Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11
#649751 04/09/2006 15:31
Dołączył: Feb 2005
Posty: 114
T
member
member
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 114
Quote
zagralem za 500$ +4.5 1.90 , wiec teraz jesli zagram 1100 na to pk na pitsburg , to jak to wyglada z zyskiem teraz? bo juz sie bogubilem kurna...

masz szanse wygrac w obu bukach jednoczesnie jesli pitsburg wygra nie wiecej niz czterema punktami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#649752 04/09/2006 15:33
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
Loony25 piszesz że zagrałes kontre i ok jesli to był plusowy handi np+4,5 teraz grasz po kursie w Mansion i przy odrobinie;) szczęścia mogą wejśc ci 2 opcje
Pozdro

Dzieki stary, bo mi tu juz pikawa siada normalnie ,lacznie 4,5 tys jakbym mial stracic to bym sie chyba powiesil:)

czyli kontre mam ok?

aha jezeli teraz zagra sie kontre pk np w pinnacle za 500$ kurs 1.93 na miami a w Mansion pk na pitsporough za 1100 $ to tez mam zysk tak czy siak dobrze mowie?

#649753 04/09/2006 15:35
Dołączył: May 2006
Posty: 819
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 819
No wlasnie jak to jest z tym remisem? Jesli nie ma remisow i jest dogrywka to i tak Mansion chyba liczy ten handicap razem z dogrywka czyli de facto to nie jest zaden handicap tylko wystawienie oferty 1x2?
Jest to dla mnie o tyle istotne ze u kilku bukow juz widze mozliwosc grania tego meczu live..wtedy wystarczy ze Pittsburg pierwszy zapunktuje to kursy na Miami skocza na jakies 2,5 albo i wyzej i wtedy mozna pieknie skontrowac skoro remisow nie ma.. bo albo wygra w koncu PITsburg i jest kasa z Mansion albo zaklad na live i jest kasa za Delfinow.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Mam racje czy nie? Chyba ze w mansion liczą tylko regularny czas i wtedy remis by mnie udupil? Jak to jest bo akurat nfl nigdy nie gralem..

#649754 04/09/2006 15:40
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
Czy moje oczy dobrze widzą handi na Pittsburgh +1 @ 1.91?

#649755 04/09/2006 15:42
Dołączył: May 2006
Posty: 819
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 819
No ale jesli nie ma remisow to i tak dla nas na jedno by wychodzilo..

#649756 04/09/2006 15:43
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
Czy moje oczy dobrze widzą handi na Pittsburgh +1 @ 1.91?

juz tak..:o zdazylem zagrac pk -110, wiec chyba nie musze sie martwic?


a jak teraz skontowac te +1 pitsburg?

#649757 04/09/2006 15:43
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
Loony ciesz sie, zgarnąłeś super kurs!

#649758 04/09/2006 15:45
Dołączył: May 2006
Posty: 819
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 819
Hmm ktos na ba udowadnial ze jednym ze sponsorow Pittsburga jest posrednio i Mansion.. moze cos w tym jest skoro wszedzie na Pittsburg handi ujemne nawet -2,5 (unibet) a tutaj dodatnie.. hmm dziwne..i niepokojace?

#649759 04/09/2006 15:48
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
Nie sądzę... w pinnacle też jest +1 na Pittsburgh z podobnym kursem (1.99)

#649760 04/09/2006 15:49
Dołączył: May 2006
Posty: 819
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 819
heh w unibecie tez juz zmienili.. a pare minut temu mozna bylo walnac kontre na delfiny za 2.14!!! a handi bylo dodatnie az +2,5 za 1.81 a teraz juz tylko +1 a 1x2 jest po rowno 1.9 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#649761 04/09/2006 15:55
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
zmiana lini na +1, trochę ludzie się rzucili:)

#649762 04/09/2006 15:58
Dołączył: May 2006
Posty: 819
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 819
Quote
zmiana lini na +1, trochę ludzie się rzucili:)
jakby ludzie sie rzucili to by chyba zmienili na niekorzysc.. chyba ze ci chodzi o to ze sie rzucili stawiac na Miami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#649763 04/09/2006 16:02
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
W sumie można powiedzieć, że jest lepiej niż było. Teraz kurs w pinnacle na Miami mamy 1.93. Rozumiem, że oba buki rozliczają razem z doliczonym czasem, a w przypadku gdy Pittsburgh przegra 1 punktem będą w obu bukach zwroty?

#649764 04/09/2006 16:07
Dołączył: May 2006
Posty: 819
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 819
w unibecie przez pare minut z +2,5 na miami jest teraz -1,0 a mialem tu kontrowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
ALe coz chyba i tak jest niezle.. w najgorszym razie miami wygrywaja dokladnie 1 punktem i wtedy w mansion jest zwrot i w unibecie jest zwrot i jestem na 0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#649765 04/09/2006 16:17
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
Co chwile kursy sie zmieniają, teraz w pinnacle na Miami jest 1.98, ale w mansion ani drgnie. Chyba najlepiej przeczekać burze, niech się wszystko ładnie ustali i wtedy uderzyć (oczywiście Ci którzy jeszcze tego nie zrobili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ).

#649766 04/09/2006 16:25
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
ile kasa idzie z mb na Mansion?

#649767 04/09/2006 16:31
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Quote
ile kasa idzie z mb na Mansion?
Instant

#649768 04/09/2006 16:35
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
dzieki a zawsze tak ciezko na live chata sie wbic? czekam i czekam...

#649769 04/09/2006 17:01
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
S
member
member
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
Ale jazda z ta promocja. Teraz to juz na pewno idzie w grubych milionach , mam nadzieje ze w Mansion beda zwroty i doczekamy sie kolejnej.

#649770 04/09/2006 21:12
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
Quote
w unibecie przez pare minut z +2,5 na miami jest teraz -1,0 a mialem tu kontrowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
ALe coz chyba i tak jest niezle.. w najgorszym razie miami wygrywaja dokladnie 1 punktem i wtedy w mansion jest zwrot i w unibecie jest zwrot i jestem na 0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Big Ben - główny rozgrywający Steelers nie zagra w tym meczu i dlatego handi tak gwłatownie się zmienia; w tym momencie jest juz 0 w Mansion - kto nie zagrał niech się jeszcze wstrzyma - pewnie wkrótce będzie +

Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, rafal08, aker, Lukasz111, forty), 2,823 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,361
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1