Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 20 1 2 12 13 14 15 16 19 20
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
planuje wakacje w Meksyku na przełomie maj/czerwiec
możecie polecić jakiś fajny hotel, najbardziej zależy mi na ładnej plaży, która część yucatan najładniejsza?
byłem na dominikanie w iberostarze bavaro i bardzo mi się podobało, plaża czysta i odgrodzona siatką od oceanu więc żadne glony,kamienie się nie przedostawały
szukam czegoś w podobnym standardzie

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2007
Posty: 901
U
u Offline
old hand
u
old hand
U Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 901
Szukam noclegu w Świnoujciu.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Potrzebuje jakąś fajną oferte do bułgari/chorwacji ale z dzieciakami. zeby w hotelu nie bylo miliona pijanych studentow. byl ktos, wie ktos cos?

Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Originally Posted by bazyl
Potrzebuje jakąś fajną oferte do bułgari/chorwacji ale z dzieciakami. zeby w hotelu nie bylo miliona pijanych studentow. byl ktos, wie ktos cos?
jak chorwacja polecam to zajebiste miejsce http://www.solarishotelsresort.com/ bylem tam dwa lata temu i powiem tak jeden z lepszych wypadow wakacyjnych

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Originally Posted by zalayeta
Originally Posted by bazyl
Potrzebuje jakąś fajną oferte do bułgari/chorwacji ale z dzieciakami. zeby w hotelu nie bylo miliona pijanych studentow. byl ktos, wie ktos cos?
jak chorwacja polecam to zajebiste miejsce http://www.solarishotelsresort.com/ bylem tam dwa lata temu i powiem tak jeden z lepszych wypadow wakacyjnych
w jakim byles okresie?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
@bazyl

a ba czym bardziej Ci zalezy? plaza z piaskiem czy zwirem?

jak bulgaria to tylko hotel gdzies zlote piaski

chorwacja to raczej apartament gdzies w dalmacji

Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Originally Posted by bazyl
Originally Posted by zalayeta
Originally Posted by bazyl
Potrzebuje jakąś fajną oferte do bułgari/chorwacji ale z dzieciakami. zeby w hotelu nie bylo miliona pijanych studentow. byl ktos, wie ktos cos?
jak chorwacja polecam to zajebiste miejsce http://www.solarishotelsresort.com/ bylem tam dwa lata temu i powiem tak jeden z lepszych wypadow wakacyjnych
w jakim byles okresie?
niestety w bardzo niekozystnym ze wzgledu na korki na trasie w chorwacji tj. na przelomie lipca i sierpnia

Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
aha blugarie sobie raczej odpusc bo jest straszny syf dookola i lepiej unikac tamtych nawet 5* hoteli

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Originally Posted by zalayeta
Originally Posted by bazyl
Originally Posted by zalayeta
Originally Posted by bazyl
Potrzebuje jakąś fajną oferte do bułgari/chorwacji ale z dzieciakami. zeby w hotelu nie bylo miliona pijanych studentow. byl ktos, wie ktos cos?
jak chorwacja polecam to zajebiste miejsce http://www.solarishotelsresort.com/ bylem tam dwa lata temu i powiem tak jeden z lepszych wypadow wakacyjnych
w jakim byles okresie?
niestety w bardzo niekozystnym ze wzgledu na korki na trasie w chorwacji tj. na przelomie lipca i sierpnia


ano tez wszystko zalezy kiedy i jak sie jedzie, ja zazwyczaj jade na noc i wjezdzam do chorwacji tak okolo 3-4 w nocy i nigdy w korku nie stalem jeszcze

w zeszlym roku tez jechal w ten weekend gdzie europa zaczynala urlopy i nie stalem

wazne zeby na bramkach na autostradzie placic karta a nie gotowka, wtedy czlowiek nie stoi pol godziny do kasy

Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Originally Posted by bazyl
Potrzebuje jakąś fajną oferte do bułgari/chorwacji ale z dzieciakami. zeby w hotelu nie bylo miliona pijanych studentow. byl ktos, wie ktos cos?


Siema Bazylia, kope lat.
W zeszłę wakacje byłem z rodziną z TUI tu:
http://www.tui.pl/wakacje-samolotem/blisko-i-cieplo/bulgaria/hotele;show,2443,grifid-hotel-arabella-var21017?hotel=10225&m=h#/zakwaterowanie=DZZ1&wylot=GDN&food=A&len=7&os_dorosle=2&dzieci=0&dt_from=11-09-2015&mode=autoredirect
i śmiało mogę polecić, właściwie przy plaży, dobre jedzenie, bardzo czysto, dobre alko w all in (importowane), lezkai i parasole na plaży za free, kids club , siłka, basen kryty, boisko do piłeczki itd. Goście z całej Europy przewaga Niemców, ale ok. Polakó z 3 rodziny, Ruskich podobnie. Zero młodzieży.
To z grubsza jak coś to pisz na pw.
Pozdrawiam

Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Sorki za parę błędów wink
Muszę szybko to napisać bo Mitul zaraz mnie poprawi tongue

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
literowek sie nie czepiam smile tylko ortów ;P

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Originally Posted by Mitul
zamiast na Bali to jedź na Gili Islands,

krótka wyprawa promem z północy Bali - super relaksik, fajne miejsca do nurków i zupelnie iny "sort" turystow niz na Bali..

a w ogole to jak juz planujesz byc w tych rejonach to lepiej sie wybrac na Flores albo Komodo, ale to już wieksza wycieczka (samolot etc i troche inne koszty)


Bylem na Lombok 3 dni i potem prawie 2 na Gili T smile

mega miejsce, po prostu raj. Na Gili T nei ma nawet samochodow, policji tez nie ma, na ulicy norlanie mozna kupic zielsko czy magiczne grzybki. Zrobilismy nurka miedzy Lombok a Gili, widocznosc piekna, duzo ryb, male rekiny, zolwie, ale malo rafy wydaje mi sie po prostu ze to problem tego, ze tam jest odrazu spadek na ok 20-30 metrow a na tej glebokosci rafa sobie slabo radzi.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
ja po koktajlu z magicznych grzybków przez kilka godzin myslalem ze jestem na ksiezycu smile

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Poszukuje na okres majowy (7-10dni) do wynajecia jakiegos domku nad morzem naszym. Wyjazd 4 osoby w tym dwojka malych dzieci. Najlepiej jakis osrodek w lesie z domkami itd.

Musi byc dobry standard zeby burdelu i syfu nie bylo.

I na okres sierpniowy (10-14dni) ciekawej oferty na wypad do Chorwacji lub Czarnogory. Tez 4 osoby z dwojka malych dzieci. All inclusive, samolotem. Ktos cos poleci w dobrym standardzie z dobra cena?

Dołączył: Jul 2010
Posty: 235
U
uho Offline
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235
Podrzuci ktoś miejscówkę w Trójmieście? Chciałem rodziców posłać na urodzinowy wypoczynek, a że nie są zmotoryzowani, to najlepiej ze Śląska dojechać im do Gdańska. Fajnie, jakby było niedaleko plaży i koniecznie z pełnym wyżywieniem. Termin - sierpień...

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Może ktoś polecić jakiś hotel lub apartament na Malcie??
termin sierpień/wrzesień

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
booking.com.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Airbnb.com jak cos znajdziesz mozesz dac znac to dostaniesz znizke ode mnie na 100zl

Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
A propo stronki airbnb korzystam od 1,5 roku miedzy innymiparyz wieden bruksela .w tym roku budapeszt a za 4 tyg lizbona zero problemow i wszystko zawsze ok

Strona 14 z 20 1 2 12 13 14 15 16 19 20

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, $-man, JelineK, rafal08, Sensei, rymoholik), 1,814 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,591
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1