|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
buk oferyuje całkiem ciekawy program referal EUR 10 for YOU 100% BONUS + EUR 10 for FRIENDS Participation Every Playbanks registered user can participate in this bonus scheme. Who may be referred? Participants may refer friends and acquaintances. New customers who have the same Household address, E-Mail address or IP Address as the referrer or as any other already registered user will not count for this bonus scheme. How does it work? Participation is very easy: First Log-in your Playbanks Account. From your Account section, proceed to the Friendship Bonus page. You will find a unique link which you should give to your friends. Only new customers which register through this link will count for this bonus scheme. Your Bonus You will find your EUR 10 bonus automatically in your Playbanks Account within 48 hours from the time your referred friend made the first deposit. Your Friend's Bonus New customers registered through your link will find their EUR 10 bonus automatically in their Playbanks Account within 48 hours from the time they make the first deposit. Withdrawal Conditions The EUR 10 bonus should be considered as free bets and should be staked for at least three times on bets at odd 1.80 or over, before being withdrawn. This bonus can be combined with other bonus offers, in which case all the withdrawal conditions of these bonus schemes need to be satisfied before withdrawing funds from your Playbanks Account. Terms and Conditions - Playbanks reserves the right to change or cancel this bonus scheme at any time without prior notice. - Playbanks reserves the right to reject Bonuses if fraudulent behaviour is noticed. - Each new customer will count in this scheme only if these conditions are accepted before creating the Playbanks Account. No całkiem fajny bonusik -niezależnie od podstawowego bonusu od depozytu, zarówno polecający jak i polecony dostają po 10 euro. Buk co prawda taki sobie, czasami zdarza sie trafić fajny kurs, design strony troche toporny, warunki obrotu denerwujące (niewszyscy lubią grać kombo)- jednak dotychczas nie słyszałem by ktoś miał z nim jakieś kłopoty. Gbyby ktoś chciał sie zapisać, oczywiście zapraszam ode mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pozdr gryzonko To działa !- nie wiem komu należą sie moje podziękowania -w każdym razie na moim czystym koncie playbanks znalazło sie 20 euro. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Niech ktoś napisze czy i ta druga strona dostała dodatkowe 10 euro. pozdr.
Last edited by wHiTe_StAr; 02/11/2006 14:54.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 819
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 819 |
Post deleted by wHiTe_StAr
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 281
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 281 |
to jak to w końcu jest? bonus można wypłacić czy nie?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 819
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 819 |
Można wypłacić. Kiedyś były inne warunki i nie było można ale teraz jest to normalny 100% bonus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2006
Posty: 7 |
rejestrowalem sie z linka "martwyciag-a" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> teraz mam nadzieje, ze ktoś z mojego sie zarejestruje. Warunki wciaz te same, a wiec 100% do 30euro + 10 za rejestracje z linka. Buk przysypia czesto z kursami takze warto tu pograc.
Last edited by wHiTe_StAr; 02/11/2006 09:47.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002 |
rejestrowalem sie z linka "martwyciag-a" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> teraz mam nadzieje, ze ktoś z mojego sie zarejestruje. Warunki wciaz te same, a wiec 100% do 30euro + 10 za rejestracje z linka. Buk przysypia czesto z kursami takze warto tu pograc. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zarejestrowałem się... Gdyby ktoś był tak miły i chciałby skorzystać z promocji - POLECAM... Pozdrawiam Borczi
Last edited by wHiTe_StAr; 02/11/2006 09:47.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
Witam
Rowniez sie zarejestrowalem, oczywiscie z linka kolgi wyzej, wiec jesli ktos by byl tak uprzejmy i teraz zarejestrowal sie z mojego bylo by fajnie
Last edited by wHiTe_StAr; 02/11/2006 09:47.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213 |
rowniez sie zarejestrowalem, jesli ktos chce skorzystac z mojego to bardzo prosze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Last edited by wHiTe_StAr; 02/11/2006 09:47.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Najbardziej skurwialy buk jakiego znam. Strona sie wiesza, 1 kupon stawialem 10 minut!!!!! i nie zdazylem na dzis nic obstawic.I tak za kazdym razem.Strony wszystkich innych bukow chodza normalnie a tutaj nie da sie normalnie stawiac!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2006
Posty: 11 |
Witam
Oczywiście równiez sie zarejestrowalem z linka kolgi wyżej, wiec jeśli ktoś by byl tak uprzejmy i teraz zarejestrowal się z mojego bylbym wdzięczny. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2006
Posty: 11 |
Post deleted by wHiTe_StAr
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777 |
Wydaje mi się że w regulaminie forum jest wyraźnie napisane że za podawanie reflinków grozi natychmiastowy ban ???
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 819
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 819 |
Tylko że w tym wypadku rejestracja z refa to JEDYNA okazja by mieć dodatkowe 10 euro. Tak więc w tym wypadku jest to całkowicie uzasadnione.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
Tylko że w tym wypadku rejestracja z refa to JEDYNA okazja by mieć dodatkowe 10 euro. Tak więc w tym wypadku jest to całkowicie uzasadnione. Uważam, że REGULAMIN obowiązuje wszystkich. Nie ma uzasadnienia by go łamać (dla 10 EUR) Są wiadomości prywatne i jak ktoś chce, to tam niech pisze co chce. Inaczej zamiast deskusji o bukmacherze robi się rewia ref-linków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Tylko że w tym wypadku rejestracja z refa to JEDYNA okazja by mieć dodatkowe 10 euro. Tak więc w tym wypadku jest to całkowicie uzasadnione. Przeażnie w refach chodzi o to żeby coś dostać, tak że usuniecie postów zrefami jest jak najbardziej uzasadnione bo temat się rozmył zupełnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 819
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 819 |
Tylko że w tym wypadku rejestracja z refa to JEDYNA okazja by mieć dodatkowe 10 euro. Tak więc w tym wypadku jest to całkowicie uzasadnione. Uważam, że REGULAMIN obowiązuje wszystkich. Nie ma uzasadnienia by go łamać (dla 10 EUR) Są wiadomości prywatne i jak ktoś chce, to tam niech pisze co chce. Inaczej zamiast deskusji o bukmacherze robi się rewia ref-linków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> To niech tu wpadnie mod i skasuje refy ale jakiekolwiek upomnienia to przesada skoro bez tego jest u każdego 10E mniej. Skoro chcecie mniej kasy na koncie niech i tak będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> P.S Powiadomiłem moda o tej wiadomości -.-
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
jak to jest z obrotem tego bonusu i ogolnie depozytu u nich? jak wplacilem 25$ i dostalem drugie 25$ jako bonus. Zagralem (triple min. kurs 2.0) i przegralem.Czyli teraz juz moge normalnie obstawiac bez wymogow kursowych, bo bonus przegralem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
czy ktos jeszcze nie otrzymal tego bonusu, bo za godzine mijaja 24h jak wplacilem tam kase i bonusu jak nie ma tak nie ma i nie wiem czy sie fatygowac do supportu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 819
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 819 |
Eee no ok że refy skasowane ale jak już to chyba wszystkim by wypadało.. tego pana na górze 3 strony też...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
trzeba cos wplacac zeby dostac kase za refa?
|
|
|
Link skopiowany do schowka