|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957 |
Może ktoś polecić jakiś hotel lub apartament na Malcie?? termin sierpień/wrzesień A wiesz w jakim regionie chcesz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
Może ktoś polecić jakiś hotel lub apartament na Malcie?? termin sierpień/wrzesień A wiesz w jakim regionie chcesz? region nie jest określony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
http://www.fly4free.pl/forum/malta,forum,879
http://www.fly4free.pl/forum/noclegi,forum,1380
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957 |
Może ktoś polecić jakiś hotel lub apartament na Malcie?? termin sierpień/wrzesień A wiesz w jakim regionie chcesz? region nie jest określony. Ja ostatnio jak byłem to rozbiłem pobyt na 3 dni w okolicy Valetty, a kolejne 4 dni w Cirkewwa - Paradise Bay Resort. Dobra lokalizacja to zwiedzania północnej części wyspy i Gozo. Fajne plaże też zaledwie kilka przystanków.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
Dziękuję Panowie za wskazówki i pomocne linki :piwo"
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2013
Posty: 486 |
ktos może polecić jakiś kurort nad bałtykiem gdzie można najszybciej poznać jakaś laskę ? jadę sam i chciałbym zawiązac jakąs dogłębną znajomość. Ewentualnie jakby ktoś chciał zabrac sie ze mną bo samemu to troche przykro, to zapraszam i wymyslimy cos wspólnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438 |
Panowie poleci ktoś jakieś fajne sprawdzone miejsce na mazurach na urlop z żoną i dzieckiem (2 lata)  Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Czy w zwiazku z sytuacja w Grecji sa jakies mocne "promo" ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151 |
z jakiego miejsca w Paryżu (najbliższego od wieży) dostane się bezpośrednio transportem publicznym na 3 paryskie lotniska CDG,BVA i ORY ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
http://www.fly4free.pl/forum/dojazd-z-na-lotnisko,forum,1302
http://www.fly4free.pl/forum/transport,forum,1437
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562 |
Szukam czegoś w górach, coś przygotowanego pod dzieciaki, plac zabaw, piaskownica , całodzienne wyżywienie. Atrakcje dla dzieci itd. Polecicie cos?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Pojutrze jadę do Puli. Ktos poleci coś do zwiedzania godnego uwagi w oklicy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Witam,
czy ma ktoś jakieś sprawdzone namiary na wynajem domków w górach? Interesuje mnie termin sylwestrowy, 31.12.2015 - 3.01.2016. Ekipa od 6 do 10 osób w zależności od miejsca.
Z góry dzięki.
Pozdro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 901
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 901 |
Siema 4um, Możecie coś polecić na Dolnym Śląsku na październikowy weekend? Moja wybranka chce, abym ją zaskoczył.  Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,013 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,013 Likes: 12 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
Szukam coś ciekawego na Sylwestra, tak na 4 dni najlepiej 30.12 do 02.01 gdzieś na polskim morzem albo za granicą ale Europa? Macie coś? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 2,170
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2014
Posty: 2,170 |
Witam, w okolicach sierpnia planuję 14-dniowe wczasy na Teneryfie. Był ktoś i może polecić jakiś godny uwagi hotel, im bliżej morza tym lepiej. Spora ilość barów nie zaszkodzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
Witam, w okolicach sierpnia planuję 14-dniowe wczasy na Teneryfie. Był ktoś i może polecić jakiś godny uwagi hotel, im bliżej morza tym lepiej. Spora ilość barów nie zaszkodzi  Siemka dwa lata temu czylem w tym hotelu http://www.booking.com/hotel/es/isabel-family.pl.htmllokalizacja jest zajebista , cisza spokoj do plazy 3-5 min spacerkiem a po drodze pelno knajpek barow .lotnisko 20 min jazdy , obok dwa miasta ktore razem z costa adeje tak naprtawde tworzy jedna calosc, nie wiesz nawet kiedy jedno miasto sie konczy a drugie zaczyna. plaza rewelka a jeszcze wieksza rewelka plaza 10 min spacerkiem (kosmos). w samym hotelu jedzenie wysmienite . ja byl;em z biura tui w opcji hb i co bylo fajne jesli chciales obiadokolacje mogles zamienic na obiad. caly hotel dzieli sie na budynek 7 pietrowy z ktorego widok to poezja, a dodatkowo pelno domkow i ja w takim mieszkalem przy samym basenie. w domku byl salon z pelni wyposazonym aneksem kuchennym plus sypialnie i maly ogrodek. jak cos chcesz iwecej wal na priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
jak ktos bylby zainteresowany to napisalem swoja pierwsza w zyciu relacje z 10 dniowego pobytu na Vanuatu, jak ktos ma ochote to moze przeczytac jak nie to nie  http://www.fly4free.pl/forum/vanuatu-10-dni-3-wyspy-tysiac-wspomnien,218,86165
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,013 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,013 Likes: 12 |
Super  Na pewno przeczytam w wolnej chwili
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|