|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244 |
63:76 FT. Szkoda, że się tak rozszalały w końcówce z trójkami i faulami - na 3 min. przed końcem było 53:70 i wydawało się, że under 62,5 bezpieczny ;p Francuzki walczą o 2 miejsce w grupie - lepsze rozstawienie przed ćwierćfinałami. Białoruś w razie zwycięstwa wskakuje na drugie miejsce, ale w razie porażki kończy na trzecim. Mecz zdecyduje jednak, kto będzie czwarty i przegra w ćwierćfinale z Hiszpanią  (Czarnogóra w razie wygranej Francji, Grecja w przypadku zwycięstwa Białorusi).
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244 |
Sassari @2,6 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244 |
ehh, liczyłem na przebudzenie Logana, a ten skończył mecz z 2 pkt. i 5 faulami (w meczu nr 3 w samej IV kwarcie rzucił 19 pkt.)... do tego kompletny brak pomysłu w ostatniej akcji - 6 sek. do końca, 67:69, czas, akcja na remis lub wygraną i... żadnej zasłony, ofens, po meczu. Szkoda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244 |
Serbia -5,5 @1,8  Turcja w tym meczu nie istnieje w ataku, znacznie mniej indywidualności niż w drużynie Serbii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244 |
Serbia +12  teraz Real -5,5 @1,86  O klasę lepszy dziś od Barcy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244 |
Białoruś @2,25  W I połowie zacznie bardziej zespołowo grają (13:6 w asystach), ładnie wypracowując pozycje rzutowe, wygrywają też deskę (22:16), więc całkiem możliwe, że wyeliminują dziś Serbki, które kadrowo są mocne, ale tak naprawdę tylko raz błysnęły na tym Eurobaskecie (eliminując w ćwierćfinale Turcję ;p)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244 |
Białoruś oczywiście sknociła decydującą akcję na dogrywkę lub win, ale próbujemy dalej:
Hiszpania - Francja under 127,5 W hali, w której grają te dziewczyny, muszą być wyjątkowe twarde obręcze, bo wypluwają im sporo piłek oba kosze - szczególnie widać to przy rzutach wolnych i rzutach z dystansu. Na dodatek sędziowie pozwalają na dość brutalną grę w pomalowanym, wskutek czego mamy do przerwy tylko 60 pkt., po przerwie nie powinno być ich dużo więcej ;p Na wypadek dogrywki, najlepiej zagrać to w sportingbecie ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244 |
63:58 FT, izzy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244 |
Dinamo Sassari +8,5  mocno! We tych finałach zawsze były emocje do samego końca, nie inaczej będzie dziś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244 |
i za to lubię Sassari - w 140 sekund z -10 na -1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 381
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2009
Posty: 381 |
Podziękował za typy:) Ładnie idzie:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244 |
nie ma za co  Ta włoska liga jest szalona - w 30 min. 55:45 dla Reggio Emilia, w 32. min - 57:56. W połowie IV kwarty przy 67:59 dla Reggio Emilia, na 2 min. przed końcem 67:71 dla Sassari, za chwilę 71:71, 71:73 i... Wszystko w meczu nr 7 decydującym o mistrzostwie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 381
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2009
Posty: 381 |
Końcówka była ładna, niestety śledziłem tylko 4tą kwartę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 381
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2009
Posty: 381 |
Podziękował za ładny zarobek, radwańską odrobiłem z nawiązką:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244 |
Turcja -15,5  Przepaść, jeśli chodzi o jakość gry w obronie ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244 |
San Miguel @2,65  Przegrywają 4 punktami na 8 min. przed końcem, ale byli jednak przed meczem faworytem (kursy 1,35-1,4) i taką stratę w tym meczu odrabiali już w jednej akcji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244 |
San Miguel +8,5  mocno! Szanse na win już niewielkie, ale na pewno jeszcze powalczą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 381
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2009
Posty: 381 |
San Miguel +8,5  mocno! Szanse na win już niewielkie, ale na pewno jeszcze powalczą  +5 ,5 połapane mocno... oby weszło
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|