|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
Brawo biczyk za Villa niespodziewalbym sie overa w espana kebien  trzeba kminić co na jutro Arsenal -1 dla bardziej odważnych Everton
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2014
Posty: 1,520
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2014
Posty: 1,520 |
Brawo biczyk za Villa niespodziewalbym sie overa w espana kebien Triumf nie obraź się bo cię szanuję, ale z tą hiszpańską to pierdzielisz jak potłuczony. Pograłeś mocno underową kolejkę na overy bo wiem, że lubisz grać wg statystyk na przełamanie czyli jak mało underów e kolejce to walisz over albo na odwrót i ci nie poszło. I teraz jak nakręcony nadajesz, że to underowa liga i ją deprecjonujesz non stop  Trochę obiektywzmu  O jenysiu jaki ten fechu jest mondrutki...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
ale z Napoli nie chce mi dać rady 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
lubie takich szczerych ludzi jak fechu nie podlizuj sie szarpidrucie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Brawo biczyk za Villa niespodziewalbym sie overa w espana kebien Triumf nie obraź się bo cię szanuję, ale z tą hiszpańską to pierdzielisz jak potłuczony. Pograłeś mocno underową kolejkę na overy bo wiem, że lubisz grać wg statystyk na przełamanie czyli jak mało underów e kolejce to walisz over albo na odwrót i ci nie poszło. I teraz jak nakręcony nadajesz, że to underowa liga i ją deprecjonujesz non stop  Trochę obiektywzmu  i nie mylisz sie kolego :winko: Natomiast od wiosny jest tam dosc underowo i troche nudno 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
hahah grek "pyrlo" zorba Fechu mój dog Sampa ma szanse wejścia ? Zobaczymy w niedzielę. Kurs ładny. Zastanawia mnie jedno Biczyk. Wynik Sampy z 1 kolejki piękny. Ale zobacz na staty. Ile sytuacji bramkowych miał beniaminek, trochę dużo jak dla mnie. Meczu nie oglądałem więc nie wiem ile mozna na tym bazować, ale dla mnie wynik chyba nie odzwierciedlił przebiegu. Skoro beniaminek mógł mieć tyle sytuacji na wyjeździe to co dopiero Napoli?  No, ale statystyki są dla statystyków  I już pewnie i tak pograłeś i teraz tylko chcesz się "upewnić" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
 *
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Brawo biczyk za Villa niespodziewalbym sie overa w espana kebien Triumf nie obraź się bo cię szanuję, ale z tą hiszpańską to pierdzielisz jak potłuczony. Pograłeś mocno underową kolejkę na overy bo wiem, że lubisz grać wg statystyk na przełamanie czyli jak mało underów e kolejce to walisz over albo na odwrót i ci nie poszło. I teraz jak nakręcony nadajesz, że to underowa liga i ją deprecjonujesz non stop  Trochę obiektywzmu  O jenysiu jaki ten fechu jest mondrutki... Po co te zaczepki? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Brawo biczyk za Villa niespodziewalbym sie overa w espana kebien  trzeba kminić co na jutro x2 [email protected] pobrane juz w srode 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
tak jak mówisz Fechu już pograne, ale dziękuje za opinie - to naprawdę dużo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Brawo biczyk za Villa niespodziewalbym sie overa w espana kebien Triumf nie obraź się bo cię szanuję, ale z tą hiszpańską to pierdzielisz jak potłuczony. Pograłeś mocno underową kolejkę na overy bo wiem, że lubisz grać wg statystyk na przełamanie czyli jak mało underów e kolejce to walisz over albo na odwrót i ci nie poszło. I teraz jak nakręcony nadajesz, że to underowa liga i ją deprecjonujesz non stop  Trochę obiektywzmu  i nie mylisz sie kolego :winko: Natomiast od wiosny jest tam dosc underowo i troche nudno  Tak jak "nudno" miało być w poniedziałek i dzisiaj?  Liga jedna z 3 najlepszych na świecie. Jest 5 drużyn, które biją resztę na głowę więc wiadomo, że trafią się jakieś spotkania bez historii, ale nie popadajmy w skrajności. Jest wiele fajnych drużyn jak właśnie Espanyol, Baskowie z Bilbao, San Sebastian, Villarreal, Vallecano, Celta, które również potrafią fajnie pograć. A przecież spotkania Eibar-Levante, Granada-Gijon nikt nie każe nikomu oglądać ani obstawiać tym bardziej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2014
Posty: 1,520
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2014
Posty: 1,520 |
Brawo biczyk za Villa niespodziewalbym sie overa w espana kebien Triumf nie obraź się bo cię szanuję, ale z tą hiszpańską to pierdzielisz jak potłuczony. Pograłeś mocno underową kolejkę na overy bo wiem, że lubisz grać wg statystyk na przełamanie czyli jak mało underów e kolejce to walisz over albo na odwrót i ci nie poszło. I teraz jak nakręcony nadajesz, że to underowa liga i ją deprecjonujesz non stop  Trochę obiektywzmu  O jenysiu jaki ten fechu jest mondrutki... Po co te zaczepki?  Zadne zaczepki - fakt autentyczny. Zdrowia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Chyba że grać UNDER  Kevin De Bruyne w ciągu najbliższych 24 godzin podpisze kontrakt z Manchesterem City! Butelki z Jackiem zbliżają się do Pyrlo nieuchronnie.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Zadne zaczepki - fakt autentyczny.
Zdrowia Jeśli tak to przepraszam, myślałem, że się naśmiewasz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Biczu, da sie jakoś sprawdzić kupon z fortuny? Po numerze czy jakoś inaczej?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Biczu, da sie jakoś sprawdzić kupon z fortuny? Po numerze czy jakoś inaczej? da się na dole strony po lewej masz Kontrola Kuponu https://www.efortuna.pl/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
City tyle wydało to może Roman wyłoży te 70 baniek na Pogbe
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Biczu, da sie jakoś sprawdzić kupon z fortuny? Po numerze czy jakoś inaczej? da się na dole strony po lewej masz Kontrola Kuponu https://www.efortuna.pl/Jak zawsze można na tobie polegać 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|