|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
http://brudna-gadka.tumblr.com/post/126666259043/rze%C5%BA-niewini%C4%85tek
cała prawda o syf** panującym w Lechii... "Posłuchajcie tego. Są w Lechii chłopaki, o których nawet ich koledzy z drużyny mówią, że mają gigantyczny talent. Jednym z nich jest Daniel Górski. Z Probierzem pojechał na swój pierwszy „dorosły” obóz w życiu. Teraz sytuacja miała się powtórzyć. Początkowo został włączony do kadry na obóz, ale potem się dowiedział, że jednak zostaje. A potem znów się okazało, że jedzie. Trudno się w tym wszystkim rozeznać. Daniel przyjechał na zbiórkę, zapakował rzeczy do autobusu i zajął swoje miejsce. Wtedy zawołał go Brzęczek i powiedział, że jednak nigdzie nie jedzie, ma zabrać swoje rzeczy i wracać do domu. WYOBRAŻACIE TO SOBIE? Co musiał poczuć ten chłopak? Chłopak, który całe życie czeka na swoją szansę, który jest już tak blisko i nagle się okazuje, że wszyscy mają go w dupie?" Jeśli jest to prawdą to Brzęczek jest niezłym kmiotem. Smutny tekst.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
wiadomo, że przeszłość to przeszłość, ale też historia lubi się powtarzać. W ubiegłym roku Real: 1. w presezonie przegrał z ManU 1-3, 2. przegrał z Fiorentiną 1-2, 3. wygrał Superpuchar Europy z Sevillą, 4. przegrał Superpuchar Hiszpanii z Atletico. W tym roku Barcelona: 1. w presezonie przegrał z ManU 1-3, 2. przegrała z Fiorentiną 1-2, 3. wygrała Superpuchar Europy z Sevillą, 4. przegrała Superpuchar Hiszpanii z Bilbao (?) Ze "weszło"  Przypadek  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988 |
Burnley ₋ Birmingham 2 @4,33 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
wiadomo, że przeszłość to przeszłość, ale też historia lubi się powtarzać. W ubiegłym roku Real: 1. w presezonie przegrał z ManU 1-3, 2. przegrał z Fiorentiną 1-2, 3. wygrał Superpuchar Europy z Sevillą, 4. przegrał Superpuchar Hiszpanii z Atletico. W tym roku Barcelona: 1. w presezonie przegrał z ManU 1-3, 2. przegrała z Fiorentiną 1-2, 3. wygrała Superpuchar Europy z Sevillą, 4. przegrała Superpuchar Hiszpanii z Bilbao (?) Ze "weszło"  Przypadek  ? szkoda,że wczoraj tego nie wrzuciłeś...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Ktoś na Weszło to pisał, dopiero przeczytałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Miałem wkleić ten sam fragment co Fechu. Jak można powiedzieć 19 latkowi, który siedzi już w autokarze na najważniejszy obóz w życiu, że ma zabierać sprzęt i wypierdalać, bo nie jedzie. Wstydziłbym się do domu wrócić...
Taki sam folwark kliki jak było to już przerabiane setki razy - wojciechowski, ptak, romanowski, cacek, bekdas i inni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Jakby był w stajni Bereta, to by pojechał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988 |
Birmingham łan 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801 |
Święci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988 |
Birmingham pyknąć drugą dla pewności
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
Birmingham pyknąć drugą dla pewności 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 22
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2015
Posty: 22 |
mateek dawaj pewniaki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988 |
Watford @ 2.00Rezultat meczuOtwarty
Watford ₋ West Brom
Bristol City @ 2.70Rezultat meczuOtwarty
Bristol City ₋ Brentford
Ipswich @ 2.00Rezultat meczuOtwarty
Ipswich ₋ Sheff Wed
Barnsley @ 2.30Rezultat meczuOtwarty
Barnsley ₋ Burton
Bradford @ 2.30Rezultat meczuOtwarty
Bradford ₋ Shrewsbury
Crawley @ 2.40Rezultat meczuOtwarty
Crawley ₋ Wimbledon
Northampton @ 2.10Rezultat meczuOtwarty
Northampton ₋ Exeter
Stawka: €3.69Przewidywana wygrana: €1062.52
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Everton nieźle kara Świętych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801 |
Everton nieźle kara Świętych. oglądam i niestety tak, jedynie z początku coś tam grali
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988 |
Zamykamy Birmingham i przesuwamy gotówkę w stronę świętych, przeca coś ustrzelą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988 |
Southampton +1,5 @3,75 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801 |
Zamykamy Birmingham i przesuwamy gotówkę w stronę świętych, przeca coś ustrzelą  może i coś ustrzelą ale 3 bramek to już nie bardzo
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Everton nieźle kara Świętych. oglądam i niestety tak, jedynie z początku coś tam grali Konterka na 2-0 bardzo ładnie rozegrana.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|