|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
latwiej dinozaura znalezc nic trafic tasme na tym uso  Dobry sposob to postawic cos, wziac telefon i isc na rower/pobiegac i od czasu do czasu sprawdzic. Endorfiny swoje robia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
kur... dla mnie szok ze taki polamany ciec ktory ledwo tutaj wystartowal jak Fish opierdala Lopeza  po co od razu go tak obrażać
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
lopez jak wywala, on ma wyjebane  nie wierze w tym meczu w normalnosc - sorry tu jest za duzo roznica
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
kur... dla mnie szok ze taki polamany ciec ktory ledwo tutaj wystartowal jak Fish opierdala Lopeza  po co od razu go tak obrażać bo wkur... mnie jak jest tak perfidna ustawka rozumiem niespodzianki ale tutaj jest eweidentny wal
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
nie ma sie co dziwic, jak lopez gra na poziomie itf
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Ładnie ludziska włożyli kasy w pierdasco, a rao na wozku by z nim wygrał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
kur... dla mnie szok ze taki polamany ciec ktory ledwo tutaj wystartowal jak Fish opierdala Lopeza  Wałek jak wałek, zwrot akcji musi być, ale znowu nie przesadzaj, że Lopez to jakiś wymiatacz. Pusiak jakich mało. Grać go po @1,30, to tylko współczuć...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
kur... dla mnie szok ze taki polamany ciec ktory ledwo tutaj wystartowal jak Fish opierdala Lopeza  Wałek jak wałek, zwrot akcji musi być, ale znowu nie przesadzaj, że Lopez to jakiś wymiatacz. Pusiak jakich mało. Grać go po @1,30, to tylko współczuć... no to prawda ale to co powiesz o Fishu w tym sezonie ?? poza tym troche sie nie zgodze bo Lopez w ostatnim czasie bardzo dobrze pogrywal i wygrywal z rywalami kilka klas lepszymi od Mardiego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
latwiej dinozaura znalezc nic trafic tasme na tym uso  Dobry sposob to postawic cos, wziac telefon i isc na rower/pobiegac i od czasu do czasu sprawdzic. Endorfiny swoje robia  no lubie biegac wrecz traktuje to jak pasje, ale obecnie lecze kontuzje stopy i narazie zadnej aktywnosci, do tego gra w tenisa, no i te endorfiny jak napisales fajnie relaxuja i odstresowuja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
kur... dla mnie szok ze taki polamany ciec ktory ledwo tutaj wystartowal jak Fish opierdala Lopeza  Wałek jak wałek, zwrot akcji musi być, ale znowu nie przesadzaj, że Lopez to jakiś wymiatacz. Pusiak jakich mało. Grać go po @1,30, to tylko współczuć... no to prawda ale to co powiesz o Fishu w tym sezonie ?? poza tym troche sie nie zgodze bo Lopez w ostatnim czasie bardzo dobrze pogrywal i wygrywal z rywalami kilka klas lepszymi od Mardiego jakim sezonie, ryba wrocil tylko na US
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Jeszcze bedzie zwrot akcji u Ryby 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Jeszcze bedzie zwrot akcji u Ryby  i teorie o ustawce h.. strzeli
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
jakim sezonie, ryba wrocil tylko na US nie no 3 spotkania rozegral i jak widac wystarczy na Lopeza ktory w ostatnim czasie ogral : Raonica, Nadala czy Seppiego ok zaraz ktos napisze co to za gracze - to od razu odpowiem - duzo lepsi od Fisha w tym momencie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Dasco walka tam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
latwiej dinozaura znalezc nic trafic tasme na tym uso  Ja już dwie trafiłem, w pierwszy i drugi dzień, ale same peffki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Ja nie wiem jak można obrazac gościa, który wrócił sobie popykac tylko na USO. W dodatku kiedyś nieźle pogrywajacego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
latwiej dinozaura znalezc nic trafic tasme na tym uso  Dobry sposob to postawic cos, wziac telefon i isc na rower/pobiegac i od czasu do czasu sprawdzic. Endorfiny swoje robia  no lubie biegac wrecz traktuje to jak pasje, ale obecnie lecze kontuzje stopy i narazie zadnej aktywnosci, do tego gra w tenisa, no i te endorfiny jak napisales fajnie relaxuja i odstresowuja  Dokladnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Ja nie wiem jak można obrazac gościa, który wrócił sobie popykac tylko na USO. W dodatku kiedyś nieźle pogrywajacego. fech ale ja go nie chcialem obrazic tylko napisalem "ciec" zeby bardzije obrazic w tym momencie Lopeza
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
latwiej dinozaura znalezc nic trafic tasme na tym uso  Ja już dwie trafiłem, w pierwszy i drugi dzień, ale same peffki. z ilu spotkań ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Ja nie wiem jak można obrazac gościa, który wrócił sobie popykac tylko na USO. W dodatku kiedyś nieźle pogrywajacego. rzeklbym, ze bardzo niezle 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|