|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Niech Wilander powie czy wawrinka wygra wtedy wiadomo czy na niego stawiać. mouratoglou w tym ich programie stwierdził, że anderson jest faworytem tego meczu Nie moge sie z nim zgodzic. Dla mnie Staszek (chyba) po raz pierwszy w karierze te pierwsze rundy gral ekonomicznie - jeden break (Young) albo w ogole bez breaka (Chung), a jak nie szlo w secie (Young) to konczyl go szybciutko bledami. Nie wierze, ze Anderson bedzie serwowal w ten sposob po raz kolejny, musialby zagrac znowu na mega wysokim poziomie, a mam watpliwosci czy jest do tego zdolny. Plus fakt, ze defensywna pusia-ATP - Murek gra zza koncowej linii, tak Staszek bedzie wchodzil na pilke jak bedzie okazja, nie bedzie przebijal i probowal zmusic do bledu Andersona.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Może być i Kevin  Fed wtedy nie zmęczy się do finału. Ostatnio ugrał całe 2 gemy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195 |
IZI Staszek. Dzieki Willander
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
Niech Wilander powie czy wawrinka wygra wtedy wiadomo czy na niego stawiać. mouratoglou w tym ich programie stwierdził, że anderson jest faworytem tego meczu Nie moge sie z nim zgodzic. Dla mnie Staszek (chyba) po raz pierwszy w karierze te pierwsze rundy gral ekonomicznie - jeden break (Young) albo w ogole bez breaka (Chung), a jak nie szlo w secie (Young) to konczyl go szybciutko bledami. Nie wierze, ze Anderson bedzie serwowal w ten sposob po raz kolejny, musialby zagrac znowu na mega wysokim poziomie, a mam watpliwosci czy jest do tego zdolny. Plus fakt, ze defensywna pusia-ATP - Murek gra zza koncowej linii, tak Staszek bedzie wchodzil na pilke jak bedzie okazja, nie bedzie przebijal i probowal zmusic do bledu Andersona. Przecież on cały czas tak serwuje. Tylko przestał popełniać błędy przy ważnych piłkach, a wcześniej tym się kończył.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
1.66 na win Djoka w turnieju, mogłoby być trochę więcej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
Kurwa, ja chcę obejrzeć mecz Wawa kontra Fed. A nie egzekucję przez wykonaną przez Króla w następnej rundzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
S.Wawrinka vs K.Anderson. First Set, Match : Wawrinka, Stan to lose 1st set & win match . Kursy: 6.90
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195 |
Kurwa, ja chcę obejrzeć mecz Wawa kontra Fed. A nie egzekucję przez wykonaną przez Króla w następnej rundzie. Egzekucja to moze byc przez Stana dokonana 21/2015 French Open Stan Wawrinka Roger Federer 6-4 6-3 7-6(4)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
Stachu ciśnij go, niech się spoci już na początku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Ile dostają za ćwierćfinał?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
Kurwa, ja chcę obejrzeć mecz Wawa kontra Fed. A nie egzekucję przez wykonaną przez Króla w następnej rundzie. Egzekucja to moze byc przez Stana dokonana 21/2015 French Open Stan Wawrinka Roger Federer 6-4 6-3 7-6(4) Jeżeli awansuje Anderson, to będzie egzekucja. Jeżeli Stan to będzie dobry mecz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439 |
Wujek sprzedaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
I przez te głupie cipy, trzeba wybierać między takimi meczami. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195 |
Kto dawał na pierwszego seta na Kevina to lepiej bylo wesprzec fundacje pajacyk.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Kto dawał na pierwszego seta na Kevina to lepiej bylo wesprzec fundacje pajacyk. fajnie, że piszesz to teraz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195 |
Kto dawał na pierwszego seta na Kevina to lepiej bylo wesprzec fundacje pajacyk. fajnie, że piszesz to teraz  Generalnie ja mam bet na mecz o czym pisałem z rana ale na ta chwile serwis Kevina jest fatalny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
Kto dawał na pierwszego seta na Kevina to lepiej bylo wesprzec fundacje pajacyk. fajnie, że piszesz to teraz  
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
Teraz widać jak na dłoni, jak podszedł do meczu Andy. Przyleciał w balona ostro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195 |
Psychicznie siadł Kevinek bo gra gorzej niz szopen
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|