|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
SPECJALNA PROMOCJA BETANO DLA UŻYTKOWNIKÓW MECZ.PL: 100% EKSTRA AŻ DO 100 ZŁOTYCH GRATIS!!! ---------- 1. Kliknij na powyższy, specjalny banner do unikalnej promocji w Betano [ betano.com] i zarejestruj się (promocja zostanie przyznana tylko dla osób rejestrujących się po kliknięciu na ten baner). 2. Dokonaj swojej pierwszej wpłaty (min. 20zł). 3. Otrzymaj od Betano [ betano.com] dodatkowe 20-100zł GRATIS! ---------- Kontynuacja tematu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410 |
Takie grupy mi się widzą dla naszych ekip:
Borussia Dortmund Bilbao Liverpool Fiorentina Legia Lech Rosenborg Midtjylland
Przynajmniej coś człowiek by piłki zerknął......
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410 |
Takie grupy mi się widzą dla naszych ekip:
Borussia Dortmund Bilbao Liverpool Fiorentina Legia Lech Rosenborg Midtjylland
Przynajmniej coś człowiek by piłki zerknął...... Druga mi uciekła.... Bilbao Fiorentina Lech Midtjylland
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410 |
Takie grupy mi się widzą dla naszych ekip:
Borussia Dortmund Bilbao Liverpool Fiorentina Legia Lech Rosenborg Midtjylland
Przynajmniej coś człowiek by piłki zerknął...... Druga mi uciekła.... Bilbao Fiorentina Lech MidtjyllandBorussia Dortmund Liverpool Legia Rosenborg
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
w Jadze cisza przed burzą w związku z Ukraińcem? nagle spokój od paru dni, chyba języki zaplątano wszystkim pepłom
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
nie chce mi sie wierzyć że Chomczanowski przyjdzie do nas, pewnie bomba transferowa to będzie niestety Czernych albo nikt
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
Cernych nie sądzę, Kapelko z Czarkiem dobry pijar mu robią i pewnie za gramanicę chcą go puścić
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
I koszyk
Schalke Gelsenkirchen Borussia Dortmund FC Basel SSC Napoli Tottenham Hotspur Ajax Amsterdam Villareal Rubin Kazań Athletic Bilbao Sporting Lizbona Olympique Marsylia Dnipro Dniepropietrowsk
II koszyk
Sporting Braga ACF Fiorentina Lazio Rzym Anderlecht Bruksela Liverpool FC AZ Alkmaar APOEL Nikozja Viktoria Pilzno FC Brugge PAOK Saloniki Celtic Glasgow Besiktas Stambuł
III koszyk
FK Krasnodar AS Monaco Sparta Praga Fenerbahce Stambuł Legia Warszawa Girondins Bordeaux Lokomotiv Moskwa KKS Lech Poznań AS Saint-Etienne Slovan Liberec FC Augsburg Rapid Wiedeń
IV koszyk
Dinamo Mińsk Partizan Belgrad Asteras Tripolis Belenenses lub Altach Rosenborg Trondheim Karabach Agdam FC Groningen FC Sion FC Midtjylland Molde Skenderbeu Korce Qabala
Transmisję z losowania przeprowadzą dwa kanały - Canal+ Sport oraz nSport+.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Ludovic Obraniak nowym graczem Maccabi Hajfa
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
nie chce mi sie wierzyć że Chomczanowski przyjdzie do nas, pewnie bomba transferowa to będzie niestety Czernych albo nikt z tego co mi wiadomo temat ukrainca był i nadal jest, ale jest tez temat jednego grajka z Zawiszy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
pojechał pomarańcze zrywać albo w kibucu pomieszkać
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101 |
Dortmund, Fiora, KKS, Karabach ... tak czuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Z pierwszego Napoli, Rubin Z drugiego PAOK i Beskitas Z czwartego Partizan i Mińsk byłoby godnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
Final u Bazyli, pewnie dlatego tankowali  (żart)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
dobry trop Green 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Jak taki dobry trop, to weź wytłumacz tankowanie Interu i Milanu skoro finał LM w Mediolanie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
Jak taki dobry trop, to weź wytłumacz tankowanie Interu i Milanu skoro finał LM w Mediolanie?  Utopiły się we własnym sosie włoskim
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
Ajax,celtic , Legia ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|