|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
BKS, na Twitterze Leśny dał taki wpis " SV ? " SV to może być Stojan Vranjes.  może być
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Panowie, jest ktoś z wałbrzycha ? jak tam, macie jakies info gdzie jest ten złoty pociąg ? to podobno expres sudety, wyjechał w 2005 roku 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Zrobiłem zdjęcie złotego pociągu  Żydzi i ruscy od niego wara! [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,414 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,414 Likes: 11 |
Same pewki, Akagi  Jak trafię to pojadę z rodziną na wakacje. Możesz polecić jakiś hotel robotniczy na Żeraniu? [ Linked Image] na Dorodnej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2015
Posty: 9 |
quincy..kojarzysz hotel robotniczy na łostowickiej ? ostatnio byłem na wczasach, i niałem okazje być w tym przybytku...dramat..co ten gdańsk oferuje ludzią... Kierwa, człowieku. Masz na myśli to obdrapane ścierwo na górce? qunicy, tak dokładnie...wynajelismy to bo nigdzie nie było miejsc oprócz tego...napisane było, że na plaże 5 min..co niesteyty okazało się kłamstwem...wstyd jak cholera, bo musielismy na plaze jechac taryfą...a jak taksiarz podjechał ,,na dziedziniec'' to myślałem, ze my pracujemy w stoczni...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
na moje BTS w Real Sociedad - Gijon a kurs solidny @2.15
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
qunicy, tak dokładnie...wynajelismy to bo nigdzie nie było miejsc oprócz tego...napisane było, że na plaże 5 min..co niesteyty okazało się kłamstwem...wstyd jak cholera, bo musielismy na plaze jechac taryfą...a jak taksiarz podjechał ,,na dziedziniec'' to myślałem, ze my pracujemy w stoczni... Nie sprawdziłeś na google map jak wygląda ten przybytek, ani gdzie dokładnie się znajduje? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2015
Posty: 9 |
jak patrzyłem na google stret view to był w budowie..kładli styropian, były rusztowania, wiec myslalem, ze zdazyli sie wyrobic do 2015...a jednak nie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2015
Posty: 9 |
qunicy, tak dokładnie...wynajelismy to bo nigdzie nie było miejsc oprócz tego...napisane było, że na plaże 5 min..co niesteyty okazało się kłamstwem...wstyd jak cholera, bo musielismy na plaze jechac taryfą...a jak taksiarz podjechał ,,na dziedziniec'' to myślałem, ze my pracujemy w stoczni... Nie sprawdziłeś na google map jak wygląda ten przybytek, ani gdzie dokładnie się znajduje?  https://www.google.pl/maps/@54.3440053,18.6016634,3a,75y,279.69h,105.12t/data=!3m6!1e1!3m4!1s3-tJP1WXjrt-cOKJ_Fhecg!2e0!7i13312!8i6656!6m1!1e1 tak to wyglądało w maju 2014..więc uznałem, że pewnie zdazyli to wykonczyc do 2015, w koncu wyglada na nowy budynek..ale niestety nie... mielismy wspolna lazienke i kuchnie z jakims moczymordą, i gościem co wyszedł z wiezienia...palili zioło i pili wódke od 8 rano..generalnie dramat...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Urawa jakie baty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,414 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,414 Likes: 11 |
Urawa po overa  
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Codziennie jeżdżę Łostowicką i za każdym razem zastanawiałem się co to za kołchoz. Teraz już wiem, że hotel robotniczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2015
Posty: 9 |
jade do CK w przyszły weekend, rafal08 poleć jakiś dobry balet... jest cos oprocz ultraviolet na sienkiewce ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Panowie, jest ktoś z wałbrzycha ? jak tam, macie jakies info gdzie jest ten złoty pociąg ? to podobno expres sudety, wyjechał w 2005 roku  Ja słyszałem natomiast, że ten z 15:30 do Koluszek zaginął. Dokąd nie odkopią, to będziemy w niewiedzy. Inna sprawa, że to doskonała reklama regionu i z tego względu wykopywać powinni jak najdłużej.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Urawa jakie baty  Teraz jeszcze większe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Urawa jakie baty  Teraz jeszcze większe  to jutro Gamba -1.0 na miękko
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
czy nie pora na stratę punktów przez Piast?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
czy nie pora na stratę punktów przez Piast? za tydzien murowany wpierdziel maja
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|