|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
ale idzie w górę na AZ ALKMAAR będzie się działo a znasz już skład ?? Oni meczem z Ajaksem w niedzielę już żyją - bilety wyprzedane, to może dziś na spokojny remis.. znam...identyczny jak w pierwszym spotkaniu  czyli ( pobrubienie )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
mówisz kera o tm sparingu Basel z jakąś amatorską drużyną z centralnej Europy?
Myślę, że Legioniści będą chcieli wygrać dla kibiców, widać w grze chemię i radość ze zdobywanych bramek, a z druiej strony kalkulację, że do przerwy robimy swoje, a później kontrolujemy spotkanie obecny mistrz Polski zasiadajacy na tronie do konca sezonu 2015/2016, obrazajac lecha obrazasz tez i legie, bo jesli lech mistrz polski to legia gdzie ? a legia tez se moze zrobic sparing z takimi kelnerami i wygrac 1-0 może... ważne zeby strzelili w pierwszej połówce  a co do Lecha... tak słabego mistrza dawno nie było... no a legia sama sobie winna zakończenia poprzedniego sezonu... przypominam jednak, że mamy już nowy sezon i oceniam grę z obecnego sezonu spoko, lech poczatek tragiczny, legia zgola inaczej, ale poprzedni bylo chyba podobnie jak sie nie myle, no czas pokaze czy lecha stac na obrone tytulu, sezon dlugi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Gabala powinna już prowadzić, szanse mają ale dużo chaosu w grze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
mówisz kera o tm sparingu Basel z jakąś amatorską drużyną z centralnej Europy?
Myślę, że Legioniści będą chcieli wygrać dla kibiców, widać w grze chemię i radość ze zdobywanych bramek, a z druiej strony kalkulację, że do przerwy robimy swoje, a później kontrolujemy spotkanie obecny mistrz Polski zasiadajacy na tronie do konca sezonu 2015/2016, obrazajac lecha obrazasz tez i legie, bo jesli lech mistrz polski to legia gdzie ? a legia tez se moze zrobic sparing z takimi kelnerami i wygrac 1-0 może... ważne zeby strzelili w pierwszej połówce  a co do Lecha... tak słabego mistrza dawno nie było... no a legia sama sobie winna zakończenia poprzedniego sezonu... przypominam jednak, że mamy już nowy sezon i oceniam grę z obecnego sezonu spoko, lech poczatek tragiczny, legia zgola inaczej, ale poprzedni bylo chyba podobnie jak sie nie myle, no czas pokaze czy lecha stac na obrone tytulu, sezon dlugi  najważniejsze żeby obie drużyny załapały się do fazy grupowej LE... wtedy szanse będą "wyrównane"
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Legia, Lech, Legia, Lech ... kurwa tu się nic nie zmieniło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
slabe Brondby jedzie wielka Omonie z ktora Jaga nawet nie pierdnela 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
w baku po gola, do ht @2.100
750.00 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Znajac zycie to zapewne dzis w LE wyniki z dupy beda...
Dlatego tez ja to pierdole i zagralem sobie tylko Stromsgodset. U siebie ze slabym mlodyn Hajdukiem powinni ogarnac.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Komuniści ponownie karny
co oni chcą ich przepchnąć...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,124
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,124 |
AZ X2 Zilina X2 pewki na dziś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
Komuniści ponownie karny
co oni chcą ich przepchnąć... a widziales za co?  masakra
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
-error]Legia, Lech, Legia, Lech ... kurwa tu się nic nie zmieniło  Możesz zaproponować jakieś zmiany np. Izolator Boguchwała, GKS Wikielec, Izolator Boguchwała, GKS Wikielec. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Uszanowanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
-error]Legia, Lech, Legia, Lech ... kurwa tu się nic nie zmieniło  Możesz zaproponować jakieś zmiany np. Izolator Boguchwała, GKS Wikielec, Izolator Boguchwała, GKS Wikielec.  pamietam Izolator Boguchwala ta druzyna jest wspaniala 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Znajac zycie to zapewne dzis w LE wyniki z dupy beda...
Dlatego tez ja to pierdole i zagralem sobie tylko Stromsgodset. U siebie ze slabym mlodyn Hajdukiem powinni ogarnac. Ja dzisiaj same overy. O ile wczoraj mecze wydawały mi się fajne i od razu się rzucały w oczy jakieś typy na zwycięstwa (choć wyszło jak zawsze - pozdrawiam frajerów z Pilzna), to dzisiaj kompletne nic. Nie licząc meczów z kursami po 1.1 których nie tykam.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Czołem Panowie  Buki powinny wprowadzić nową ofertę "znajdź mecz w którym odwalą fikołka"
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
czesi wczoraj poejchali sparta oddala z 2-0 a pilzno....lepiej nie mowic 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Slovan RBK Elfy Hajduk Kopenhaga Vitesse Standard W tych meczach dzisiaj overy poproszę 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|