Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
#65195 24/09/2004 18:41
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Quote
Oryginalnie wysłał WK:
[qb]Mam maly problem z betfair:

Maja miejsce na kursy:
Fixtures 24 September - Herlev v Rungsted (hokej - Dania) ale ten Rungsted wg mnie nie gra w tym roku - rywalem jest Nordsjalland Cobras - wczesniej zwrocilem uwage na pierwsza druzyne, godzina sie zgadza, myslalem, ze w grugiej podali niepelna nazwe. No i wystawilem oferte ktora ktos kupil.

Co teraz zrobi Betfair? Anuluje zaklad? Napisalem do supportu ale to nie jest ich najmocniejsza strona i czekam juz dosc dlugo na odpowiedz.

Moze ktos mial podobna sytuacje i wiel jak sie zachowaja albo jak to wyjasnic przed meczem?

Wojtek[/qb]
Wg mnie na 99% zwrot

Bonus: Unibet
#65196 24/09/2004 18:49
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Mi jest w sumie wszystko jedno bylby wyjasnili przed meczem co chca zrobic. Jak nie wyjasnia (pislem okolo 13 jak zobaczylem, ze cos jest nie tak) to sporo straca w moich oczach.

Wiem, ze to w 90% albo i 100% moja wina bo powinienem sprawdzic dokladnie co wystawiam ale przez kilka godzin mogliby odpowiedziec.

Wojtek

#65197 25/09/2004 01:44
Dołączył: Sep 2003
Posty: 40
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 40
Quote
Oryginalnie wysłał Jarx:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał WK:
[qb]Wymyslilem dzisiaj, ze obejscie minimalnej stawki na zaklad 4 euro jest bardzo latwe. Wiecie jak to zrobic?

Wojtek[/qb]
Bez wzgledu na to ile kasy wystawione oraz czy 2, 3 czy wiecej opcji na dany zaklad?
Jesli tak, to podziel sie tym newsem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
W Betfair mozna zagrac nawet 0.01 USD lub EURO. Podaje przepis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Zalozmy ze chcemy postawic 0.01$ na Arsenal po aktualnie oferowanym kursie 1.50. Robimy back po takim kursie zeby nikt nam go nie dal np. 5.0 za powiedzmy 4$. Teraz zwiekszamy stawke na ten zaklad o tyle za ile chcemy zagrac w naszym przypadku zmieniamy ja na 4.01. Teraz w zakladce My Bets mamy 2 zaklady za 4$ i za 0.01$. Zaznaczamy ten za 4$ i cancel. Zostaje tylko ten o ktory nam chodzi, zmieniamy kurs na taki jak nas naprawde interesuje i juz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Z wystawieniem lay-a jest podobnie tylko tutaj na poczatku zanizamy - wystawiamy np. lay za 1.01 a potem juz analogia.

#65198 25/09/2004 03:28
Dołączył: Sep 2004
Posty: 4
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 4
Chciałbym rozpocząć grę w betfair, czy ktoś mógłby podać swój kod. Mogę go podać jako rekomendującego. Jest z tego jakiś bonus finansowy?

#65199 25/09/2004 03:39
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
Quote
Oryginalnie wysłał macmax:
[qb]Chciałbym rozpocząć grę w betfair, czy ktoś mógłby podać swój kod. Mogę go podać jako rekomendującego. Jest z tego jakiś bonus finansowy?[/qb]
masz priv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdro

#65200 25/09/2004 03:42
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał macmax:
[qb]Chciałbym rozpocząć grę w betfair, czy ktoś mógłby podać swój kod. Mogę go podać jako rekomendującego. Jest z tego jakiś bonus finansowy?[/qb]
priv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#65201 25/09/2004 14:08
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Wracajac do tego o co wczoraj pytalem:

Obstawilem to tak, zeby wyjsc na 0, zaklady rozliczone z bledna druga druzyna.

Danish Superisligaen / Fixtures 24 September / Herlev v Rungsted Herlev Back 24-wrz-04
17:38 1,75 79,87 1,75 59,90
O Danish Superisligaen / Fixtures 24 September / Herlev v Rungsted Herlev Lay 24-wrz-04
12:08 1,75 49,87 1,75 (37,40)

Odpowiedz z supportu ok 1,5 godziny przed meczem:

I have investigated your bet and it is ok as on the 24th September it
is Herlev v Rungsted - not Herlev v Nordsjalland Cobras.
Therefore the bet is ok.

Please do not hesitate to contact us if you have any further
enquiries.

Kind regards

Jak ktos chce sprawdzic, ze pisza bzdury to niech zajrzy na http://www.ishockey.dk/ i zobaczy jaki byl mecz 24.09

Ja moge podac z livescore:
FT Herlev Eagles 6 ( 2 1 3 )
Nordsjćlland Cobras 0 ( 0 0 0 )

tak czy innaczej jak na tak dobra ocene a SBR nie popisali sie.

Wojtek

#65202 27/09/2004 16:04
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2
Witam

Potrzebuję pomocy.
Przykładowe dane mojego problemu:
Kwota postawiona na Back=200j
Kurs na Back 2
Kurs na Lay 1,7
Poziom zysku przy zaistnieniu Back (płynnie 0-max)
Poziom zysku przy zaistnieniu Lay (płynnie 0-max)

Poszukuję wzoru wyliczającego kwotę jaką należy postawić na Lay w zależności od poziomu oczekiwanego zysku.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: za odpowiedź
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: za odpowiedź dla przypadku gdy kurs na Back < kurs na Lay i trzeba ograniczać straty

#65203 27/09/2004 19:51
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Quote
Oryginalnie wysłał Janusz73:
[qb]Witam

Potrzebuję pomocy.
Przykładowe dane mojego problemu:
Kwota postawiona na Back=200j
Kurs na Back 2
Kurs na Lay 1,7
Poziom zysku przy zaistnieniu Back (płynnie 0-max)
Poziom zysku przy zaistnieniu Lay (płynnie 0-max)

Poszukuję wzoru wyliczającego kwotę jaką należy postawić na Lay w zależności od poziomu oczekiwanego zysku.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: za odpowiedź
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: za odpowiedź dla przypadku gdy kurs na Back < kurs na Lay i trzeba ograniczać straty[/qb]
Ale o so chodzi? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Gdzie Ty masz kurs na LAY niższy niż na BACK?

#65204 27/09/2004 21:48
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2
trzeba umieć szukać, podaj wzór to opowiem gdzie

#65205 29/09/2004 15:06
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Jak to jest teraz z tymi commision points. Poleciłem kolege i powinien mieć 5 takich pktów żebyśmy dostali bonus za refera. Z tego co wyczytałem to należy mieć czystego zysku albo przegrane (1 pkt = 25 funtów) na kwote 125 funtów. Czy wszystkie zakłady się sumuje (np wygrałem na czysto 25f + przegrałem 25f na czymś innym wiec mam 1+1 = 2 commision point) czy może chodzi o ogólny bilans +125 funtów lub -125 funtów.
Czy tak jest rzeczywiśćie ? Czy może inaczej to się liczy ?

#65206 29/09/2004 18:25
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Od jakiegos czasu w BF zaczal sie pojawiac przy logowaniu komunikat o koniecznosci przefaksowania dokumentow. Poskanowalm co trzeba i wyslalem mailem. Myslalem, ze bedzie OK ale dzisiaj znowu ten sam komunikat - po raz drugi go wyslalem.

Czy ktos majac konto w Inteligo i wplacajac przez Moneybookers do Betfair wyslal im dokumenty i zaakceptowali? Co dokladnie trzeba im wyslac?

Wojtek

#65207 29/09/2004 18:53
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
wyślą Ci na maila podziękowanie, po trzech dniach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> około.
To w związku z nową stroną i nową u nich bazą.

#65208 29/09/2004 19:25
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Dzieki,

Na razie poczekam a jak do poniedzialku nie odpowiedza to im jeszcze raz wszystko wysle tym razem faksem.

Pozdrowienia

Wojtek

#65209 02/11/2004 21:52
Dołączył: Jul 2004
Posty: 29
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 29
Witam!

Mam konto ZLOTOWKOWE w Moneybookers.

Czy duzo strace na operacjach przywalutowania PLN-EURO (wplata do BETFAIR - wyplata).

Czy moze polecacie zalozenie drugiego konta w Moneybookers w EURO ?? (o ile mozna zalozyc drugie)

#65210 15/11/2004 21:55
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Zamierzam sie zapisać do BF w najbliższym czasie,
nie wiem czy jest tam jakiś bonus za poleconych,jakby co możemy sie na priv dogadać

#65211 15/11/2004 22:15
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
priv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdro

#65212 16/11/2004 09:14
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Witam!

Mam konto ZLOTOWKOWE w Moneybookers.

Czy duzo strace na operacjach przywalutowania PLN-EURO (wplata do BETFAIR - wyplata).

Czy moze polecacie zalozenie drugiego konta w Moneybookers w EURO ?? (o ile mozna zalozyc drugie)

Na operacjach przewalutowania stracisz niewiele (około 0,5% do 1%). Kursy walut w mb nie są złodziejskie. Drugie konto w euro można założyć, ale trzeba zamknąć stare i co najważniejszcze podczas gdy dane osobowe pozostają te same - adres e-mail musi być inny.

Jeżeli przewidujeszcz, że ruch na linii betfair-moneybookers-inne buki będziesz mieć większy niż na linii betfair-moneybookers-konto bankowe, to warto założyć w moneybookers konto w np. euro. W przeciwnym wypadku możesz spokojnie pozostać przy złotówkowym.

#65213 16/11/2004 12:38
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Witam po przerwie!

Zastanawiam się nad celowością zakładania konta w moneybookers w złotówkach. Przecież polskowalutowe buki (expekt i unibet) można bezkosztowo obsługiwać krajowymi przelewami, zaś pozostałe buki należy obługiwać obcą walutą (w większości lepiej dolarami biorąc pod uwagę obsługę z netellerem).
Jakieś argumenty za złotówkami, a nie dolarami (oczywiście zdaję sobie sprawę, że moneybookers ma konto w polskim banku, ale przewalutowania tak czy siak nie unikniemy, a w moneybookers koszty są raczej niewielkie (jak już wspomniał zoRro))?

Żeby nie było całkiem OT, co sądzicie o zamianie commission points na betfair points?

#65214 18/11/2004 10:43
Dołączył: Nov 2003
Posty: 332
A
ali Offline
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 332
Co oznacz "nickname" przy rejestracji karty do depozytu? Your "Nickname" for this card - czy chodzi o dane ( wypisane na karcie) na kogo ona jest wystawiona. Niektore banki oferuja zamiast imienia i nazwiska mozliwos umieszczenia na karcie dowolnego napisu np ksywki. CO wpisac w przypadku gdy na kacie jest imie i nazwisko a to pole ma ograniczenie bodajze do 8 znakow?
dzieki z gory z odpowiedz

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, betowiec, Sensei, $-man, alfa, forty, Lukasz111, aker, burbon, Akhu, latajaca_holenderka, 11kera11), 2,734 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,046
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1