Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11
#65155 28/08/2004 04:00
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Być może odniosłem mylne wrażenie. Zmylić mogło mnie np to:

You earn 1 point for every £25 profit or loss per market (or equivalent if your account is in another currency).

Mam konto w euro. A o to przykład z mojej historii:

Soccer > Germany U21 v Switz U21 : Over/Under 2.5 goals

Net Market Total: -29.49
Commission points: 1.18

Wynika z tego, że zdanie w nawiasie o currency equivalent można wyrzucić. Jeden punkt przyznawany jest za 25 EURO zysku/straty.

Bonus: Unibet
#65156 28/08/2004 12:57
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Funty, euro czy dolary traktują równoważnie, za 25 jednostek - 1 punkt

#65157 28/08/2004 13:39
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
W takim razie jest to trochę niesprawiedliwe.

#65158 29/08/2004 16:58
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174
E
member
member
E Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174
czy ma ktos problem z loading??

#65159 30/08/2004 05:48
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198
Nie mogę się u nich zarejestrować, bo mi ciągle wyskakuje komunikat, żebym sprawdził datę urodzenia. Wszystko wpisałem jak trzeba (18 skończyłem) i nadal ten komunikat się pojawia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
HELP <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

ps. moze ktoś mi wytłumaczyć, na czym polega ten bonus [freebetshere.com]

#65160 30/08/2004 16:17
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Jaką jeszcze inną "giełdę kursów" polecacie? Oczywiście poza BF i GB.

Pozdrawiam
Darek

P.S. Na marginesie zapytam jeszcze o GB: tam w p2p są jakieś dodatkowe opłaty porównując do BF. Jakie?

#65161 30/08/2004 20:04
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Nie gram (jeszcze) w BetOnBet, ale zachęcają 3%-ową prowizją i chyba się skuszę. Ofertę mają coraz szerszą a i ruch już niemały. Ponadto obsługują moneybookers, co też jest ważne. Z pozostałych p2p warto zwrócić uwagę na Betaq, ale od razu piszę, że nie akceptują eKarty, moneybookers ani NETellera. O SportingOptions wiem tyle, że mają ruch czasami prawie taki jak w betfair, a kursy często, na niektóre zdarzenia, nawet bardziej wyśrubowane. W Parbecie gram ale nie polecam.

#65162 30/08/2004 21:03
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Quote
Oryginalnie wysłał kurson:
[qb]
P.S. Na marginesie zapytam jeszcze o GB: tam w p2p są jakieś dodatkowe opłaty porównując do BF. Jakie?[/qb]
P2P ma taka zalete, ze nie blokuje kasy jesli wystawiasz oferte i majac nieduzo na koncie mozesz wystawic ile chcesz ofert. Za to sprzedawalnosc tych ofert jest na poziomie 2% (przez kilka miesiecy mialem caly czas wystawione ponad 100 roznych ofert i mniej wiecej tyle sie sprzedawalo).

Co do oplat to prowizja jest naliczana i jak wygrasz i jak przegrasz, za to ktos kto kupuje od Ciebie oferte nie zawraca sobie glowy prowizja - dla niego jest to tak jakby kupowal kurs od bucka.

Wejdz w okienko P2P i wystaw jakas oferte (nie muszisz ostatecznie jej potwierdzic) - zobaczysz w okienku jaka prowizje zaplacisz jakbys wygral i jakbys przegral.

EDIT:
Zarzadzanie tym co wystawiles jest w porownaniu z Betfair TRAGICZNE !!! w Betfair przejrzenie kilkudziesiciu ofert i korekcja kursow / stawek zajmuje moze 5 minut. W GB 3x 4x dluzej. Ciezko jest sie tez polapac ktore oferty sa Twoje a ktore nie. Jak wystawiasz 10 to pamietasz czy wystawiales 30 euro z kursem 2,34 czy 50 z 2,36 ale jak masz tych ofert duzo to juz nie pamietasz.
Dobre jest to, ze mozna latwo sprawdzic czy cos sie sprzedalo bo dopiero wtedy zmienia sie stan konta.

Wojtek

#65163 30/08/2004 21:13
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Mam takie dwa pytania odnosnie Betfair:

1. Czy jesli wystawiam oferte Back i dopisuje sie na koncu (powiedzmy do 5000 dokladam swoje 300) to da sie potem poznac ile jeszcze musi sie sprzedac zanim pojdzie moja oferta? Mozna zobaczyc jaki byl obrot w momencie wystawienia i policzyc przy jakim zacznie sie sprzedawac moja ofeta ale moze jest prostszy sposob?

2. Czy z wykresu albo jakos innaczej da sie poznacz czy dana oferta sprzedawala sie po stronie BACK czy LAY? Jak wykres jest VVVVVVVVVV czyli powiedzmy ostatnie 30000 poszlo po kursie 1,04 albo 1,05 to wiadomo ale jak sa wieksze skoki to nie wiem czy da sie to poznac?

Pozdrowienia

Wojtek

#65164 30/08/2004 22:22
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Jeszcze jedno pytanie: Czy jesli mam postawione (przykladowo przed chwila bylo cos takiego w kilka minut na meczu live Irvin v Mauresmo) LAY po 1,01 i zero na koncie i chce na to samo postawic BACK po 1,05 to sie da czy nie?

Z jednej strony nie powinno sie dac bo mam zero ale stawijac w ten sposob mam pewny zysk wiec moze sie da?

Wojtek

#65165 30/08/2004 22:50
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał WK:
[qb]Jeszcze jedno pytanie: Czy jesli mam postawione (przykladowo przed chwila bylo cos takiego w kilka minut na meczu live Irvin v Mauresmo) LAY po 1,01 i zero na koncie i chce na to samo postawic BACK po 1,05 to sie da czy nie?

Z jednej strony nie powinno sie dac bo mam zero ale stawijac w ten sposob mam pewny zysk wiec moze sie da?

Wojtek[/qb]
Na większości rynków jest to możliwe. Nie tylko można postawić, ale jeszcze zwolnić przez to część zablokowanych środków, czyli de facto zwiększyć stan konta.

#65166 30/08/2004 22:57
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Quote
Oryginalnie wysłał zoRro:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał WK:
[qb]Jeszcze jedno pytanie: Czy jesli mam postawione (przykladowo przed chwila bylo cos takiego w kilka minut na meczu live Irvin v Mauresmo) LAY po 1,01 i zero na koncie i chce na to samo postawic BACK po 1,05 to sie da czy nie?

Z jednej strony nie powinno sie dac bo mam zero ale stawijac w ten sposob mam pewny zysk wiec moze sie da?

Wojtek[/qb]
Na większości rynków jest to możliwe. Nie tylko można postawić, ale jeszcze zwolnić przez to część zablokowanych środków, czyli de facto zwiększyć stan konta.[/qb]
Na razie rozwazam rozne mozliwosci teoretycznie. Wydaje mi sie, ze jesli w tenisie po 3 gemach jest do sprzedania kurs 1,01 w LAY to niewiele sie ryzykuje stawiajac na to nawet sporo kase. Powiedzmy 10000 euro - ryzykujemy 100 euro. Wg mnie szansa, ze mecz nie bedzie az tak jednostronny jak na poczatku jest spora i tak jak w przykladzie ktory podalem mozna bylo wycofac sie z kursem 1,05 ale pewnie sytuacja, zeby nie bylo przynajmiej 1,01 zdarza sie bardzo rzadko.

Wiem, ze jak sie stawia w ten sposob, ze jest pewny zysk niezaleznie od wyniku to sie odblokowuja srodki.

Tylko czy da sie od razu postawic wiecej niz sie ma na koncie. Bo zaryzykowac 100 euro stawiajac w LAY po 1,01 to nie problem ale szybko postawic potem 9500 ktorych sie nie ma na kurs 1,05 (czy chociaz 1,02 - juz jest 98% zysku) to juz moze byc problem jesli nie da sie za jednym razem nie majac tyle kasy.

Mam nadzieje, ze za bardzo nie zamotalem.

Wojtek

#65167 30/08/2004 23:15
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Jeżeli wystawisz zawodnika po 10tys euro, to możesz go potem zagrać za 10tys, niezależnie od kursów i stanu konta.

#65168 31/08/2004 14:07
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Dzisiaj zauwazylem dziwne zachowznie Betfair. Przegfladalem sobie oferte MLB i z kilku ofert ktore byly trzy dawaly kilku% surebet z GB (co prawda nie wiem czy sa dokladnie takie same zasady rozliczania - pytalem o to w temacie MLB).
Przy probie obstawienia trzy razy zamiast obstawic oferta znikala i pojawiala sie moja "z drugiej strony". Raz mogl to byc przypadek ale 3 razy nie wierze, ze ktos wycofal oferte w 5 sekund przed tym jak ja obstawialem.

Wojtek

#65169 31/08/2004 14:50
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
Quote
Oryginalnie wysłał WK:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał PAWi:
[qb]Teraz mam takie pytanko, mam 4 commision points i podobno ten bonus rownowartosc 15 funtow jest gdy osiagnie sie owe 4 punkty, ale ni widu ni slychu bonusa:)[/qb]
Ja wplacalem przez Moneybookers i bonus dostalem dopiero jak napisalem do supportu, ze nie moge zarejstrowac karty ale mam 4 punkty i chce wiecej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> No i wtedy dostalem prawie od razu.

Wojtek[/qb]
Wojtek tez wlasnie wplacalem przez money i nie dostalem bonusa. Moglbys mi rzucic na toro19@wp.pl cos po angielsku co napisales do nich i na jaki adres emailowy slales ( mam 5 punktow a bonusa nie mam)

#65170 31/08/2004 15:07
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Quote
Oryginalnie wysłał toro:
[qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał WK:
Wojtek tez wlasnie wplacalem przez money i nie dostalem bonusa. Moglbys mi rzucic na toro19@wp.pl cos po angielsku co napisales do nich i na jaki adres emailowy slales ( mam 5 punktow a bonusa nie mam)[/qb]
Wyslalem maila ale wg mnie na bonus trzeba po prostu poczekac kilka dni i dadza.

Wojtek

#65171 31/08/2004 17:18
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
Co trzeba zrobic zeby wyplacic od nich przez mB??. Trzeba wplacic na ich konto jakas kwote i w temacie wpisac swoje dane dobrze to rozumiem??? Ile trzeba minimum do nich wplacic bo nie mam nic na koncie ?? Czy jest za to jakas oplata???

czy ktos robil windraw od nich przez moneybookers?
gory dzieki za odpowiedz

#65172 03/09/2004 18:18
Dołączył: Dec 2003
Posty: 118
D
member
member
D Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 118
Mam pytanie jaka jest min wplata do tego buka przez moneybookers i czy dostane jakiś bonus od pierwszego depozytu dzieki za odpo.

#65173 03/09/2004 20:17
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Mam kolejne pytanie dotyczace Betfair.

Jesli chce postawic po kursie 1,25 20 euro a w LAY stoi na przyklad 250 euro to dopisuje sie na koniec i czekam az zejdzie to co jest przede mna i potem moje.
Po jakims czasie widze, ze sprzedalo sie 200 a inni tez chca postawic po tym kursie i juz jest 2000 w LAY.
Dochodze do wniosku, ze nie chce stawiac 20 euro tylko 15 - zmieniam i co wtedy?

Jestem dalej na poczatku kolejki czy pierwsza oferta jest anulowana i trafiam znowu na koniec?

Wojtek

#65174 03/09/2004 20:26
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Empirycznie tego nie sprawdzałem, ale jestem przekonany na 99% ze nie trafisz na koniec kolejki.

Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, $-man, Sensei, bukma, forty, burbon), 1,375 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,701
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1