Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11
#649771 04/09/2006 21:20
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
Aktualnie jest dość dobra sytuacja do grania.

Pittsburgh, mansion handi 0 @ 1.91
Miami, pinnacle handi +1 @ 1.943

Teoretycznie można się nawet załapać na zwrot z pinnacle + wygrany zakład w mansion <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (jeśli Pittsburgh wygra 1 pktem)

Bonus: Unibet
#649772 04/09/2006 22:22
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
tak dla zrozumienia..czyli jest 0 teraz handi zagra sie za 1100 i np w pinnacle zagra sie czysta 2ka na Miami i jak Peter. wygra to aksa z Mansion a jak przegra to zwrot i kasa z Pinnale.

Dobrze pisze?:)

#649773 04/09/2006 23:13
Dołączył: Nov 2005
Posty: 324
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 324
czy to zdanie mowi o tym ze promocja dotyczy tylko jednego gracza i jego konta bo juz sie pogubilem z gory deki

The refund applies exclusively to the first account opened in the event multiple accounts are opened."

#649774 05/09/2006 01:48
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5
Quote
dobra nie znam sie za grosz na NfL -jest w tym sporcie techniczna możmiwość remisu czy nie?

Wciag z przepisow NFL

Remis po regulaminowym czasie gry

Jeśli po upływie 4 kwart obie drużyny mają na swoim koncie tyle samo punktów, zarządza się 3-minutową przerwę, a po niej 15-minutową dogrywkę. W dogrywce obowiązuje zasada &#8222;nagłej śmierci&#8221;, co oznacza, że trwa ona do momentu zdobycia przez którąkolwiek z drużyn jakichkolwiek punktów (jednak nie więcej niż 15 minut w przypadku meczów sezonu zasadniczego (regular season)). W meczach, w których musi być wyłoniony zwycięzca rywalizacji, czyli meczach fazy pucharowej (playoffs), dogrywki rozgrywa się &#8222;do skutku&#8221;.

Mecz Pittsburgh - Miami jest meczem regular seson
wiec jesli po 4 kwartach i ewentualnej /15 minutowej/ dogrywce bedzie remis taki wynik uznaje sie jako koncowy.

Nie szukajac daleko przykladem takiego meczu byl czwartkowy pojedynek Preseason Week 4 /obowiazuja tu takie same zasady jak w regular season/ - Minnesota Vikings At Dallas Cowboys.

http://www.nfl.com/gamecenter/gamebook/NFL_20060831_MIN@DAL

#649775 05/09/2006 05:28
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
czyli w przypadku remisu tez mamy zwrot?

#649776 05/09/2006 05:30
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
tylko jak to sie ma np do moneyline w pinnacle?

#649777 05/09/2006 07:49
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
Quote
Dear Sir,

All wagers on the game and all wagers on the second half will include overtime scoring.

Wagers on fourth quarters will not include overtime scoring.

Regards,

Customer Service Department
Pinnacle Sports
Z tego dla mnie wynika, że moneyline zawiera dogrywkę. Poprawcie mnie jeśli się mylę.

#649778 05/09/2006 08:14
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
Stawiając na Miami +1 @ 1.901 w pinnacle (kurs gorszy o 0,05 od moneyline) będziemy zabezpieczeni przed ryzykiem owego podwójnego remisu (w regular time + extra time), a i tak jest to kurs lepszy niż jeszcze kiedy było handi -4,5 na Pittsburgh. Sorry za 2 posty.

#649779 05/09/2006 08:38
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
na jaki adres trzeba wysłać skany paszportu i karty kredytowej ?

#649780 05/09/2006 09:29
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
Promo zrobiło się dość popularne.. instrukcja in english: http://bet2k.com/mansionhedge.html

#649781 05/09/2006 10:30
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
tak dla wyjasnienia
wyplata na MB - skan dowodu
wyplata na karte - skan karty i paszportu
wyplata na neteller - ? brak?

prosze uzupelnic i poprawic..
oczywiscie jezeli wplata byla ta sama droga.

#649782 05/09/2006 10:41
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
mansion sie chyba zwinal ;_))

#649783 05/09/2006 11:30
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Quote
mansion sie chyba zwinal ;_))
mogliby ruszyć ... nawet nie napiszą kiedy skończą tę przerwę obiadową... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#649784 05/09/2006 11:37
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
U mnie już od ponad pół godziny strona jest spowrotem.

#649785 05/09/2006 11:45
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
wchodzÄ™ www.mansion.com [mansion.com] i nadal jest komunikat o zawieszeniu strony ...

#649786 05/09/2006 11:48
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
u mnie strona caly czas dziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#649787 05/09/2006 11:48
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
Quote
tak dla wyjasnienia
wyplata na MB - skan dowodu
wyplata na karte - skan karty i paszportu
wyplata na neteller - ? brak?

prosze uzupelnic i poprawic..
oczywiscie jezeli wplata byla ta sama droga.
Ja wiem co mam wysłać, tylko nie wiem na jaki adres...
Mógłby mi ktoś napisać ?

#649788 05/09/2006 12:04
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Quote
Quote
tak dla wyjasnienia
wyplata na MB - skan dowodu
wyplata na karte - skan karty i paszportu
wyplata na neteller - ? brak?

prosze uzupelnic i poprawic..
oczywiscie jezeli wplata byla ta sama droga.
Ja wiem co mam wysłać, tylko nie wiem na jaki adres...
Mógłby mi ktoś napisać ?

Trzeba wysłac na adres customerservice@mansion.com
Przy wypłacie na kartę nie trzeba paszportu - może być dowód.
Radzę wysłać te skany wcześniej bo weryfikacja trochę trwa ...

#649789 05/09/2006 12:05
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Ok, śmiga stronka :-) Czy do wpłat kartą visa ( karta Inteligo ) należy mieć konto w odpowiedniej walucie, czy można w dowolnej ?

#649790 05/09/2006 12:07
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Quote
Ok, śmiga stronka :-) Czy do wpłat kartą visa ( karta Inteligo ) należy mieć konto w odpowiedniej walucie, czy można w dowolnej ?

Można w dowolnej ale pewnie przy dużych kwotach najlepsze byłyby USD bo wtedy jest tylko jedno przewalutowanie .

Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, Lukasz111, latajaca_holenderka, kamel, burbon, betowiec, wHiTe_StAr, forty), 2,858 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,443
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1