|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 381
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2009
Posty: 381 |
Crusaders v FC Levadia Tallinn - Crusaders +0.5 1,45@500 jak na razie totalna przewaga:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 381
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2009
Posty: 381 |
gra ktoś U21? portugalia wygląda ciekawie, ale kurs jeszcze nie ten... co myślicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 381
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2009
Posty: 381 |
liga islandii u19 o 20:00
vikingur-stjarnan/skinandi over 3.5 @1.91 dafabet mega wor na bramce u gospodarzy. stjarnan/skinandi overowa druzyna. duzo zawodnikow z 5 ligi ze skinandi ktorzy tez graja wesoly futbol
breidablik -2 @1.8 dafabet ostatnio obie ekipy graly w pucharze. breidablik prowadzil 2:0 i w 81 minucie stracil gole na 1:2 i takim wynikiem zakonczyl sie mecz. breidablik gral bez dwoch najlepszych zawodnikw tego dnia: brynjarssona (5 meczy/3 gole-kapitan) i guti ragnarssona (5 meczy/2 gole; 13 munit w meczu seniorow z ibv). fylkirk slabiutka forma. -4 z hafnafjordur, -2 z keflvik/njardvik i -2 z framem Dobre info:) pograłem troszkę inaczej, ale według info i myślę, że za 40min księgujemy:) Podziękował
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874 Likes: 10 |
gra ktoś U21? portugalia wygląda ciekawie, ale kurs jeszcze nie ten... co myślicie? Ja myślę, że pora nadchodzi.. Dobry wieczór Państwu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 381
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2009
Posty: 381 |
gra ktoś U21? portugalia wygląda ciekawie, ale kurs jeszcze nie ten... co myślicie? Ja myślę, że pora nadchodzi.. Dobry wieczór Państwu  
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Fajny wynik w Pucharze Estonii: Paide Linnameeskond - Raudteetoolised 31:0  Myślę, że osiedlowa drużyna złożona z nałogowych palaczy będących na niezłej bombie po wczorajszej imprezie by tyle nie oberwała 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,038
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,038 |
witajcie! bramka w Irlandii Północnej pilnie potrzebna @2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Biczu, te karnety z UEFY na CFC x 4 pobrałem  Kilka spotkań na pewno zobaczę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874 Likes: 10 |
To nie ma już Widzewa.
W jakimś sensie szkoda, bo trochę tych przeżyć z nimi było. za dzieciaka to sercem byłem za Widzewem ,pamietam jak z ojcem na tylnym siedzeniu motorowerem jawka czeska jechałem na Górnik Walbrzych _Widzew to były czasy ponad 30 koła chłopa na trybunach Wasze zdrowie Panowie  za taki choć wyraz "szacunku".za coś...teraz dopiero przeczytałem..tyle lat kurwa..spodziewałem się najgorszego, ale coś dzisiaj we mnie...tak jakoś...kurwa, łza w oku... dużo trzeba się dziś napić
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Cos ciekawego na drugi polfinal Copa America?
Mnie sie widzi underek 2,5. Paragwaj zapewne murowanko urzadzi dazac do karniakow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Biczu, te karnety z UEFY na CFC x 4 pobrałem  Kilka spotkań na pewno zobaczę. Bardzo dobry wybór! Mega zazdro  ale należy Ci się bo edycję 2014/15 ligi europy można powiedzieć że TY wyreżyserowałeś na nockę Awans Argentyna + Awans Pacyfkowych Kobitek Grubbboo  Nadin POZDRAWIA całe FORUM! i podpowiada że w oczekiwaniu na mecz 07 zgłoś się na TVP 1  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2015
Posty: 25
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2015
Posty: 25 |
Club Comunicaciones Reserves v Deportivo Espaniol Rezerwy
nie wiecie co z w/w meczem, miał się rozpocząć o 16:00 i bet go zdjął z live .... cicho sza ... Witam, wiesz cos na ten temat? też mam 0,5 do przerwy... i nic cisza nie moge nigdzie wyniku znalezc ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 381
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2009
Posty: 381 |
Crusaders v FC Levadia Tallinn - Crusaders +0.5 1,45@500 jak na razie totalna przewaga:) powinni to wygrać 3-0, FT 0-0 więc weszło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Tindastoll - KF Fjallabyggdar po over 3.5 w 2polowie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Tindastoll - KF Fjallabyggdar po over 3.5 w 2polowie   minimalisci...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,749 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,749 Likes: 10 |
ja to widze tak: argentyna+niemki awans
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
Ale te Nemki są przysłowiowo ohydne :D, no może z wyjątkiem jednej
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
Amerykanki na razie o klasę lepsze
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
he zaczyna się scenariusz z pierwszego meczu Argentyna- Paragwaj, oby druga połowa się nie powtórzyła 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
Ale te Nemki są przysłowiowo ohydne :D, no może z wyjątkiem jednej pewnie tej co ma polskie korzenie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|