Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 29 1 2 3 4 28 29
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Newcastle Utd – Arsenal bts
Köln – Hamburger SV bts
Blackpool – Walsall bts
Plymouth – Newport bts
Altrincham – Tranmere bts
Partick – Aberdeen bts
Djurgården – Halmstad bts
Tottenham – Everton bts
Rapid Vienna – Mattersburg bts
Gent – KV Mechelen bts
Zagłębie - Ruch bts

gdzie mina?

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by kamasutra
A czego wartościowego może chłopak się nauczyć w rodzimej lidze...?

Jeżeli określa się go już jako utalentowany,
to można domniemywać,że już się czegoś w tej lidze nauczył. smile

Kwestia tylko, na jak wysoki poziom jest się w stanie wspiąć,
dzięki talentowi i pracy nad sobą.
Ale to zależy od wielu uwarunkowań.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Vitolllo toast
FC TOKYO boks

Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Tachov do przerwy za groszę, bo Banik coś nie bardzo ...

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by craax
no tak, nikt nigdy slaby nie byl heh


pilkarsko sie rozpedzacie ? a to nie wiedzialem, ze gracie jeszcze jakies inne mecze dalej poza liga wink
trzeba wuefistę wypierz... I zatrudnić trenera z charyzmą i doświadczeniem...wypierz... Kiepskiego i kilku innych najemników. Będzie git..

Nie wspomnę o pseudomanagerach

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by baranwodzu
Newcastle Utd – Arsenal bts
Köln – Hamburger SV bts
Blackpool – Walsall bts
Plymouth – Newport bts
Altrincham – Tranmere bts
Partick – Aberdeen bts
Djurgården – Halmstad bts
Tottenham – Everton bts
Rapid Vienna – Mattersburg bts
Gent – KV Mechelen bts
Zagłębie - Ruch bts

gdzie mina?

Min się nie podkłada pod bts-y. smile

To tylko rola przypadku, albo masz dzisiaj farta,
- ale przy 11 zdarzeniach, musisz go mieć od cholery - albo go nie masz.

Proste jak rogalik.



Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by BKS
trzeba wuefistę wypierz... I zatrudnić trenera z charyzmą i doświadczeniem...wypierz... Kiepskiego i kilku innych najemników. Będzie git..

Nie wspomnę o pseudomanagerach

Ten Wasz wczorajszy mecz oglądał Franek Smuda.

Może rozkminiał Bielszczan, a może na stare lata lekarz mu zalecił więcej jodu. smile


Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Galata
Milan
San Sebastian
Celta
AV
Stoke
Lille
Stuttgart
Rennes

kupon dnia boks

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by akagi
Originally Posted by BKS
trzeba wuefistę wypierz... I zatrudnić trenera z charyzmą i doświadczeniem...wypierz... Kiepskiego i kilku innych najemników. Będzie git..

Nie wspomnę o pseudomanagerach

Ten Wasz wczorajszy mecz oglądał Franek Smuda.

Może rozkminiał Bielszczan, a może na stare lata lekarz mu zalecił więcej jodu. smile
laugh

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Uve87
Galata
Milan
San Sebastian
Celta
AV
Stoke
Lille
Stuttgart
Rennes

kupon dnia boks



Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by craax
ciekawe ciekawe, nie wiem czy te dzialania wszystkie to dobry kierunek ale kto bogatemu zabroni


Nie wiem czy gość jest dobry, czy nie, ale w Legii chyba będą mieli coraz większy problem z zachwianiem proporcji polacy-obcokrajowcy.

Co chwilę ściągają jakichś obcokrajowców, robi się tam powoli istna wieża Babel. Raczej słabo się to ma do planowanych restrykcji w tym zakresie. A także do chemii i atmosfery w drużynie.

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
dobre dobre Akagi toast

Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Afk Chrudim o0,5 @2,7 boks

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
Originally Posted by akagi
Originally Posted by kamasutra
A czego wartościowego może chłopak się nauczyć w rodzimej lidze...?

Jeżeli określa się go już jako utalentowany,
to można domniemywać,że już się czegoś w tej lidze nauczył. smile

Kwestia tylko, na jak wysoki poziom jest się w stanie wspiąć,
dzięki talentowi i pracy nad sobą.
Ale to zależy od wielu uwarunkowań.


Ja zawsze twierdziłem , że jeśli ktoś w naszej lidze wychodzi ponad przeciętność , jest młody to jak najszybciej w świat , z tym że do jakiejś sensownej ligi jeśli go chcą , bo sprzedawać się np. do Izraela czy Austrii to sportowo większego sensu nie ma....

Najprostszym przykładem jest " Lewy ".... Trafił do mocnej ligi i dobrej kapeli....Reszta potoczyła się sama oczywiście przy jego ciężkiej pracy.....

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456
Likes: 11
Urawa po overa boks

Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Köln - Hamburger SV bts
Zagłębie - Ruch bts
Piast - Górnik Ł bts
tripel-zabójca wink
ako @6,6


Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by Bzyku
Originally Posted by craax
ciekawe ciekawe, nie wiem czy te dzialania wszystkie to dobry kierunek ale kto bogatemu zabroni


Nie wiem czy gość jest dobry, czy nie, ale w Legii chyba będą mieli coraz większy problem z zachwianiem proporcji polacy-obcokrajowcy.

Co chwilę ściągają jakichś obcokrajowców, robi się tam powoli istna wieża Babel. Raczej słabo się to ma do planowanych restrykcji w tym zakresie. A także do chemii i atmosfery w drużynie.
Lech już ma zbyt dużo obcokrajowców.

Tylko restrykcje tyczą się jedynie grajków spoza Unii, a nie wszystkich obcokrajowców.

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Arnold na prezydenta @666 boks

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
BKS,
na Twitterze Leśny dał taki wpis " SV ? "

SV to może być Stojan Vranjes. smile

Dołączył: Aug 2015
Posty: 9
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Aug 2015
Posty: 9
Panowie, jest ktoś z wałbrzycha ? jak tam, macie jakies info gdzie jest ten złoty pociąg ?

Strona 2 z 29 1 2 3 4 28 29

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, Lukasz111, burbon, betowiec, 11kera11, Szuman), 3,068 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,791
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1