|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Fechu, co te wszystkie nicki jeszcze robią na tym forum? Nie wiem właśnie. Każdy oczywiście zaraz zacznie pisać, że brak czasu, że jakby była angielska to by wystartował. A tak naprawdę to - nie bójmy się tego nazwać po imieniu - zwykłe pierdolenie. Szkoda gadać. Wszyscy na lekkim plusie, a szkoda wrzucić do puszki 50 zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
Gdzie sie podzialy te poczciwe Havranki i ich bts?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Murawski "ryzykuje trener Skorza " wprowadzajac dwoch zawodnikow
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Fechu, co te wszystkie nicki jeszcze robią na tym forum? Nie wiem właśnie. Każdy oczywiście zaraz zacznie pisać, że brak czasu, że jakby była angielska to by wystartował. A tak naprawdę to - nie bójmy się tego nazwać po imieniu - zwykłe pierdolenie. Szkoda gadać. Wszyscy na lekkim plusie, a szkoda wrzucić do puszki 50 zł. niby elita, a jak przyjdzie się zaprezentować w elitarnym gronie, to w popłochu szukanie wymówek, słabe to panowie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
A kto teraz - aker - bierze zespoły ? Chyba że na jakiś wioskach. A klimaty wesel jeszcze kształtują różnego rodzaju ciotki i wujkowie ze swoimi prowincjonalnymi nawykami. Ale ja dałem przykład w innym kontekście, a Ty inny temat rozwijasz. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174 |
co sie z ta francuska 2 dzieje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Fechu, co te wszystkie nicki jeszcze robią na tym forum? Nie wiem właśnie. Każdy oczywiście zaraz zacznie pisać, że brak czasu, że jakby była angielska to by wystartował. A tak naprawdę to - nie bójmy się tego nazwać po imieniu - zwykłe pierdolenie. Szkoda gadać. Wszyscy na lekkim plusie, a szkoda wrzucić do puszki 50 zł. niby elita, a jak przyjdzie się zaprezentować w elitarnym gronie, to w popłochu szukanie wymówek, słabe to panowie Teraz to nawet nie szukanie wymówek, a udawanie, że się nie widzi co napisane. Słowa prawdy znikną w gąszczu innych postów i życie toczy się dalej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Fechu, co te wszystkie nicki jeszcze robią na tym forum? Nie wiem właśnie. Każdy oczywiście zaraz zacznie pisać, że brak czasu, że jakby była angielska to by wystartował. A tak naprawdę to - nie bójmy się tego nazwać po imieniu - zwykłe pierdolenie. Szkoda gadać. Wszyscy na lekkim plusie, a szkoda wrzucić do puszki 50 zł. niby elita, a jak przyjdzie się zaprezentować w elitarnym gronie, to w popłochu szukanie wymówek, słabe to panowie Teraz to nawet nie szukanie wymówek, a udawanie, że się nie widzi co napisane. Słowa prawdy znikną w gąszczu innych postów i życie toczy się dalej. a no racja, smutne i przykre
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Peru i Irole już do gazu
zostają Francuzy i Austria
walka
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Peru i Irole już do gazu
zostają Francuzy i Austria
walka Już tylko Francuzy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3 |
A kto teraz - aker - bierze zespoły ? Chyba że na jakiś wioskach. A klimaty wesel jeszcze kształtują różnego rodzaju ciotki i wujkowie ze swoimi prowincjonalnymi nawykami. Ale ja dałem przykład w innym kontekście, a Ty inny temat rozwijasz.  masz rację chamsko zmieniłem temat na mało znaczący  ale to nie zmienia faktu ze daję 50 na 50 jeżeli chodzi o awans w LE
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
2-3 auxer dupa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Peru i Irole już do gazu
zostają Francuzy i Austria
walka Już tylko Francuzy  no
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3 |
To może inny przykład, Aker, bardziej życiowy. Kupujesz piękne mieszkanie w przedwojennej kamienicy. Problem w tym, że się sypie tynk a na klatce jebie stęchlizną. W kamienicy mieszka dwóch porządnych (łącznie z Tobą) i 10 fioletowo-nosych żuli co to dostali tu komunalne mieszkania jeszcze za PRL-u. Jak myślisz zrobicie remont? A jakby był jeden gospodarz to wziąłby Ciebie i tego drugiego na doradców, zrobilibyście remont a nierobów z filoteowymi nosami pogonilibyście raz na zawsze  Ale chuj, jest demokracja i jesteście w pizdę 10:2. A co w przypadku gdy właściciel/gospodarz to przygłup, debil i jeszcze pijak z fioletowym nosem  Popatrz w historię Polski. Wszystko było ładnie i pięknie jak królem byli mądrzy i przewidujący ludzie typu Kazimierz Wielki ale co się działo gdy tronu dosiadali debile typu Krzywousty
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
Sevilla rozkręca się z golami jak w meczu z Barceloną 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
mooru graj gola w Lubinie i nie pekaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
mooru graj gola w Lubinie i nie pekaj Ty coś pograj w końcu a nie tylko nakazujesz innym... 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|