|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Nie graj za tyle ile bedzie ci szkoda jak ujebiesz. Prosta zasada.
Mówiąc szkoda mam na myśli np takie mysli jak teraz ma beks. ok wiem i tak grałem ,oprocz ostatniego miesiaca, ale na koncie trcohe brakuje przez wtopy i teraz nie wiem, przeciez nie bede sie szczypal po 50 zł na singla bo odrobie za 10 lat, a wiem ze mozna odrobic bo siekalem na live buka jak psa,wrednego na dodatek:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,329 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,329 Likes: 3 |
Lech, Legia
NIGDY wiecej polskiej padaki padliny i scierwa
Juventus tez sie popisal, tasmy mi sie zachcialo peffkowej,jak widac nie warto jak grasz beznadziejnego Lecha, do tego w takim składzie to do kogo Ty masz pretensje?? nie patrzac przez pryzmat bukmacherki - tak słabego mistrza jak Lech to ja nie pamietam Śląsk Wrocław - 4 lata temu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,329 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,329 Likes: 3 |
Nie graj za tyle ile bedzie ci szkoda jak ujebiesz. Prosta zasada.
Mówiąc szkoda mam na myśli np takie mysli jak teraz ma beks. ok wiem i tak grałem ,oprocz ostatniego miesiaca, ale na koncie trcohe brakuje przez wtopy i teraz nie wiem, przeciez nie bede sie szczypal po 50 zł na singla bo odrobie za 10 lat, a wiem ze mozna odrobic bo siekalem na live buka jak psa,wrednego na dodatek:) Beks a grałeś Bolta jak Ci wczoraj pisałem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
ja mam teraz mętlik, grac, nie grac, grac live,grac dogi, duble, albo to i to, peffek nizej niz 1.5 nie tykam pierdziele
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Jak ktos gra czysta 1 po 1.50 na aktualnie najgorsza druzyne w ekstraklasie gdzie jednoczesnie w tym samym czasie na 2z3(wygranalubremis) opcji tj x2 Jaga 1.95 czy Gornik 1x 1.55,to niech pretensje ma tylko do siebie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
na ryby chodzic, lub na grzyby
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2014
Posty: 1,520
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2014
Posty: 1,520 |
Jakies przepewki na dzis?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Widze ze coś tapnelo na forum. Od zawsze każdy był na letkim plusie. Teraz coraz więcej osób przebakuje ze jest uzależniona od hazardu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,329 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,329 Likes: 3 |
ja mam teraz mętlik, grac, nie grac, grac live,grac dogi, duble, albo to i to, peffek nizej niz 1.5 nie tykam pierdziele ja gram grubiej LM: Basel - awans Bayern - win albo awans APOEL - win nie ma chuja żeby nie wlazło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,658 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,658 Likes: 10 |
jak wszedzie, forum przezywa kryzys 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
ja mam teraz mętlik, grac, nie grac, grac live,grac dogi, duble, albo to i to, peffek nizej niz 1.5 nie tykam pierdziele ja gram grubiej LM: Basel - awans Bayern - win albo awans APOEL - win nie ma chuja żeby nie wlazło  bayer chyba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,329 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,329 Likes: 3 |
Widze ze coś tapnelo na forum. Od zawsze każdy był na letkim plusie. Teraz coraz więcej osób przebakuje ze jest uzależniona od hazardu. mało osób jest na plusie w hazardzie jak w czasie studiów często gęsto chodziłem z kumplem do casina to znało się tam już po pewnym czasie większość ryjoków. Nie znałem tam nikogo żeby był na plusie. Myślę że w bukmacherce jest podobnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,329 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,329 Likes: 3 |
ja mam teraz mętlik, grac, nie grac, grac live,grac dogi, duble, albo to i to, peffek nizej niz 1.5 nie tykam pierdziele ja gram grubiej LM: Basel - awans Bayern - win albo awans APOEL - win nie ma chuja żeby nie wlazło  bayer chyba  jasne ze Bayer sorry
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
ja mam teraz mętlik, grac, nie grac, grac live,grac dogi, duble, albo to i to, peffek nizej niz 1.5 nie tykam pierdziele ja gram grubiej LM: Basel - awans Bayern - win albo awans APOEL - win nie ma chuja żeby nie wlazło  biere moze ale bez Leverkusen ,oni mi nigdy nie siedzieli a tymczasem Benfica 2,50 za 200 zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,658 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,658 Likes: 10 |
Ja pamietam czasy gdy jak szedles do stsu w niedziele to obok pod spozywczakiem juz stal;a ekipa weteranow i wymieniala sie pefkami albo opowiadali historie ile to by oni nie wygrali gdyby nie jeden mecz, zawsze gdy tamtedy przechodzilem to zapytywali co w necie pisza :), oczywiscie wodka i browce laly sie co kazdy weekend u nich. Rok w rok ekipa zaczela sie kurczyc, chyba byl letki minus
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Jakies przepewki na dzis? Boca+Internacional+AtleticoMG
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Ja pamietam czasy gdy jak szedles do stsu w niedziele to obok pod spozywczakiem juz stal;a ekipa weteranow i wymieniala sie pefkami albo opowiadali historie ile to by oni nie wygrali gdyby nie jeden mecz, zawsze gdy tamtedy przechodzilem to zapytywali co w necie pisza :), oczywiscie wodka i browce laly sie co kazdy weekend u nich. Rok w rok ekipa zaczela sie kurczyc, chyba byl letki minus chyba w kazdym miescie jest taka ekipa tzw remontowa
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Biczu Ferdek wygrał
jestes zadowolony?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|