|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988 |
Newcastle Utd – Arsenal bts Köln – Hamburger SV bts Blackpool – Walsall bts Plymouth – Newport bts Altrincham – Tranmere bts Partick – Aberdeen bts Djurgården – Halmstad bts Tottenham – Everton bts Rapid Vienna – Mattersburg bts Gent – KV Mechelen bts Zagłębie - Ruch bts
gdzie mina?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
A czego wartościowego może chłopak się nauczyć w rodzimej lidze...? Jeżeli określa się go już jako utalentowany, to można domniemywać,że już się czegoś w tej lidze nauczył. Kwestia tylko, na jak wysoki poziom jest się w stanie wspiąć, dzięki talentowi i pracy nad sobą. Ale to zależy od wielu uwarunkowań.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Vitolllo  FC TOKYO 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Tachov do przerwy za groszę, bo Banik coś nie bardzo ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
no tak, nikt nigdy slaby nie byl heh pilkarsko sie rozpedzacie ? a to nie wiedzialem, ze gracie jeszcze jakies inne mecze dalej poza liga  trzeba wuefistę wypierz... I zatrudnić trenera z charyzmą i doświadczeniem...wypierz... Kiepskiego i kilku innych najemników. Będzie git.. Nie wspomnę o pseudomanagerach
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Newcastle Utd – Arsenal bts Köln – Hamburger SV bts Blackpool – Walsall bts Plymouth – Newport bts Altrincham – Tranmere bts Partick – Aberdeen bts Djurgården – Halmstad bts Tottenham – Everton bts Rapid Vienna – Mattersburg bts Gent – KV Mechelen bts Zagłębie - Ruch bts
gdzie mina? Min się nie podkłada pod bts-y.  To tylko rola przypadku, albo masz dzisiaj farta, - ale przy 11 zdarzeniach, musisz go mieć od cholery - albo go nie masz. Proste jak rogalik.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
trzeba wuefistę wypierz... I zatrudnić trenera z charyzmą i doświadczeniem...wypierz... Kiepskiego i kilku innych najemników. Będzie git..
Nie wspomnę o pseudomanagerach Ten Wasz wczorajszy mecz oglądał Franek Smuda. Może rozkminiał Bielszczan, a może na stare lata lekarz mu zalecił więcej jodu.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Galata Milan San Sebastian Celta AV Stoke Lille Stuttgart Rennes kupon dnia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
trzeba wuefistę wypierz... I zatrudnić trenera z charyzmą i doświadczeniem...wypierz... Kiepskiego i kilku innych najemników. Będzie git..
Nie wspomnę o pseudomanagerach Ten Wasz wczorajszy mecz oglądał Franek Smuda. Może rozkminiał Bielszczan, a może na stare lata lekarz mu zalecił więcej jodu.  
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
ciekawe ciekawe, nie wiem czy te dzialania wszystkie to dobry kierunek ale kto bogatemu zabroni Nie wiem czy gość jest dobry, czy nie, ale w Legii chyba będą mieli coraz większy problem z zachwianiem proporcji polacy-obcokrajowcy. Co chwilę ściągają jakichś obcokrajowców, robi się tam powoli istna wieża Babel. Raczej słabo się to ma do planowanych restrykcji w tym zakresie. A także do chemii i atmosfery w drużynie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
dobre dobre Akagi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988 |
Afk Chrudim o0,5 @2,7 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410 |
A czego wartościowego może chłopak się nauczyć w rodzimej lidze...? Jeżeli określa się go już jako utalentowany, to można domniemywać,że już się czegoś w tej lidze nauczył. Kwestia tylko, na jak wysoki poziom jest się w stanie wspiąć, dzięki talentowi i pracy nad sobą. Ale to zależy od wielu uwarunkowań. Ja zawsze twierdziłem , że jeśli ktoś w naszej lidze wychodzi ponad przeciętność , jest młody to jak najszybciej w świat , z tym że do jakiejś sensownej ligi jeśli go chcą , bo sprzedawać się np. do Izraela czy Austrii to sportowo większego sensu nie ma.... Najprostszym przykładem jest " Lewy ".... Trafił do mocnej ligi i dobrej kapeli....Reszta potoczyła się sama oczywiście przy jego ciężkiej pracy.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,439 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,439 Likes: 11 |
Urawa po overa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988 |
Köln - Hamburger SV bts Zagłębie - Ruch bts Piast - Górnik Ł bts tripel-zabójca  ako @6,6
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
ciekawe ciekawe, nie wiem czy te dzialania wszystkie to dobry kierunek ale kto bogatemu zabroni Nie wiem czy gość jest dobry, czy nie, ale w Legii chyba będą mieli coraz większy problem z zachwianiem proporcji polacy-obcokrajowcy. Co chwilę ściągają jakichś obcokrajowców, robi się tam powoli istna wieża Babel. Raczej słabo się to ma do planowanych restrykcji w tym zakresie. A także do chemii i atmosfery w drużynie. Lech już ma zbyt dużo obcokrajowców. Tylko restrykcje tyczą się jedynie grajków spoza Unii, a nie wszystkich obcokrajowców.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Arnold na prezydenta @666 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
BKS, na Twitterze Leśny dał taki wpis " SV ? " SV to może być Stojan Vranjes. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2015
Posty: 9 |
Panowie, jest ktoś z wałbrzycha ? jak tam, macie jakies info gdzie jest ten złoty pociąg ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|