|
|
Dołączył: Apr 2015
Posty: 242
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2015
Posty: 242 |
lewy bardzo slaby oprocz bramki ktora dostal na tacy
no chyba jednak milik jeszcze slabszy
grosik the best blaszczu powinien grac od poczatku bo widac doswiadczenie sluzy w takich meczach
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
moj typ 2-0 3-0 helmuty niestety jak widze jodlowca rybusa i maczynskiego to innego wyniku sie nie spodziewam malo braklo rybus poprawnie jodla i maka szkoda slow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,511 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,511 Likes: 10 |
lewy bardzo slaby oprocz bramki ktora dostal na tacy
no chyba jednak milik jeszcze slabszy
grosik the best blaszczu powinien grac od poczatku bo widac doswiadczenie sluzy w takich meczach chlopie atak nie gra sam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293 |
Trza się pocieszyć ze w dwumeczu ze szwabami jesteśmy lepsi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
no dokladnie ja bym nie mial zalu jak by szkopy cos konkretnego wymyslily z dupy bramki wszystkie trzy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2015
Posty: 242
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2015
Posty: 242 |
owszem ale zobacz liczbe strat lewego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
biczu nie napisales dla kogo  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
no dokladnie ja bym nie mial zalu jak by szkopy cos konkretnego wymyslily z dupy bramki wszystkie trzy  jakby nikt bledow nie popelnial zadna obrona to by nie bylo bramek wogole  litosci
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
lewy bardzo slaby oprocz bramki ktora dostal na tacy
no chyba jednak milik jeszcze slabszy
grosik the best blaszczu powinien grac od poczatku bo widac doswiadczenie sluzy w takich meczach szanujmy sie bez Roberta to nasz poziom to wyspy owcze i san marino badzcie do chuja sprawiedliwi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,511 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,511 Likes: 10 |
Tak patrze od jakiegos czasu na mecz Rosja-Szwecja to nie widzi mi sie win Rosji
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2015
Posty: 242
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2015
Posty: 242 |
ja go szanuje ale dzisiaj nic nie zagral
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
My nie gramy nic taka jest prawda
wszystko to przypadek na jebał pies
trzeba sie cieszyc ze zagramy 3 mecze na euro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
niezly mecz polakow na tle duzo lepszych zawodnikow jakich maja niemcy, do tego kilku turkow w skladzie rzeszy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293 |
hehehe i znowu ten typowo polski lament po porażce. Polacy zagrali na tyle na ile było ich stać. Niemcy nie zagrali jakieś super ekstra finezyjnej piłki ale na naszych to wystarczyło. Najważniejsze że po tej porażce eliminacje się dla nas nie kończą i jesteśmy nadal w grze. Tyle w tym temacie i należy przejść do typowania jutrzejszym meczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Kurwa co mecz to jazda na Lewego a chłop jest 2 klasy lepszy od reszty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293 |
Tak patrze od jakiegos czasu na mecz Rosja-Szwecja to nie widzi mi sie win Rosji dokładnie x2 jak w masło
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,511 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,511 Likes: 10 |
Co by nie gadac, mi sie mecz podobal
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726 |
WItam, Panowie u jakiego booka gracie? WilliamHill.com wydymało Polaków bez mydła (wycofało zakłady obywateli z Polski) a www.bet365.com [ bet365.com] rząda weryfikacji konta z kosmicznymi danymi (prawko, dowód, karta bankowa , wyciąg)!!! co polecacie? Serio b365 żąda teraz wyciągu z konta i skanu karty? Jak jeszcze miesiąc temu weryfikowalem jakies konta to wystarczyl dowod i prawko? Mozecie to potwierdzic, bo jesli tak to moge zapomniec o nowych kontach...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
wogole najazd na repre, gramy jak napisal aker na tyle ile nam pozwala material pilkarski, wymagania jak w siatkowce czy recznej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10 |
Przegrali jak zawsze..nie,nie..nie jak zawsze.. Fajnie grali,nie było sraki i za to brawa..i drink 
|
|
|
Link skopiowany do schowka