Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 16 1 2 3 15 16
#6513468 25/08/2015 08:53
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733




kasa SPECJALNA PROMOCJA BETANO DLA UŻYTKOWNIKÓW MECZ.PL: 100% EKSTRA AŻ DO 100 ZŁOTYCH GRATIS!!! kasa

----------

1. Kliknij na powyższy, specjalny banner do unikalnej promocji w Betano [betano.com] i zarejestruj się (promocja zostanie przyznana tylko dla osób rejestrujących się po kliknięciu na ten baner).

2. Dokonaj swojej pierwszej wpłaty (min. 20zł).

3. Otrzymaj od Betano [betano.com] dodatkowe 20-100zł GRATIS!

----------

hura hura hura

Kontynuacja tematu

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Dzień Dobry toast

Sheffield United wygląda ciekawie, dla Fulham to 5 mecz w ciągu 2 tyg. Dla ekipy co będzie walczyć o utrzymanie z wąską i kiepską ławą, taki puchar to raczej nie na miejscu.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Dzień dobry toast

Życzeniowo na dzisiaj:
- awans Basel
- awans Malmo

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by quincy
Dzień dobry toast

Życzeniowo na dzisiaj:
- awans Basel
- awans Malmo
mam idetnikto dubla toast

Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
jakiego masz tego dubla?

;p

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
wiem Józefie , napisałem tak specjalnie wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775

Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801
Platforma nc+ nie ma ostatnio dobrej passy (ani dobrej prasy), wydaje się jednak, że wreszcie kibice doczekają się pozytywnej informacji.
Choć brak ligi hiszpańskiej na antenach nc+ wydaje się już przesądzony, platformie udało się zdobyć prawa do Ligi Europy - tak przynajmniej poinformował dziennikarz Krzysztof Stanowski. Jego zdaniem pewny jest już 3-letni kontrakt na pokazywanie tych rozgrywek.


Co za pocieszenie Liga Europy laugh laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
a seryjnie to dopiero wstałem smile

1 Basel Maccabi Tel Aviv v Basel
(Wynik końcowy) 25/08/2015 Brak 2.20 Odbędzie się
2 Malmo FF Malmo FF v Celtic
(Wynik końcowy) 25/08/2015 Brak 2.60 Odbędzie się

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by Jaslak
Platforma nc+ nie ma ostatnio dobrej passy (ani dobrej prasy), wydaje się jednak, że wreszcie kibice doczekają się pozytywnej informacji.
Choć brak ligi hiszpańskiej na antenach nc+ wydaje się już przesądzony, platformie udało się zdobyć prawa do Ligi Europy - tak przynajmniej poinformował dziennikarz Krzysztof Stanowski. Jego zdaniem pewny jest już 3-letni kontrakt na pokazywanie tych rozgrywek.


Co za pocieszenie Liga Europy laugh laugh

laugh

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Parafrazując Darka "zaczeskę z lewego ucha" Szpakowskiego: "jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma" wink

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by Jaslak
Platforma nc+ nie ma ostatnio dobrej passy (ani dobrej prasy), wydaje się jednak, że wreszcie kibice doczekają się pozytywnej informacji.
Choć brak ligi hiszpańskiej na antenach nc+ wydaje się już przesądzony, platformie udało się zdobyć prawa do Ligi Europy - tak przynajmniej poinformował dziennikarz Krzysztof Stanowski. Jego zdaniem pewny jest już 3-letni kontrakt na pokazywanie tych rozgrywek.


Co za pocieszenie Liga Europy laugh laugh

laugh

Trudno - Jaślak - żeby transmitowali 6 ligę podkarpacką.

Najlepiej jest narzekać, to Polacy umieją.
Są w tym mistrzami.

A sami... grin

Prawdopodobnie 2 polskie drużyny zagrają w LE,
ale niejaki Jaślak, śmieje się z tego do rozpuku,
że będą one w TV.

Tak, ja też bym wolał zamiast transmisji Legii i Lecha,
oglądać np. mecz Czarni Jasło - Przełęcz Dukla który odbędzie się 29.08.

Szkoda - kurwa - szkoda,
że nie będę mógł oglądać tego meczu w TV.

Naprawdę nie wiem jak sobie z tym poradzę.

Wielka strata. grin




Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Sorry, Akagi, ale jeśli wolisz takie mecze jak:

Asteras-Partizan
AAB-Rio Ave
Lokeren-Metalist
Astra-Celtic
etc

to nie wyżywaj się na Jaślaku, który woli:

Barcelona-Real
Atletico-Real
PSG-Marsylia
Milan-Inter
Juve-Inter
Roma-Lazio

jak za tą samą kasę to ja wolę też te drugie.

Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801
akagi ja nie śmieję się z tego, że będzie LE, bo nie mam nic do tego-sam chętnie obejrze Legie czy Lecha ale śmieje się z tego , że chcą zrekompensować stratę hiszpańskiej, włoskiej, francuskien, Ligą Europy... bo jeśli tak chcą udobruchać klientów to trochę słabo, a Ty wygrzebujesz tutaj do porównywania okręgówki grin

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
Originally Posted by quincy
Sorry, Akagi, ale jeśli wolisz takie mecze jak:

Asteras-Partizan
AAB-Rio Ave
Lokeren-Metalist
Astra-Celtic
etc

to nie wyżywaj się na Jaślaku, który woli:

Barcelona-Real
Atletico-Real
PSG-Marsylia
Milan-Inter
Juve-Inter
Roma-Lazio

jak za tą samą kasę to ja wolę też te drugie.

Plus parę innych z udziałem Sevilli czy Valencii lub Athletic Bilbao......Popieram..... dobrze

Co do spotkań z udziałem polskich ekip w LE to i tak zapewne transmitowałaby to TV publiczna tak jak to robi teraz więc żadna strata....

Parafrazując faza grupowa LM w żaden sposób pod względem sportowym nie może się równać z ligą hiszpańską , przynajmniej w mojej ocenie...

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Dokładnie tak. Ja mam akurat bardzo dobrą cenę na nc+ więc i tak mam to w dupie. Ale jakbym zapłacił koło 100zł i zabranoby mi połowę z tego za co płaciłem to też srałbym żarem i chciał płacić 50zł zamiast 100zł. Proste.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by quincy
Sorry, Akagi, ale jeśli wolisz takie mecze jak:

Asteras-Partizan
AAB-Rio Ave
Lokeren-Metalist
Astra-Celtic
etc

to nie wyżywaj się na Jaślaku, który woli:

Barcelona-Real
Atletico-Real
PSG-Marsylia
Milan-Inter
Juve-Inter
Roma-Lazio

jak za tą samą kasę to ja wolę też te drugie.

Ty wolisz...

Dobra, możesz woleć co chcesz.

Możesz woleć wakacje na Bora Bora,
możesz woleć spędzić 2 tygodnie w hotelu w Dubaju za 15000 $ za dobę,
możesz...

Kwestia, czy Cię na to stać.

Jak Cię stać, to i tak obejrzysz wszystkie mecze, które chcesz oglądać.

Problem powstaje w przypadku, gdy nie stać Cię na wszystko.

Kupujesz wtedy to, co kupić możesz za kasę którą jesteś w stanie na to przeznaczyć.

Dla nc+ największą oglądalność ma Ekstraklasa i angielska.

Reszta to margines i tak to właśnie traktują.

Nie wiem czy prowadziłeś , prowadzisz działalność gospodarczą.
Tam są pewne zasady.

Po pierwsze - ekonomia,
po drugie - ekonomia,
po trzecie - również ekonomia.
Bo inaczej padniesz.

Dziękuję za uwagę. smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Eeeeh Akagi. Prowadzę działalność gospodarczą.

Potrzebuję nowy samochód. Mówią mi: za taki jak chcesz kosztuje u nas 100k. Ja mówię: no to biorę. Płacę tak jak się umówiliśmy.

Za 3 miesiące wołają mnie do salonu i mówią: bierz pan autko. A ja mówię hola hola. Nie za to płaciłem. Gdzie są "spojlery" i "sportowy wydech"? Za taki to ja mogę zapłacić, ale tylko 50k.

Teraz żeś zakumał?

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Akagi, nie chcesz zrozumieć, czy nie potrafisz? smile

Rok temu płacę powiedzmy 100zł za C+ i mam

Angielską
Polską
Włoską
Hiszpańską
Francuską
LM
LE

Dziś płacę 100zł za C+ i mam
Angielską
Polską (niecałą)
LM
LE

Widzisz, że coś jest niehalo? I w dupie mam czy stać C+ na to, czy nie, bo jeśli nie stać, to niech mi obniżą abonament, a nie wciskają, że przecież kupili na 3 lata LE laugh

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
Originally Posted by akagi
Originally Posted by quincy
Sorry, Akagi, ale jeśli wolisz takie mecze jak:

Asteras-Partizan
AAB-Rio Ave
Lokeren-Metalist
Astra-Celtic
etc

to nie wyżywaj się na Jaślaku, który woli:

Barcelona-Real
Atletico-Real
PSG-Marsylia
Milan-Inter
Juve-Inter
Roma-Lazio

jak za tą samą kasę to ja wolę też te drugie.

Ty wolisz...

Dobra, możesz woleć co chcesz.

Możesz woleć wakacje na Bora Bora,
możesz woleć spędzić 2 tygodnie w hotelu w Dubaju za 15000 $ za dobę,
możesz...

Kwestia, czy Cię na to stać.

Jak Cię stać, to i tak obejrzysz wszystkie mecze, które chcesz oglądać.

Problem powstaje w przypadku, gdy nie stać Cię na wszystko.

Kupujesz wtedy to, co kupić możesz za kasę którą jesteś w stanie na to przeznaczyć.

Dla nc+ największą oglądalność ma Ekstraklasa i angielska.

Reszta to margines i tak to właśnie traktują.

Nie wiem czy prowadziłeś , prowadzisz działalność gospodarczą.
Tam są pewne zasady.

Po pierwsze - ekonomia,
po drugie - ekonomia,
po trzecie - również ekonomia.
Bo inaczej padniesz.

Dziękuję za uwagę. smile


Niech zrobią osobny pakiet na samą Ekstraklasę i każdy z osobna na włoską , francuską i hiszpańską.....Zobaczymy wtedy na którym miejscu pod względem popytu wyląduje rodzima liga,.......


Strona 1 z 16 1 2 3 15 16

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (forty, ANZELMO, Lukasz111, betowiec), 1,787 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,334
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1