|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 114 |
zagralem za 500$ +4.5 1.90 , wiec teraz jesli zagram 1100 na to pk na pitsburg , to jak to wyglada z zyskiem teraz? bo juz sie bogubilem kurna... masz szanse wygrac w obu bukach jednoczesnie jesli pitsburg wygra nie wiecej niz czterema punktami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Loony25 piszesz że zagrałes kontre i ok jesli to był plusowy handi np+4,5 teraz grasz po kursie w Mansion i przy odrobinie;) szczęścia mogą wejśc ci 2 opcje Pozdro Dzieki stary, bo mi tu juz pikawa siada normalnie ,lacznie 4,5 tys jakbym mial stracic to bym sie chyba powiesil:) czyli kontre mam ok? aha jezeli teraz zagra sie kontre pk np w pinnacle za 500$ kurs 1.93 na miami a w Mansion pk na pitsporough za 1100 $ to tez mam zysk tak czy siak dobrze mowie?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 819
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 819 |
No wlasnie jak to jest z tym remisem? Jesli nie ma remisow i jest dogrywka to i tak Mansion chyba liczy ten handicap razem z dogrywka czyli de facto to nie jest zaden handicap tylko wystawienie oferty 1x2? Jest to dla mnie o tyle istotne ze u kilku bukow juz widze mozliwosc grania tego meczu live..wtedy wystarczy ze Pittsburg pierwszy zapunktuje to kursy na Miami skocza na jakies 2,5 albo i wyzej i wtedy mozna pieknie skontrowac skoro remisow nie ma.. bo albo wygra w koncu PITsburg i jest kasa z Mansion albo zaklad na live i jest kasa za Delfinow.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mam racje czy nie? Chyba ze w mansion liczą tylko regularny czas i wtedy remis by mnie udupil? Jak to jest bo akurat nfl nigdy nie gralem..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
Czy moje oczy dobrze widzą handi na Pittsburgh +1 @ 1.91?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 819
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 819 |
No ale jesli nie ma remisow to i tak dla nas na jedno by wychodzilo..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Czy moje oczy dobrze widzą handi na Pittsburgh +1 @ 1.91? juz tak..:o zdazylem zagrac pk -110, wiec chyba nie musze sie martwic? a jak teraz skontowac te +1 pitsburg?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
Loony ciesz sie, zgarnąłeś super kurs!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 819
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 819 |
Hmm ktos na ba udowadnial ze jednym ze sponsorow Pittsburga jest posrednio i Mansion.. moze cos w tym jest skoro wszedzie na Pittsburg handi ujemne nawet -2,5 (unibet) a tutaj dodatnie.. hmm dziwne..i niepokojace?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
Nie sądzę... w pinnacle też jest +1 na Pittsburgh z podobnym kursem (1.99)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 819
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 819 |
heh w unibecie tez juz zmienili.. a pare minut temu mozna bylo walnac kontre na delfiny za 2.14!!! a handi bylo dodatnie az +2,5 za 1.81 a teraz juz tylko +1 a 1x2 jest po rowno 1.9 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
zmiana lini na +1, trochę ludzie się rzucili:)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 819
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 819 |
zmiana lini na +1, trochę ludzie się rzucili:) jakby ludzie sie rzucili to by chyba zmienili na niekorzysc.. chyba ze ci chodzi o to ze sie rzucili stawiac na Miami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
W sumie można powiedzieć, że jest lepiej niż było. Teraz kurs w pinnacle na Miami mamy 1.93. Rozumiem, że oba buki rozliczają razem z doliczonym czasem, a w przypadku gdy Pittsburgh przegra 1 punktem będą w obu bukach zwroty?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 819
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 819 |
w unibecie przez pare minut z +2,5 na miami jest teraz -1,0 a mialem tu kontrowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ALe coz chyba i tak jest niezle.. w najgorszym razie miami wygrywaja dokladnie 1 punktem i wtedy w mansion jest zwrot i w unibecie jest zwrot i jestem na 0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
Co chwile kursy sie zmieniają, teraz w pinnacle na Miami jest 1.98, ale w mansion ani drgnie. Chyba najlepiej przeczekać burze, niech się wszystko ładnie ustali i wtedy uderzyć (oczywiście Ci którzy jeszcze tego nie zrobili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
ile kasa idzie z mb na Mansion?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
ile kasa idzie z mb na Mansion? Instant
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
dzieki a zawsze tak ciezko na live chata sie wbic? czekam i czekam...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130 |
Ale jazda z ta promocja. Teraz to juz na pewno idzie w grubych milionach , mam nadzieje ze w Mansion beda zwroty i doczekamy sie kolejnej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474 |
w unibecie przez pare minut z +2,5 na miami jest teraz -1,0 a mialem tu kontrowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ALe coz chyba i tak jest niezle.. w najgorszym razie miami wygrywaja dokladnie 1 punktem i wtedy w mansion jest zwrot i w unibecie jest zwrot i jestem na 0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Big Ben - główny rozgrywający Steelers nie zagra w tym meczu i dlatego handi tak gwłatownie się zmienia; w tym momencie jest juz 0 w Mansion - kto nie zagrał niech się jeszcze wstrzyma - pewnie wkrótce będzie +
|
|
|
Link skopiowany do schowka