|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
SPECJALNA PROMOCJA BETANO DLA UŻYTKOWNIKÓW MECZ.PL: 100% EKSTRA AŻ DO 100 ZŁOTYCH GRATIS!!! ---------- 1. Kliknij na powyższy, specjalny banner do unikalnej promocji w Betano [ betano.com] i zarejestruj się (promocja zostanie przyznana tylko dla osób rejestrujących się po kliknięciu na ten baner). 2. Dokonaj swojej pierwszej wpłaty (min. 20zł). 3. Otrzymaj od Betano [ betano.com] dodatkowe 20-100zł GRATIS! ---------- Kontynuacja tematu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935 |
Over1,5 u kazachow Over2,5 w bazylei Over2,5 w brugge
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Astana 1 Karabach gol Cska x2 Steua gol Lech gol Szachtar aw Ako 14,50 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801 |
Astana grubooo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
widzę Astana dziś peffka peff, żeby się nie skończyło jak wczoraj z Ajaxem
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Dubel:
Astana + Szachtar
boks
wczoraj Ajax dał nieźle dupy ciule jedne
@akagi co do Szachtara, wg mnie wygra, te turasy to zlepek kilku gwiazd
Jak Astana to wdupi to nie mam pytań, HJK to cienizna na wyjazdach
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801 |
BATE basel plzno jedno dzisiaj da dupy tylko które 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410 |
BATE basel plzno jedno dzisiaj da dupy tylko które  Stawiam na Bate......Nie wierzę im tak całkiem....
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 1,024
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2015
Posty: 1,024 |
Croydon Kings - Queensland Lions
poniżej 1.5 HT
@ 2.50 - stawka 2/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801 |
Dubel:
Astana + Szachtar
boks
wczoraj Ajax dał nieźle dupy ciule jedne
@akagi co do Szachtara, wg mnie wygra, te turasy to zlepek kilku gwiazd
Jak Astana to wdupi to nie mam pytań, HJK to cienizna na wyjazdach To samo myślę, jak Fene nie dało rady u siebie (co jest ich mocną stroną) to tutaj tym bardziej nie powinni. Minie pół sezonu nim ta maszyna się rozpędzi jeśli w ogóle zatrybi, bo na razie tak jak mówisz jest to zlepek gwiazd nie drużyna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
witam, jest jakiś fachowiec od skrilla? mam jedno szybkie pytanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
BATE basel plzno jedno dzisiaj da dupy tylko które  Stawiam na Bate......Nie wierzę im tak całkiem.... też BATE omijam, aczkolwiek Pilzno też przewiduję że może umoczyć z Zydkami
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Skróty widziałem to Szachtar lepszy wyraźnie z tym że Ajax wczoraj tez miał być peffka ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Donieck na wyjezdzie byl ZDECYDOWANIE lepszy
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801 |
Wole zagrać już po tym kursie Szachtar niż BATE, które w pierwszym meczu nie najlepiej wypadło na tle Węgrów.
Interesuje mnie jeszcze Malmo i Qarabag
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10 |
z innej beczki trochę, ale uważam, że warto spojrzeć na AudiCup, konkretnie na mecz o trzecie miejsce Tottenham - Milan. Tottki już w sobotę start ligi i to wiadomo z kim..a wkurwienie Sini¹y M na swoich graczy w trakcie wczorajszego marnego występu z Bayernem opatrzę takim to obrazkiem [img] https://mtc.cdn.vine.co/r/videos_h2...rsionId=vZNrhWKUlFyptKRm3KZ31RmZbYpW3A4E[/img]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10 |
witam Państwa serdecznie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410 |
Donieck na wyjezdzie byl ZDECYDOWANIE lepszy Myśle że awans Szachtar i awans Bruggi można spróbować... Basel też nie odpuści , pograli na pół gwizdka w Poznaniu i wygrali , u siebie się dla kibica na stadionie zmobilizują trochę i wygrają....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410 |
Wole zagrać już po tym kursie Szachtar niż BATE, które w pierwszym meczu nie najlepiej wypadło na tle Węgrów.
Interesuje mnie jeszcze Malmo i Qarabag Ty z Jasła?.... Ja w Gorlicach siedzę....
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801 |
Donieck na wyjezdzie byl ZDECYDOWANIE lepszy Myśle że awans Szachtar i awans Bruggi można spróbować... Basel też nie odpuści , pograli na pół gwizdka w Poznaniu i wygrali , u siebie się dla kibica na stadionie zmobilizują trochę i wygrają.... Moim zdanie typy godniejsze uwagi niż BATE i plzno po tych kursach
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|