|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Nie wiem po chuj Ci dziadek Guma w kadrze. Nie uciagnie fizycznie turnieju.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
Nie wiem po chuj Ci dziadek Guma w kadrze. Nie uciagnie fizycznie turnieju. nie musi grać całego turnieju, tylko jak na mś decydujące sety no i być jako mentor dla młodszych:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Nie wiem po chuj Ci dziadek Guma w kadrze. Nie uciagnie fizycznie turnieju. Daj spokój, na dopalaczach jedzie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Szkoda miejsca na takie zagrywki. Stanie sie cos Drzyzdze i co wtedy?
Winiar by sie przydal do Miki i Kubiaka. Oczywiscie pod warunkiem, ze pogra caly sezon bez kontuzji na dobrym poziomie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
no Winiar i Wlazły to mus, inaczej to lipa a jest szansa wielka nawet na złoto. Nie wiem jak u Ruskich jest do końca ale Brazylia już się skonczyła....
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
dobra bieremy seta i trzeba grać na Serbie win live....
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
no to gramy z żabkami moze to i lepiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
teraz wedle scenariusza Serbia bierze mecz.
Corect pograny ale dogrywam live, teraz już jestem pewien:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
i leon prawdopodobnie bedzie czekaja na decyzje z fivb
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
nie jestem milosnikiem lisow w kadrze ale chlop jest kozakiem mega
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
po chuj nam ten leon, mamy mase dobrych siatkarzy, nie musimy jak te drewniane piłkarzyki wysługiwać sie murzynami...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
oby nie bylo leona, komedia jakby gral dla polski
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
no Winiar i Wlazły to mus, inaczej to lipa a jest szansa wielka nawet na złoto. Nie wiem jak u Ruskich jest do końca ale Brazylia już się skonczyła.... U Ruskich poki co balagan. Ale grajkow na poziomie to oni maja od groma. Wrocil Alekno wiec szybko to uporzadkuje. Brazylia tez sie nie skonczyla. Jak sie Rezende w koncu obudzi, ze z niepelnosprawnym Murilo tak jak kiedys z Giba nic nie ugra to beda grozni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
choć sportowo był by na plus zdecydowanie, idealnie nam by się przydał w kadrze
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
oby nie bylo leona, komedia jakby gral dla polski A co on Ci przeszkadza? Jeden z paru najlepszych grajkow na swiecie. Mieszkal dlugo w Polsce i chce mieszkac, ma zone Polke.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
no Winiar i Wlazły to mus, inaczej to lipa a jest szansa wielka nawet na złoto. Nie wiem jak u Ruskich jest do końca ale Brazylia już się skonczyła.... U Ruskich poki co balagan. Ale grajkow na poziomie to oni maja od groma. Wrocil Alekno wiec szybko to uporzadkuje. Brazylia tez sie nie skonczyla. Jak sie Rezende w koncu obudzi, ze z niepelnosprawnym Murilo tak jak kiedys z Giba nic nie ugra to beda grozni. murilo niepelnosprawny? to tak jakby nazwac tak samo michailowa, bez formy sa
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
no Winiar i Wlazły to mus, inaczej to lipa a jest szansa wielka nawet na złoto. Nie wiem jak u Ruskich jest do końca ale Brazylia już się skonczyła.... U Ruskich poki co balagan. Ale grajkow na poziomie to oni maja od groma. Wrocil Alekno wiec szybko to uporzadkuje. Brazylia tez sie nie skonczyla. Jak sie Rezende w koncu obudzi, ze z niepelnosprawnym Murilo tak jak kiedys z Giba nic nie ugra to beda grozni. no Sowieci pod jego wodzą mogą się pozbierać, bo potencjał jest ale Brazylia o ile pamiętam to do 2010 roku nic nie wygrała..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
oby nie bylo leona, komedia jakby gral dla polski A co on Ci przeszkadza? Jeden z paru najlepszych grajkow na swiecie. Mieszkal dlugo w Polsce i chce mieszkac, ma zone Polke. jako kibic nie chce murzyna w kadrze, Polska reprezentacja ma skladac sie z polakow a nie uciekinierow z Kuby, czy innych emigrantow
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Tu nie chodzi o forme tylko o kontuzje Murilo. Od dluzszego czasu ma problemy z atakiem i wystepuje na boisku w roli defensywnej.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|