Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 20 z 33 1 2 18 19 20 21 22 32 33
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Originally Posted by fechnerinho
Nie graj za tyle ile bedzie ci szkoda jak ujebiesz. Prosta zasada.

Mówiąc szkoda mam na myśli np takie mysli jak teraz ma beks.

ok wiem i tak grałem ,oprocz ostatniego miesiaca, ale na koncie trcohe brakuje przez wtopy i teraz nie wiem, przeciez nie bede sie szczypal po 50 zł na singla bo odrobie za 10 lat, a wiem ze mozna odrobic bo siekalem na live buka jak psa,wrednego na dodatek:)

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,327
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,327
Likes: 3
Originally Posted by Tazen
Originally Posted by kfjatek
Originally Posted by beks
Lech, Legia

NIGDY wiecej polskiej padaki padliny i scierwa

Juventus tez sie popisal, tasmy mi sie zachcialo peffkowej,jak widac nie warto
jak grasz beznadziejnego Lecha, do tego w takim składzie to do kogo Ty masz pretensje??
nie patrzac przez pryzmat bukmacherki - tak słabego mistrza jak Lech to ja nie pamietam

Śląsk Wrocław - 4 lata temu

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,327
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,327
Likes: 3
Originally Posted by beks
Originally Posted by fechnerinho
Nie graj za tyle ile bedzie ci szkoda jak ujebiesz. Prosta zasada.

Mówiąc szkoda mam na myśli np takie mysli jak teraz ma beks.

ok wiem i tak grałem ,oprocz ostatniego miesiaca, ale na koncie trcohe brakuje przez wtopy i teraz nie wiem, przeciez nie bede sie szczypal po 50 zł na singla bo odrobie za 10 lat, a wiem ze mozna odrobic bo siekalem na live buka jak psa,wrednego na dodatek:)
Beks a grałeś Bolta jak Ci wczoraj pisałem?

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
nie grałem .

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
ja mam teraz mętlik, grac, nie grac, grac live,grac dogi, duble, albo to i to, peffek nizej niz 1.5 nie tykam pierdziele

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
nie grać
dobra rada

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Jak ktos gra czysta 1 po 1.50 na aktualnie najgorsza druzyne w ekstraklasie gdzie jednoczesnie w tym samym czasie na 2z3(wygranalubremis) opcji tj x2 Jaga 1.95 czy Gornik 1x 1.55,to niech pretensje ma tylko do siebie

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
na ryby chodzic, lub na grzyby

Dołączył: Jun 2014
Posty: 1,520
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jun 2014
Posty: 1,520
Jakies przepewki na dzis?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Widze ze coś tapnelo na forum. Od zawsze każdy był na letkim plusie. Teraz coraz więcej osób przebakuje ze jest uzależniona od hazardu.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,327
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,327
Likes: 3
Originally Posted by beks
ja mam teraz mętlik, grac, nie grac, grac live,grac dogi, duble, albo to i to, peffek nizej niz 1.5 nie tykam pierdziele

ja gram grubiej LM:
Basel - awans
Bayern - win albo awans
APOEL - win

nie ma chuja żeby nie wlazło smile

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,653
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,653
Likes: 10
jak wszedzie, forum przezywa kryzys laugh

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by aker
Originally Posted by beks
ja mam teraz mętlik, grac, nie grac, grac live,grac dogi, duble, albo to i to, peffek nizej niz 1.5 nie tykam pierdziele

ja gram grubiej LM:
Basel - awans
Bayern - win albo awans
APOEL - win

nie ma chuja żeby nie wlazło smile

bayer chyba wink

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,327
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,327
Likes: 3
Originally Posted by quincy
Widze ze coś tapnelo na forum. Od zawsze każdy był na letkim plusie. Teraz coraz więcej osób przebakuje ze jest uzależniona od hazardu.

mało osób jest na plusie w hazardzie
jak w czasie studiów często gęsto chodziłem z kumplem do casina to znało się tam już po pewnym czasie większość ryjoków.
Nie znałem tam nikogo żeby był na plusie.
Myślę że w bukmacherce jest podobnie.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,327
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,327
Likes: 3
Originally Posted by tronk
Originally Posted by aker
Originally Posted by beks
ja mam teraz mętlik, grac, nie grac, grac live,grac dogi, duble, albo to i to, peffek nizej niz 1.5 nie tykam pierdziele

ja gram grubiej LM:
Basel - awans
Bayern - win albo awans
APOEL - win

nie ma chuja żeby nie wlazło smile

bayer chyba wink

jasne ze Bayer sorry

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Originally Posted by aker
Originally Posted by beks
ja mam teraz mętlik, grac, nie grac, grac live,grac dogi, duble, albo to i to, peffek nizej niz 1.5 nie tykam pierdziele

ja gram grubiej LM:
Basel - awans
Bayern - win albo awans
APOEL - win

nie ma chuja żeby nie wlazło smile

biere moze ale bez Leverkusen ,oni mi nigdy nie siedzieli

a tymczasem Benfica 2,50 za 200 zl grin


Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,653
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,653
Likes: 10
Ja pamietam czasy gdy jak szedles do stsu w niedziele to obok pod spozywczakiem juz stal;a ekipa weteranow i wymieniala sie pefkami albo opowiadali historie ile to by oni nie wygrali gdyby nie jeden mecz, zawsze gdy tamtedy przechodzilem to zapytywali co w necie pisza :), oczywiscie wodka i browce laly sie co kazdy weekend u nich. Rok w rok ekipa zaczela sie kurczyc, chyba byl letki minus

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by rosół1
Jakies przepewki na dzis?
Boca+Internacional+AtleticoMG

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by Sensei
Ja pamietam czasy gdy jak szedles do stsu w niedziele to obok pod spozywczakiem juz stal;a ekipa weteranow i wymieniala sie pefkami albo opowiadali historie ile to by oni nie wygrali gdyby nie jeden mecz, zawsze gdy tamtedy przechodzilem to zapytywali co w necie pisza :), oczywiscie wodka i browce laly sie co kazdy weekend u nich. Rok w rok ekipa zaczela sie kurczyc, chyba byl letki minus

chyba w kazdym miescie jest taka ekipa tzw remontowa

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Biczu Ferdek wygrał

jestes zadowolony?

Strona 20 z 33 1 2 18 19 20 21 22 32 33

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, alfa), 1,655 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,547
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1