Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 17 1 2 13 14 15 16 17
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Originally Posted by mateekk
Originally Posted by Biczu
Originally Posted by TriumfWoli
Brawo biczyk za Villa
niespodziewalbym sie overa w espana kebien
toast
trzeba kminić co na jutro

Arsenal -1

dla bardziej odważnych Everton

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2014
Posty: 1,520
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jun 2014
Posty: 1,520
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by TriumfWoli
Brawo biczyk za Villa
niespodziewalbym sie overa w espana kebien
Triumf nie obraź się bo cię szanuję, ale z tą hiszpańską to pierdzielisz jak potłuczony. Pograłeś mocno underową kolejkę na overy bo wiem, że lubisz grać wg statystyk na przełamanie czyli jak mało underów e kolejce to walisz over albo na odwrót i ci nie poszło. I teraz jak nakręcony nadajesz, że to underowa liga i ją deprecjonujesz non stop smile

Trochę obiektywzmu toast
O jenysiu jaki ten fechu jest mondrutki...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
ale z Napoli nie chce mi dać rady wink

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by pacyfista
lubie takich szczerych ludzi jak fechu

nie podlizuj sie szarpidrucie smile

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by TriumfWoli
Brawo biczyk za Villa
niespodziewalbym sie overa w espana kebien
Triumf nie obraź się bo cię szanuję, ale z tą hiszpańską to pierdzielisz jak potłuczony. Pograłeś mocno underową kolejkę na overy bo wiem, że lubisz grać wg statystyk na przełamanie czyli jak mało underów e kolejce to walisz over albo na odwrót i ci nie poszło. I teraz jak nakręcony nadajesz, że to underowa liga i ją deprecjonujesz non stop smile

Trochę obiektywzmu toast

i nie mylisz sie kolego :winko:
Natomiast od wiosny jest tam dosc underowo i troche nudno smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Biczu
hahah grek "pyrlo" zorba
Fechu mój dog Sampa ma szanse wejścia ?
Zobaczymy w niedzielę. Kurs ładny. Zastanawia mnie jedno Biczyk. Wynik Sampy z 1 kolejki piękny. Ale zobacz na staty. Ile sytuacji bramkowych miał beniaminek, trochę dużo jak dla mnie. Meczu nie oglądałem więc nie wiem ile mozna na tym bazować, ale dla mnie wynik chyba nie odzwierciedlił przebiegu. Skoro beniaminek mógł mieć tyle sytuacji na wyjeździe to co dopiero Napoli? wink

No, ale statystyki są dla statystyków grin I już pewnie i tak pograłeś i teraz tylko chcesz się "upewnić" smile

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
wino *

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
co Panowie na jutro ?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by jaga1920
Originally Posted by pacyfista
lubie takich szczerych ludzi jak fechu

nie podlizuj sie szarpidrucie smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by rosół1
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by TriumfWoli
Brawo biczyk za Villa
niespodziewalbym sie overa w espana kebien
Triumf nie obraź się bo cię szanuję, ale z tą hiszpańską to pierdzielisz jak potłuczony. Pograłeś mocno underową kolejkę na overy bo wiem, że lubisz grać wg statystyk na przełamanie czyli jak mało underów e kolejce to walisz over albo na odwrót i ci nie poszło. I teraz jak nakręcony nadajesz, że to underowa liga i ją deprecjonujesz non stop smile

Trochę obiektywzmu toast
O jenysiu jaki ten fechu jest mondrutki...
Po co te zaczepki? smile

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by Biczu
Originally Posted by TriumfWoli
Brawo biczyk za Villa
niespodziewalbym sie overa w espana kebien
toast
trzeba kminić co na jutro

x2 [email protected] pobrane juz w srode toast

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
tak jak mówisz Fechu już pograne, ale dziękuje za opinie - to naprawdę dużo smile toast

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by TriumfWoli
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by TriumfWoli
Brawo biczyk za Villa
niespodziewalbym sie overa w espana kebien
Triumf nie obraź się bo cię szanuję, ale z tą hiszpańską to pierdzielisz jak potłuczony. Pograłeś mocno underową kolejkę na overy bo wiem, że lubisz grać wg statystyk na przełamanie czyli jak mało underów e kolejce to walisz over albo na odwrót i ci nie poszło. I teraz jak nakręcony nadajesz, że to underowa liga i ją deprecjonujesz non stop smile

Trochę obiektywzmu toast

i nie mylisz sie kolego :winko:
Natomiast od wiosny jest tam dosc underowo i troche nudno smile
Tak jak "nudno" miało być w poniedziałek i dzisiaj? wink Liga jedna z 3 najlepszych na świecie. Jest 5 drużyn, które biją resztę na głowę więc wiadomo, że trafią się jakieś spotkania bez historii, ale nie popadajmy w skrajności. Jest wiele fajnych drużyn jak właśnie Espanyol, Baskowie z Bilbao, San Sebastian, Villarreal, Vallecano, Celta, które również potrafią fajnie pograć. A przecież spotkania Eibar-Levante, Granada-Gijon nikt nie każe nikomu oglądać ani obstawiać tym bardziej grin


Dołączył: Jun 2014
Posty: 1,520
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jun 2014
Posty: 1,520
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by rosół1
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by TriumfWoli
Brawo biczyk za Villa
niespodziewalbym sie overa w espana kebien
Triumf nie obraź się bo cię szanuję, ale z tą hiszpańską to pierdzielisz jak potłuczony. Pograłeś mocno underową kolejkę na overy bo wiem, że lubisz grać wg statystyk na przełamanie czyli jak mało underów e kolejce to walisz over albo na odwrót i ci nie poszło. I teraz jak nakręcony nadajesz, że to underowa liga i ją deprecjonujesz non stop smile

Trochę obiektywzmu toast
O jenysiu jaki ten fechu jest mondrutki...
Po co te zaczepki? smile
Zadne zaczepki - fakt autentyczny.

Zdrowia

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Chyba że grać UNDER wink

Kevin De Bruyne w ciągu najbliższych 24 godzin podpisze kontrakt z Manchesterem City!

Butelki z Jackiem zbliżają się do Pyrlo nieuchronnie.....

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by rosół1
Zadne zaczepki - fakt autentyczny.

Zdrowia
Jeśli tak to przepraszam, myślałem, że się naśmiewasz smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Biczu, da sie jakoś sprawdzić kupon z fortuny? Po numerze czy jakoś inaczej?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by fechnerinho
Biczu, da sie jakoś sprawdzić kupon z fortuny? Po numerze czy jakoś inaczej?
da się
na dole strony po lewej masz Kontrola Kuponu
https://www.efortuna.pl/

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
City tyle wydało to może Roman wyłoży te 70 baniek na Pogbe

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Biczu
Originally Posted by fechnerinho
Biczu, da sie jakoś sprawdzić kupon z fortuny? Po numerze czy jakoś inaczej?
da się
na dole strony po lewej masz Kontrola Kuponu
https://www.efortuna.pl/
Jak zawsze można na tobie polegać toast

Strona 15 z 17 1 2 13 14 15 16 17

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, betowiec, rymoholik, alfa, ANZELMO, aker), 2,021 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,405
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1