Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
#649711 01/09/2006 23:55
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
a ja prosilbym kogos obeznanego w temacie, aby najlepiej na priv wyjasnil mi o co chodzi z tym Mension, czytalem watek ale sie zakrecilem sam
Gram za 1100$ handi -4.5 po 1.90 jak wchodzi wygrywam 1000 , jak nie wchodzi to mi zwracaja moj wklad 1100$.

Ok ale jak zrobic tu zysk? jak skontrowac? zagrac po prostu u innego buka +4.5 za 1100$>?
jesli wejdzie +4.5 to mam 1000$ na czysto
ale jesli wejdzie -4.5 to mam rowniez 1000$ ale minus te 1000$ postawione na +4.5 czyli ZERO
wiec gdzie tu zysk?
pewnie zle rozumuje, bardzo bym prosil o sprostowanie i wytlumaczenie dokladnie co i jak...wiem ze to juz bylo ale tu chodzi o niemala sume a bez 100% pewnosci nie postawie.

Z gory ogromne dzieki dla tego, ktory mi to przedstawi logicznie...

Bonus: Unibet
#649712 01/09/2006 23:57
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
Skontruj za połowe stawki i juz masz pewny zysk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#649713 02/09/2006 07:18
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
Skontruj za połowe stawki i juz masz pewny zysk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dzieki...a przy wyplacie na MB , zadaja tylkodowodu osob. rozumiem? czy cos jeszcze..?

#649714 02/09/2006 07:59
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
P
member
member
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
w Mansion zwracają stawkę, jeśli zakład przegra. To znaczy, że do znalezionego kursu na kontrę można doliczyć 1.0 (tak, jak napisał bodajże Artbledo w poprzednim temacie). Potem można sobie już kombinować w zależności od spodziewanych zysków.

#649715 02/09/2006 14:19
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
jest jeszcze ta promocja ? Bo nie widze kursu i linii na pitsburgh ,jesli wycofali to wie ktos kiedy dadza z powrotem ?

#649716 02/09/2006 14:24
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Podobno ma byc z powrotem w poniedzialek po weekendowych meczach sparingowych.

Wojtek

#649717 02/09/2006 14:52
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Nie grywam w Betfair dlatego musze zapytac ...jezeli daje Pitsbourough na rozowo czyli "Typujesz przeciwko Pittsburgh -4.5pts" i stawke 500$ , to musze czekac az to ktos kupi tak?
i jezeli kupi po kursie 2.0 i bedzie +4,5 miami to wygrywam na czysto 500$?


wtedy tez dostaje 1100$ zwrot z Mansion oraz 500$ na czysto zysku?

dzieki za odpowiedz.

#649718 02/09/2006 17:13
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
S
member
member
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
Tak, ale jak wygrasz w BF, to zaplacisz prowizje od zysku netto. Mozesz tam wlaczyc w opcjasz , ze by od razu widziec ile dostaniesz.

#649719 02/09/2006 22:01
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
a jezli sprzedam Pitsborough handi " Typujesz przeciwko Pittsburgh -5.5pts" po kursie 3.0? za 500$? (przeciez taki kurs chyba kazdy kupi)
to przeciez bedzie zysk 1000$ na czysto ! lub 500$ jesli wejdzie -4.5 i zwrot z mansion..
Dobrze rozumuje , nie ma haczyka? bo za pieknie to wyglada szczerze mowiac...
z gory dzieki za odpowiedz...

#649720 02/09/2006 22:03
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
aha " Typujesz przeciwko Pittsburgh -5.5pts" jako lay jest na rozowo , wiec znaczy to ze typuje +5.5 tak naprawde??

#649721 02/09/2006 22:32
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Ludzie
po co zabawy z kontra
bierzecie kogos z rodziny robicie na niego zaklad na przeciwna opcje i nie trzeba sie bawic w zadne linie a zysk podwojny - czy to takie trudne?? Ja juz puscilem zaklad siostra wybrala druga opcje - zysk 1000 dolarow niezle jak na 1 tydzien. A jak boicie sie o kase dajcie sobie spokoj z promocja.

#649722 02/09/2006 22:55
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
Ludzie
po co zabawy z kontra
bierzecie kogos z rodziny robicie na niego zaklad na przeciwna opcje i nie trzeba sie bawic w zadne linie a zysk podwojny - czy to takie trudne?? Ja juz puscilem zaklad siostra wybrala druga opcje - zysk 1000 dolarow niezle jak na 1 tydzien. A jak boicie sie o kase dajcie sobie spokoj z promocja.

ale w Mansion mozna zgrac tylkio handi na Pitsb. zeby liczylo sie do promocji, pozatym "Only one refund is allowed for each MANSION Member, residential address, email address, telephone number, debit/credit card or NETeller account number and shared computer. The refund applies exclusively to the first account opened in the event multiple accounts are opened."

wiec nie zdziw sie jak zamiast kasy dostaniesz bloka:)

#649723 02/09/2006 22:57
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Zagralem w Betfair lay "Typujesz przeciwko Pittsburgh -5.5pts" za 200 e i... pokazuje mi sie w mojekonto jako "nieprzyjete", mam czekac az ktos to kupi czy jak? wczesniej przyjeto mi a etraz nie...na jakiej to zasadzie dzaiala bo sie zaczynam bac o te 200 e :-/
Prosze o odpowiedz...

#649724 03/09/2006 00:35
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Quote
Quote
Ludzie
po co zabawy z kontra
bierzecie kogos z rodziny robicie na niego zaklad na przeciwna opcje i nie trzeba sie bawic w zadne linie a zysk podwojny - czy to takie trudne?? Ja juz puscilem zaklad siostra wybrala druga opcje - zysk 1000 dolarow niezle jak na 1 tydzien. A jak boicie sie o kase dajcie sobie spokoj z promocja.

ale w Mansion mozna zgrac tylkio handi na Pitsb. zeby liczylo sie do promocji, pozatym "Only one refund is allowed for each MANSION Member, residential address, email address, telephone number, debit/credit card or NETeller account number and shared computer. The refund applies exclusively to the first account opened in the event multiple accounts are opened."

wiec nie zdziw sie jak zamiast kasy dostaniesz bloka:)

Siostra mieszka 4 km ode mnie ma swoja karte, zycie, neta, telegfon, (czlonka nie daj Bog nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> adres tylko nazwisko takie samo ale chyba nie wyrzucaja - tak sie sklada ze akurat wiem co robic i gdzie sie zwrocic jak jakis buk blokuje kase (bynajmniej nie jest to forum mecz.pl - zamiast wylewac tu swoje zale po prostu zgloszenie do federacji konsumentow ew organu ktory udzielal koncesji tudziez od razu sprawa do sadu - co da krzyczenie ze bwin to zlodzieje?) - w Anglii jest paru bukow ktorzy sie szczyca miejscowa licencja, nie majacych wymowek ze uciekaja do 'raju podatkowego' (podatki od tych rzeczy zniesiono tutaj ok 5 lat temu). PS dzieki za zwrocenie uwagi na szczescie poszedl dopiero moj zaklad i jeszcze sie wyspie po robocie zanim wyprostuje siorke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#649725 03/09/2006 00:37
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
tak apropo zaczynam sie zastanawiac czy nie zagrac tylko na steelers dokladajac drugi zaklad na siostre ale to jeszcze do przemyslenia - czy naprawde sa takie problemy z kontra?

#649726 03/09/2006 00:56
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
Quote
Quote
Ludzie
po co zabawy z kontra
bierzecie kogos z rodziny robicie na niego zaklad na przeciwna opcje i nie trzeba sie bawic w zadne linie a zysk podwojny - czy to takie trudne?? Ja juz puscilem zaklad siostra wybrala druga opcje - zysk 1000 dolarow niezle jak na 1 tydzien. A jak boicie sie o kase dajcie sobie spokoj z promocja.


Siostra mieszka 4 km ode mnie ma swoja karte, zycie, neta, telegfon, (czlonka nie daj Bog nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> adres tylko nazwisko takie samo ale chyba nie wyrzucaja - tak sie sklada ze akurat wiem co robic i gdzie sie zwrocic jak jakis buk blokuje kase (bynajmniej nie jest to forum mecz.pl - zamiast wylewac tu swoje zale po prostu zgloszenie do federacji konsumentow ew organu ktory udzielal koncesji tudziez od razu sprawa do sadu - co da krzyczenie ze bwin to zlodzieje?) - w Anglii jest paru bukow ktorzy sie szczyca miejscowa licencja, nie majacych wymowek ze uciekaja do 'raju podatkowego' (podatki od tych rzeczy zniesiono tutaj ok 5 lat temu). PS dzieki za zwrocenie uwagi na szczescie poszedl dopiero moj zaklad i jeszcze sie wyspie po robocie zanim wyprostuje siorke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Jakis malokonsekwentny jestes w swoich wypowiedziach. Wpierw piszesz, ze siostra wybrala druga opcje, jednak za chwile jak jeden uzytkownik zwrocil Ci uwage ze Mansion nie refunduje tego zakladu, szybko piszesz, ze jednak na szczescie nie zdazyles tego kuponu jeszcze zagrac:) Cos to mi podejrzane sie wydaje. Moze to i nie zaden problem z kontra u Ciebie (jak to podekreslasz), ale wydaje mi sie ze regulaminu Mansion nie widziales ani razu tak jak i zakladu na Steelesrsow:) Wiec nie pisz takich rzeczy, bo ktos jeszcze Cie poslucha i bedzie bieda.
Pozdrawiam


PS. "tak sie sklada ze akurat wiem co robic i gdzie sie zwrocic jak jakis buk blokuje kase (bynajmniej nie jest to forum mecz.pl - zamiast wylewac tu swoje zale po prostu zgloszenie do federacji konsumentow ew organu ktory udzielal koncesji tudziez od razu sprawa do sadu"

Powodzenia:)

#649727 03/09/2006 01:04
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
No tak rzeczywiscie glupote napisalem dobrze ze zaklad tylko na siebie poki co zrobilem cale szczescie bo byloby duzo odkrecania kolejny zaklad w poniedzialek zatem takze na Pittsburgh -moze napiszmy drukowanymi zeby nie bylo niedomowien:
LUDZIE UWAGA PRZY TYM ZAKLADZIE PROMOCYJNYM ZWROT BEDZIE TYLKO JESLI POSTAWICIE NA PITTSBURGH. ZWROTU NIE BEDZIE JESLI POSTAWIMY NA PRZECIWNIKA I WTOPIMY. UWAZAC NA TO BO BEDZIE BIEDA!!!

#649728 03/09/2006 05:54
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
teraz jaki madry.Dzieki laskawco ze mi wyjasniles bo sam bym na to nie wpadl.A ja to mam wrazenie ze 850 eur to Ty na oczy nie widziales;-)A kiedy zagrales ten zaklad? 2 wrzesnia?

#649729 03/09/2006 07:26
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Devastator, napisałes parę postów, z których jeden głupszy od drugiego. Proszę Cięnie pisz więcej jeśli nic konstruktywbego nie chcesz wnieśc do tematu ok.
Przepraszam za OT, ale ręce opadają
Pozdrawiam

#649730 03/09/2006 08:10
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
Zagralem w Betfair lay "Typujesz przeciwko Pittsburgh -5.5pts" za 200 e i... pokazuje mi sie w mojekonto jako "nieprzyjete", mam czekac az ktos to kupi czy jak? wczesniej przyjeto mi a etraz nie...na jakiej to zasadzie dzaiala bo sie zaczynam bac o te 200 e :-/
Prosze o odpowiedz...

Wiem, ze to pewnie banalne dla niektorych, ale dla mnie bardzo wazne, dlaje mam w zakladze "nie znalazl nabywcy" ten zaklad za 200e po kursie 1.98, nie wiem czy to anulowac czy czekac?
sorki ale dopiero zaczynam przygode z BF...

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (ANZELMO, rafal08, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, Akhu, alfa, aker, forty, kamel), 2,748 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,921
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1