|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
SPECJALNA PROMOCJA BETANO DLA UŻYTKOWNIKÓW MECZ.PL: 100% EKSTRA AŻ DO 100 ZŁOTYCH GRATIS!!! ---------- 1. Kliknij na powyższy, specjalny banner do unikalnej promocji w Betano [ betano.com] i zarejestruj się (promocja zostanie przyznana tylko dla osób rejestrujących się po kliknięciu na ten baner). 2. Dokonaj swojej pierwszej wpłaty (min. 20zł). 3. Otrzymaj od Betano [ betano.com] dodatkowe 20-100zł GRATIS! ---------- Kontynuacja tematu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Dzień Dobry  Sheffield United wygląda ciekawie, dla Fulham to 5 mecz w ciągu 2 tyg. Dla ekipy co będzie walczyć o utrzymanie z wąską i kiepską ławą, taki puchar to raczej nie na miejscu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Dzień dobry  Życzeniowo na dzisiaj: - awans Basel - awans Malmo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Dzień dobry  Życzeniowo na dzisiaj: - awans Basel - awans Malmo mam idetnikto dubla 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
jakiego masz tego dubla?
;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
wiem Józefie , napisałem tak specjalnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801 |
Platforma nc+ nie ma ostatnio dobrej passy (ani dobrej prasy), wydaje się jednak, że wreszcie kibice doczekają się pozytywnej informacji. Choć brak ligi hiszpańskiej na antenach nc+ wydaje się już przesądzony, platformie udało się zdobyć prawa do Ligi Europy - tak przynajmniej poinformował dziennikarz Krzysztof Stanowski. Jego zdaniem pewny jest już 3-letni kontrakt na pokazywanie tych rozgrywek. Co za pocieszenie Liga Europy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
a seryjnie to dopiero wstałem  1 Basel Maccabi Tel Aviv v Basel (Wynik końcowy) 25/08/2015 Brak 2.20 Odbędzie się 2 Malmo FF Malmo FF v Celtic (Wynik końcowy) 25/08/2015 Brak 2.60 Odbędzie się
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Platforma nc+ nie ma ostatnio dobrej passy (ani dobrej prasy), wydaje się jednak, że wreszcie kibice doczekają się pozytywnej informacji. Choć brak ligi hiszpańskiej na antenach nc+ wydaje się już przesądzony, platformie udało się zdobyć prawa do Ligi Europy - tak przynajmniej poinformował dziennikarz Krzysztof Stanowski. Jego zdaniem pewny jest już 3-letni kontrakt na pokazywanie tych rozgrywek. Co za pocieszenie Liga Europy  
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Parafrazując Darka "zaczeskę z lewego ucha" Szpakowskiego: "jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Platforma nc+ nie ma ostatnio dobrej passy (ani dobrej prasy), wydaje się jednak, że wreszcie kibice doczekają się pozytywnej informacji. Choć brak ligi hiszpańskiej na antenach nc+ wydaje się już przesądzony, platformie udało się zdobyć prawa do Ligi Europy - tak przynajmniej poinformował dziennikarz Krzysztof Stanowski. Jego zdaniem pewny jest już 3-letni kontrakt na pokazywanie tych rozgrywek. Co za pocieszenie Liga Europy   Trudno - Jaślak - żeby transmitowali 6 ligę podkarpacką. Najlepiej jest narzekać, to Polacy umieją. Są w tym mistrzami. A sami...  Prawdopodobnie 2 polskie drużyny zagrają w LE, ale niejaki Jaślak, śmieje się z tego do rozpuku, że będą one w TV. Tak, ja też bym wolał zamiast transmisji Legii i Lecha, oglądać np. mecz Czarni Jasło - Przełęcz Dukla który odbędzie się 29.08. Szkoda - kurwa - szkoda, że nie będę mógł oglądać tego meczu w TV. Naprawdę nie wiem jak sobie z tym poradzę. Wielka strata.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Sorry, Akagi, ale jeśli wolisz takie mecze jak:
Asteras-Partizan AAB-Rio Ave Lokeren-Metalist Astra-Celtic etc
to nie wyżywaj się na Jaślaku, który woli:
Barcelona-Real Atletico-Real PSG-Marsylia Milan-Inter Juve-Inter Roma-Lazio
jak za tą samą kasę to ja wolę też te drugie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801 |
akagi ja nie śmieję się z tego, że będzie LE, bo nie mam nic do tego-sam chętnie obejrze Legie czy Lecha ale śmieje się z tego , że chcą zrekompensować stratę hiszpańskiej, włoskiej, francuskien, Ligą Europy... bo jeśli tak chcą udobruchać klientów to trochę słabo, a Ty wygrzebujesz tutaj do porównywania okręgówki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410 |
Sorry, Akagi, ale jeśli wolisz takie mecze jak:
Asteras-Partizan AAB-Rio Ave Lokeren-Metalist Astra-Celtic etc
to nie wyżywaj się na Jaślaku, który woli:
Barcelona-Real Atletico-Real PSG-Marsylia Milan-Inter Juve-Inter Roma-Lazio
jak za tą samą kasę to ja wolę też te drugie. Plus parę innych z udziałem Sevilli czy Valencii lub Athletic Bilbao......Popieram.....  Co do spotkań z udziałem polskich ekip w LE to i tak zapewne transmitowałaby to TV publiczna tak jak to robi teraz więc żadna strata.... Parafrazując faza grupowa LM w żaden sposób pod względem sportowym nie może się równać z ligą hiszpańską , przynajmniej w mojej ocenie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Dokładnie tak. Ja mam akurat bardzo dobrą cenę na nc+ więc i tak mam to w dupie. Ale jakbym zapłacił koło 100zł i zabranoby mi połowę z tego za co płaciłem to też srałbym żarem i chciał płacić 50zł zamiast 100zł. Proste.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Sorry, Akagi, ale jeśli wolisz takie mecze jak:
Asteras-Partizan AAB-Rio Ave Lokeren-Metalist Astra-Celtic etc
to nie wyżywaj się na Jaślaku, który woli:
Barcelona-Real Atletico-Real PSG-Marsylia Milan-Inter Juve-Inter Roma-Lazio
jak za tą samą kasę to ja wolę też te drugie. Ty wolisz... Dobra, możesz woleć co chcesz. Możesz woleć wakacje na Bora Bora, możesz woleć spędzić 2 tygodnie w hotelu w Dubaju za 15000 $ za dobę, możesz... Kwestia, czy Cię na to stać. Jak Cię stać, to i tak obejrzysz wszystkie mecze, które chcesz oglądać. Problem powstaje w przypadku, gdy nie stać Cię na wszystko. Kupujesz wtedy to, co kupić możesz za kasę którą jesteś w stanie na to przeznaczyć. Dla nc+ największą oglądalność ma Ekstraklasa i angielska. Reszta to margines i tak to właśnie traktują. Nie wiem czy prowadziłeś , prowadzisz działalność gospodarczą. Tam są pewne zasady. Po pierwsze - ekonomia, po drugie - ekonomia, po trzecie - również ekonomia. Bo inaczej padniesz. Dziękuję za uwagę. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Eeeeh Akagi. Prowadzę działalność gospodarczą.
Potrzebuję nowy samochód. Mówią mi: za taki jak chcesz kosztuje u nas 100k. Ja mówię: no to biorę. Płacę tak jak się umówiliśmy.
Za 3 miesiące wołają mnie do salonu i mówią: bierz pan autko. A ja mówię hola hola. Nie za to płaciłem. Gdzie są "spojlery" i "sportowy wydech"? Za taki to ja mogę zapłacić, ale tylko 50k.
Teraz żeś zakumał?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Akagi, nie chcesz zrozumieć, czy nie potrafisz?  Rok temu płacę powiedzmy 100zł za C+ i mam Angielską Polską Włoską Hiszpańską Francuską LM LE Dziś płacę 100zł za C+ i mam Angielską Polską (niecałą) LM LE Widzisz, że coś jest niehalo? I w dupie mam czy stać C+ na to, czy nie, bo jeśli nie stać, to niech mi obniżą abonament, a nie wciskają, że przecież kupili na 3 lata LE 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410 |
Sorry, Akagi, ale jeśli wolisz takie mecze jak:
Asteras-Partizan AAB-Rio Ave Lokeren-Metalist Astra-Celtic etc
to nie wyżywaj się na Jaślaku, który woli:
Barcelona-Real Atletico-Real PSG-Marsylia Milan-Inter Juve-Inter Roma-Lazio
jak za tą samą kasę to ja wolę też te drugie. Ty wolisz... Dobra, możesz woleć co chcesz. Możesz woleć wakacje na Bora Bora, możesz woleć spędzić 2 tygodnie w hotelu w Dubaju za 15000 $ za dobę, możesz... Kwestia, czy Cię na to stać. Jak Cię stać, to i tak obejrzysz wszystkie mecze, które chcesz oglądać. Problem powstaje w przypadku, gdy nie stać Cię na wszystko. Kupujesz wtedy to, co kupić możesz za kasę którą jesteś w stanie na to przeznaczyć. Dla nc+ największą oglądalność ma Ekstraklasa i angielska. Reszta to margines i tak to właśnie traktują. Nie wiem czy prowadziłeś , prowadzisz działalność gospodarczą. Tam są pewne zasady. Po pierwsze - ekonomia, po drugie - ekonomia, po trzecie - również ekonomia. Bo inaczej padniesz. Dziękuję za uwagę.  Niech zrobią osobny pakiet na samą Ekstraklasę i każdy z osobna na włoską , francuską i hiszpańską.....Zobaczymy wtedy na którym miejscu pod względem popytu wyląduje rodzima liga,.......
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|