|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
a Gajos to cipka jak zwykle, strzelił dwie bramki w tym sezonie, których nie mógł nie strzelić, a jak trzeba się troche wykazać to psuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
zaorac ten amatorski poziom, jeszcze polszmat sport promuje zaplecze tego dziadostwa  zamiast zachodnich lig to karza patrzec na te kopanine  Jedyne co trzyma poziom w polskiej kopanej to stadiony  no i repra nie najgorzej sobie radzi ostatnio Zapomniales dodac piekne kursy No chyba nie ma takiej drugiej ligi w Europie gdzie tak często faworyt przegrywa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,587 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,587 Likes: 10 |
to prawda ze nasza liga jest jedna z najdziwniejszych na swiecie  , prawa logiki tu nie obowiazuja
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,509
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,509 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
ps i nie ogladam tej gownianej ligi, no chyba ze legia - lech to sie nastawie ze moze byc ciekawie, pozatym szkoda patrzec. kurwa to jak sobie wyrabiasz opinie jak nie oglądasz meczów ekstraklasy? no pajacu, błagam akurat Legia-Lech to zwykle piłkarsko jedne z gorszych meczów i nudnych pomysl choc przez chwile, od pewnego czasu nie ogladam bo sie na niej zawiodlem, i po co od pajacow? z uja spadles ?, koniec dyskusji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
No chyba nie ma takiej drugiej ligi w Europie gdzie tak często faworyt przegrywa I na forum bukmacherskim płaczesz, że w ekstraklasie faworyci przegrywają? To co z Ciebie za typer?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2014
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2014
Posty: 486 |
czemu Hazard nie gra dziś w Chelsea ? Urodził mu się syn o 16 ? gosciu nawet jakby urodzil mu sie wczoraj o 16.00 nie pojechalbys do zony? pier...farmazony OOOO chyba jednak zostawił żone i spierdolił taką setke...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Stare polskie seriale są wybitne nie wszystkie ale sporo się takich znajdzie To nie jest rozmowa o serialach tylko o lidze. Widać nie zrozumiałeś, tak jak zresztą również Ładziak, kontekstu mojej wypowiedzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,509
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,509 |
lipa z cfc moze dogrywka bedzie ale nic wiecej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2014
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2014
Posty: 486 |
lipa z cfc moze dogrywka bedzie ale nic wiecej od razu karne. nie ma dogrywki. Ale patrząc na boring Chelsea nie wydaje mi się niestety
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,509
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,509 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Drągowski - niby taki super talent, a nikt mu chyba nie powiedział, że stojąc metr za linią bramkową niczego nie wybroni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,509
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,509 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,587 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,587 Likes: 10 |
tomaszewski mu się włącza
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
akagi, to co stołeczni dziś murawana wygrana czy dacie sobie urwać punkt? Korci mnie remis Do spotkania Jagi dobrego nosa dziś miałem, w ostateczności zrezygnowałem (patrz pierwszy post w temacie) a szkoda.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
Stare polskie seriale są wybitne nie wszystkie ale sporo się takich znajdzie max o serialach to sie nie bede wypowiadal ale filmy....... "sami swoi " Data premiery: 15 września 1967 (Polska) "nie ma mocnych" Data premiery : 28 maja 1974 "kochaj albo rzuc" Data premiery : 13 czerwca 1977 to juz wielka historia a pozniej niezawodny "dolas" Jak rozpetalem.... cz 1 Data premiery: 2 kwietnia 1970 i pozniej cz2i3 no i "seksmisja" gdzie rosjanie jak odkupili film lali przez miesiac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
Giru drugi Igla... sto okazji,zeby cos strzelic potrzebne
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,587 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,587 Likes: 10 |
Weź znajdz teraz dobrą polską komedie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Stare polskie seriale są wybitne nie wszystkie ale sporo się takich znajdzie max o serialach to sie nie bede wypowiadal ale filmy....... "sami swoi " Data premiery: 15 września 1967 (Polska) "nie ma mocnych" Data premiery : 28 maja 1974 "kochaj albo rzuc" Data premiery : 13 czerwca 1977 to juz wielka historia a pozniej niezawodny "dolas" Jak rozpetalem.... cz 1 Data premiery: 2 kwietnia 1970 i pozniej cz2i3 no i "seksmisja" gdzie rosjanie jak odkupili film lali przez miesiac  psy, kroll, mlode wilki, sara, zloto dezerterow, chlopaki nie placza, e=mc2, poranek kojota itd
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|