co chce.
Inaczej zamiast deskusji o bukmacherze robi się rewia ref-linków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

To niech tu wpadnie mod i skasuje refy ale jakiekolwiek upomnienia to przesada skoro bez tego jest u każdego 10E mniej. Skoro chcecie mniej kasy na koncie niech i tak będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
P.S Powiadomiłem moda o tej wiadomości -.-

#647649 02/11/2006 10:53
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
jak to jest z obrotem tego bonusu i ogolnie depozytu u nich? jak wplacilem 25$ i dostalem drugie 25$ jako bonus. Zagralem (triple min. kurs 2.0) i przegralem.Czyli teraz juz moge normalnie obstawiac bez wymogow kursowych, bo bonus przegralem?

#647650 02/11/2006 13:29
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
czy ktos jeszcze nie otrzymal tego bonusu, bo za godzine mijaja 24h jak wplacilem tam kase i bonusu jak nie ma tak nie ma i nie wiem czy sie fatygowac do supportu ?

#647651 02/11/2006 14:09
Dołączył: May 2006
Posty: 819
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 819
Eee no ok że refy skasowane ale jak już to chyba wszystkim by wypadało.. tego pana na górze 3 strony też...

#647652 02/11/2006 14:29
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
trzeba cos wplacac zeby dostac kase za refa?

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, ANZELMO, aker, kamel, forty), 2,558 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,350
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1