Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#647962 29/08/2006 06:33
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
American League

7:05 PM ET
Toronto (69-62, 28-35 away)
Cleveland (61-69, 35-31 home)
TOR: Chacin(6-3, 6.32 ERA)
CLE: Sabathia(9-8, 3.30 ERA)

7:05 PM ET
Detroit (82-49, 42-25 away)
NY Yankees (77-52, 39-23 home)
DET: Robertson(11-10, 4.10 ERA)
NYY: Wang(15-5, 3.81 ERA)

8:05 PM ET
Tampa Bay (52-79, 18-48 away)
White Sox (76-54, 42-25 home)
TAM: Fossum(6-5, 4.91 ERA)
CHW: Garcia(12-8, 4.99 ERA)

8:05 PM ET
Baltimore (59-71, 23-37 away)
Texas (67-65, 32-33 home)
BAL: Lopez(9-13, 6.03 ERA)
TEX: Millwood(12-9, 4.73 ERA)

8:10 PM ET
Kansas City (47-85, 18-48 away)
Minnesota (76-53, 44-20 home)
KAN: Redman(7-8, 5.85 ERA)
MIN: Garza(1-2, 6.59 ERA)

10:05 PM ET
Boston (71-60, 32-36 away)
Oakland (75-56, 37-26 home)
BOS: Beckett(14-8, 5.21 ERA)
OAK: Saarloos(6-6, 4.66 ERA)

10:05 PM ET
LA Angels (69-63, 35-32 away)
Seattle (62-69, 37-30 home)
LAA: Weaver(9-1, 1.92 ERA)
SEA: Washburn(7-12, 4.37 ERA)

National League

7:05 PM ET
Philadelphia (65-65, 32-30 away)
Washington (55-75, 30-30 home)
PHI: Myers(9-6, 4.23 ERA)
WAS: Armas(8-9, 5.05 ERA)

7:05 PM ET
Cubs (54-77, 27-41 away)
Pittsburgh (51-81, 34-33 home)
CHC: Zambrano(14-5, 3.31 ERA)
PIT: Maholm(6-10, 4.82 ERA)

7:35 PM ET
San Francisco (65-66, 27-35 away)
Atlanta (61-68, 28-34 home)
SFO: Schmidt(10-7, 3.23 ERA)
ATL: Hudson(10-10, 4.82 ERA)

8:05 PM ET
Milwaukee (62-69, 23-43 away)
Houston (63-68, 34-31 home)
MIL: Ohka(4-3, 4.42 ERA)
HOU: Oswalt(10-8, 3.23 ERA)

8:10 PM ET
Florida (64-66, 29-36 away)
St. Louis (69-60, 38-24 home)
FLA: Olsen(10-7, 4.42 ERA)
STL: Mulder(6-6, 6.77 ERA)

9:05 PM ET
NY Mets (80-49, 37-26 away)
Colorado (61-69, 34-30 home)
NYM: Trachsel(13-5, 5.00 ERA)
COL: Kim(7-9, 5.18 ERA)

9:40 PM ET
San Diego (66-65, 33-29 away)
Arizona (64-67, 32-33 home)
SDG: Young(9-5, 3.77 ERA)
ARI: Gonzalez(3-5, 5.32 ERA)

10:10 PM ET
Cincinnati (67-65, 32-32 away)
LA Dodgers (69-62, 40-26 home)
CIN: Milton(8-7, 5.22 ERA)
LAD: Hendrickson(5-14, 4.19 ERA)

Bonus: Unibet
#647963 29/08/2006 12:02
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Witam


mam nadzieje ze dzisaij bedzie lepiej niz wczoraj i przerwe wkoncu passe 6 porazek z rzedu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dzisiaj jest kilka ciekawych spotkan ,na 1 ogien ida 2 spotkania

Seattle Mariners(5W)- Los Angeles Angels(2L)
Washburn ERA4.37 vs Waver ERA1.92

Ne watpliwie miotacz SEATTLE jest bardziej doswiadczony,ale w pojedynkach zLAA mu nie idzie naj lepiej na 2 spotkania rozegrane uzyskal ERA 4.44 i 13 SO,a jego przeciwnik Waver 10spotkan w MLB w pojedynkach z MARINERS w 2 meczach(oba wtgrane) uzyskal ERA 0.64 ,16 SO.
Jednak w tym przypadku postawie m na MLODEGO cos mnie tak korcie i muwi ze bedzie dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


St Louis Cardinals(3W) - Florida Marlins(8W)Olsen ERA4.36 vs Mulder ERA4.08

Floryda ostatnio blysnela forma i wygrala 8 spotkan z rzedu ,ale co piekne kiedys musi sie skonczyc.dzisiaj dla FLO rzuca mlody OLSEN zaledwie 19 spotkan rozegranych w MLB,dla Cardinals rzuca doswiadczony MULDER 159 meczy w MLB i gleboko wierze w to ze przerwie passe FLO !!


Ciekawie jeszce zapowiada sie :

Colorado Rockies(W1) - New York Mets(W2)
Texas Rangers(W1) - Baltimore Orioles(W3)

#647964 29/08/2006 15:09
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
rangiz9 mogl bys dac tu swoje typki troche bysmy podyskutowali wymienili sie pogladami ,chyba po to zakladasz te tematy co dziennie .napisz co sadziszo meczach .
bez sensu jest zakladanie tematow skoro nikt nic w nich nie pise <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />(

Chociaz mnie skrytykuj czy co kolwiek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> niech cos sie dzieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#647965 29/08/2006 22:04
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
dawno nie gralem MLB, dzis sie znowu skusilem:

Blue Jays - Indians under 9,5 1.9 1/10

Giants - Braves over 8,5 1.85 1/10

Metrostars - Rockies 1.85 3/10

Orioles - Rangers 1.57 2/10

Devil Rays - White Sox
+ Brewers - Astros 2.09 1/10

Angels - Mariners 1.7 1/10

Cubs - Pirates 1.67 1/10


hehe zobaczymy jak będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#647966 29/08/2006 23:19
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Oakland Athletics - Boston Red Sox 1.91 Pinnacle

Boston od jakiegoś czasu jest osłabiony i widać to wyraźnie po ich ostatnich wynikach.Wydłużająca się lista kontuzjowanych ma duży wpływ na ich grę (2-8 w ostatnich 10 meczach mówi wszystko).Bez swoich dwóch najlepszych pałkarzy Ortiza i Ramireza Boston wyraźnie spuścił z tonu.Oakland natomiast wydaje się być ostatnio w niezłej formmie.Chłopaki wygrali 7 z ostatnich 10 meczy, w tym wczorajsze druzgocące zwycięstwo właśnie nad Bostonem aż 9:0.Dzisiaj może nie będzie tak wysokiej wygranej, ale powinni dać radę osłabionym przeciwnikom.Dzisiejszy pitcher Bostonu Beckett już dwa razy narzucał w tym sezonie przeciwko Oakland i jego bilans to 1-1 ERA 8.71.Prawie wszystkie plusy po stronie Oakland.Zobaczymy.

#647967 30/08/2006 06:32
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523

Co się stało w meczu NYY vs Detroit? Został on przerwany czy nawet nie został rozpoczęty? Czy w takim wypadku firmy bukmacherskie robią zwrot od tego zakładu?

#647968 30/08/2006 08:07
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
nie został rozpoczęty, wiec powinnny być zwroty

#647969 30/08/2006 09:03
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523

A kwota, którą postawiłem na ten mecz będzie mi się liczyła do obrotu? Postawiłem na EXPEKCIE bo był wyjątkowy dobry kurs i teraz się nad tym zastanawiam. Macie jakieś doświadczenie w tej sprawie?

#647970 30/08/2006 09:04
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Blue Jays - Indians under 9,5 1.9 1/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Giants - Braves over 8,5 1.85 1/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Metrostars - Rockies 1.85 3/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Orioles - Rangers 1.57 2/10 "D

Devil Rays - White Sox <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
+ Brewers - Astros 2.09 1/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Angels - Mariners 1.7 1/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Cubs - Pirates 1.67 1/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

5W - 2L +4,53j <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <rotfl>

#647971 30/08/2006 09:25
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
A kwota, którą postawiłem na ten mecz będzie mi się liczyła do obrotu? Postawiłem na EXPEKCIE bo był wyjątkowy dobry kurs i teraz się nad tym zastanawiam. Macie jakieś doświadczenie w tej sprawie?

Zwrot dostaniesz

#647972 30/08/2006 09:32
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Quote
Quote
A kwota, którą postawiłem na ten mecz będzie mi się liczyła do obrotu? Postawiłem na EXPEKCIE bo był wyjątkowy dobry kurs i teraz się nad tym zastanawiam. Macie jakieś doświadczenie w tej sprawie?

Zwrot dostaniesz

Ale kolega się pytał czy zwrot będzie liczony do obrotu bonusem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

A co obrotu, to nie wiem jak to jest e Expekcie, ale np Bet24 liczty zwroty do obrotu. Najlepiej poslij maila do supportu, z zapytaniem

#647973 30/08/2006 09:40
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
JA tez nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Widzieliscie jak wczoraj pitcher Seattle dostal pilka w glowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
TO musialo bolec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Lukasz111, 11kera11), 2,663 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,866
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1