Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 13 1 2 3 4 5 6 12 13
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
Originally Posted by burbon
Originally Posted by Biczu
ale idzie w górę na AZ ALKMAAR
będzie się działo

a znasz już skład ?? Oni meczem z Ajaksem w niedzielę już żyją - bilety wyprzedane, to może dziś na spokojny remis..

znam...identyczny jak w pierwszym spotkaniu smile
czyli ( pobrubienie )

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by marzano
Originally Posted by tronk
Originally Posted by marzano
mówisz kera o tm sparingu Basel z jakąś amatorską drużyną z centralnej Europy?

Myślę, że Legioniści będą chcieli wygrać dla kibiców, widać w grze chemię i radość ze zdobywanych bramek, a z druiej strony kalkulację, że do przerwy robimy swoje, a później kontrolujemy spotkanie

obecny mistrz Polski zasiadajacy na tronie do konca sezonu 2015/2016, obrazajac lecha obrazasz tez i legie, bo jesli lech mistrz polski to legia gdzie ? laugh grin

a legia tez se moze zrobic sparing z takimi kelnerami i wygrac 1-0


może... ważne zeby strzelili w pierwszej połówce smile

a co do Lecha... tak słabego mistrza dawno nie było... no a legia sama sobie winna zakończenia poprzedniego sezonu... przypominam jednak, że mamy już nowy sezon i oceniam grę z obecnego sezonu

spoko, lech poczatek tragiczny, legia zgola inaczej, ale poprzedni bylo chyba podobnie jak sie nie myle, no czas pokaze czy lecha stac na obrone tytulu, sezon dlugi smile

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Gabala powinna już prowadzić, szanse mają ale dużo chaosu w grze.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Originally Posted by tronk
Originally Posted by marzano
Originally Posted by tronk
Originally Posted by marzano
mówisz kera o tm sparingu Basel z jakąś amatorską drużyną z centralnej Europy?

Myślę, że Legioniści będą chcieli wygrać dla kibiców, widać w grze chemię i radość ze zdobywanych bramek, a z druiej strony kalkulację, że do przerwy robimy swoje, a później kontrolujemy spotkanie

obecny mistrz Polski zasiadajacy na tronie do konca sezonu 2015/2016, obrazajac lecha obrazasz tez i legie, bo jesli lech mistrz polski to legia gdzie ? laugh grin

a legia tez se moze zrobic sparing z takimi kelnerami i wygrac 1-0


może... ważne zeby strzelili w pierwszej połówce smile

a co do Lecha... tak słabego mistrza dawno nie było... no a legia sama sobie winna zakończenia poprzedniego sezonu... przypominam jednak, że mamy już nowy sezon i oceniam grę z obecnego sezonu

spoko, lech poczatek tragiczny, legia zgola inaczej, ale poprzedni bylo chyba podobnie jak sie nie myle, no czas pokaze czy lecha stac na obrone tytulu, sezon dlugi smile


najważniejsze żeby obie drużyny załapały się do fazy grupowej LE... wtedy szanse będą "wyrównane"

Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638
golasssssssssso broendby

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carlsbergi 2

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Legia, Lech, Legia, Lech ... kurwa tu się nic nie zmieniło laugh

Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
slabe Brondby jedzie wielka Omonie z ktora Jaga nawet nie pierdnela laugh

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by BKS
w baku po gola, do ht @2.100

750.00
puke

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Znajac zycie to zapewne dzis w LE wyniki z dupy beda...

Dlatego tez ja to pierdole i zagralem sobie tylko Stromsgodset. U siebie ze slabym mlodyn Hajdukiem powinni ogarnac.

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Komuniści ponownie karny

co oni chcą ich przepchnąć...

Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,124
A
ACB Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,124
AZ X2
Zilina X2

pewki na dziś wink

Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Originally Posted by Hellraiser
Komuniści ponownie karny

co oni chcą ich przepchnąć...

a widziales za co? laugh laugh laugh masakra

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by [T
-error]Legia, Lech, Legia, Lech ... kurwa tu się nic nie zmieniło laugh

Możesz zaproponować jakieś zmiany np. Izolator Boguchwała, GKS Wikielec, Izolator Boguchwała, GKS Wikielec.

smile

Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Uszanowanie piwo

Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Originally Posted by akagi
Originally Posted by [T
-error]Legia, Lech, Legia, Lech ... kurwa tu się nic nie zmieniło laugh

Możesz zaproponować jakieś zmiany np. Izolator Boguchwała, GKS Wikielec, Izolator Boguchwała, GKS Wikielec.

smile

pamietam

Izolator Boguchwala ta druzyna jest wspaniala grin

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by ssaczu
Znajac zycie to zapewne dzis w LE wyniki z dupy beda...

Dlatego tez ja to pierdole i zagralem sobie tylko Stromsgodset. U siebie ze slabym mlodyn Hajdukiem powinni ogarnac.

Ja dzisiaj same overy.

O ile wczoraj mecze wydawały mi się fajne i od razu się rzucały w oczy jakieś typy na zwycięstwa (choć wyszło jak zawsze - pozdrawiam frajerów z Pilzna), to dzisiaj kompletne nic. Nie licząc meczów z kursami po 1.1 których nie tykam.

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Czołem Panowie piwo

Buki powinny wprowadzić nową ofertę
"znajdź mecz w którym odwalą fikołka"

Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
czesi wczoraj poejchali

sparta oddala z 2-0

a pilzno....lepiej nie mowic laugh

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Slovan
RBK
Elfy
Hajduk
Kopenhaga
Vitesse
Standard


W tych meczach dzisiaj overy poproszę smile

Strona 4 z 13 1 2 3 4 5 6 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, alfa, Sensei, betowiec, aker, Akhu, Kretol, rymoholik, bukma, Green Arrow, forty), 765 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,099
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1