|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
bet365 @3,25
A na uni jeszcze ze 2h temu bylo 2,55
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174 |
bet365 @3,25
A na uni jeszcze ze 2h temu bylo 2,55 rzeczywiscie, na st. jest 2.5, natomiast na betf 3.55
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,156 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,156 Likes: 9 |
To znaczy ze trzeba brac Ajax DNB @ 2.35 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405 |
Arsenal U19 o. 3.5 HT !  @3,00
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Widzę Biczyk że preferujesz sztukę dla sztuki. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
wczoraj było sporo dwójek  a dwa pięćdziesiąt nie pieniądz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
mam z 10 wersji dzisiejszych rozgrywek może się coś trafi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,354
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,354 |
ostatnio komentator angielski mówił na meczu Celticu że awans Milsami i Astany to niespodzianki, jaki jełop. Astana wymiata i ma fajny stadion
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405 |
Juve 1, jeszcze gola proszę do HT ! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Lechia-Juve X HT @8 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405 |
po gola w Gdańsku do HT ! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Dziwi mnie ten optymizm w graniu na Rapid z Ajaxem, kursy polecialy w dół.Ajax ich doswiadczenie ogra(chodzi mi o awans)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
W środowy wieczór Rapid Wiedeń podejmować będzie na własnym stadionie Ajax Amsterdam. Faworytem rywalizacji wydają się być przyjezdni, lecz austriacka drużyna podchodzi do tego ze sporą ufnością we własne szanse i umiejętności. Najlepszy strzelec zespołu z Wiednia, Robert Beric w rozmowie z austriacką gazetą przyznaje, że Ajax to wielka marka, lecz nikt nie zamierza z tego powodu składać broni. To będzie trudny przeciwnik, dlatego musimy się dobrze przygotować. Naszym celem zawsze jest zwycięstwo, również w meczu z Ajaksem" - mówi Beric. Kolega z drużyny wypowiedział się krótko, lecz w tym samym tonie. Jesteśmy gotowi na Ajax" - skwitował Stefan Schwab. Do tej pory na mecz w Wiedniu sprzedano ponad 31 tysięcy biletów. Pierwszy gwizdek w środę o godzinie 21:05. W drużynie Ajaksu na pewno zabraknie Amina Younesa, niepewny jest Fischer a także Cillessen. Rapid będzie sobie radził bez kontuzjowanego Thomasa Schrammela. Kishna uciekł do Lazio ale Milik załatwi Austriaków Possible Ajax Line-up: Cillessen, Van Rhijn, Dijks, Veltman, Riedewald/Heitinga, Bazoer, Klaassen, Sinkgraven/Gudelj, El Ghazi, Schone, Milik Possible Rapid Vienna line-up: Novato, Auer, Stangl, Sonnleitner, Hofmann, Petsos, Schwab, Hofmann, Kainz, Schobesber, Beric http://www.football-oranje.com/champions-league-match-preview-rapid-vienna-v-ajax/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608 |
W środowy wieczór Rapid Wiedeń podejmować będzie na własnym stadionie Ajax Amsterdam. Faworytem rywalizacji wydają się być przyjezdni, lecz austriacka drużyna podchodzi do tego ze sporą ufnością we własne szanse i umiejętności. Najlepszy strzelec zespołu z Wiednia, Robert Beric w rozmowie z austriacką gazetą przyznaje, że Ajax to wielka marka, lecz nikt nie zamierza z tego powodu składać broni. To będzie trudny przeciwnik, dlatego musimy się dobrze przygotować. Naszym celem zawsze jest zwycięstwo, również w meczu z Ajaksem" - mówi Beric. Kolega z drużyny wypowiedział się krótko, lecz w tym samym tonie. Jesteśmy gotowi na Ajax" - skwitował Stefan Schwab. Do tej pory na mecz w Wiedniu sprzedano ponad 31 tysięcy biletów. Pierwszy gwizdek w środę o godzinie 21:05. W drużynie Ajaksu na pewno zabraknie Amina Younesa, niepewny jest Fischer a także Cillessen. Rapid będzie sobie radził bez kontuzjowanego Thomasa Schrammela. Kishna uciekł do Lazio ale Milik załatwi Austriaków Possible Ajax Line-up: Cillessen, Van Rhijn, Dijks, Veltman, Riedewald/Heitinga, Bazoer, Klaassen, Sinkgraven/Gudelj, El Ghazi, Schone, Milik Possible Rapid Vienna line-up: Novato, Auer, Stangl, Sonnleitner, Hofmann, Petsos, Schwab, Hofmann, Kainz, Schobesber, Beric http://www.football-oranje.com/champions-league-match-preview-rapid-vienna-v-ajax/mogl powiedziec, ze sie boja 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|