|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
No to bye bye Djoko - Mats wskazał  Mats wskazał Djoka , Cillic ugra max jednego seta w pierwszych dwóch odsłonach i Wawrinkę Stana typowal? Czyli prawdziwe wyzwanie przed nim.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,556 |
i bilety na kobiecy final sprzedane byly wysprzedane przed biletami na final facetow pewnie bedzie mozna teraz tanio kupic na stubhub 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
No to bye bye Djoko - Mats wskazał  Mats wskazał Djoka , Cillic ugra max jednego seta w pierwszych dwóch odsłonach i Wawrinkę Stana typowal? Czyli prawdziwe wyzwanie przed nim. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
Fed gra jak natchniony, Stasiek będzie miał bardzo ciężko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
Jak to dobrze, ze grałem w tenisa, bo na pewno w którymś momencie by mi się spodobał kurs na Serene  po prostu nie potrafię sobie tego wyobrazić, że przegrała po tak łatwym 1 secie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Szok totalny. Tak jak pisalem. Final bojkotuje. A zeby bylo oficjalnie. US Open 2015 kobiet uwazam za nieodbyty  Serena też człowiek, a Vinci w przeciwieństwie do innych jak dostala szansę w postaci slabszego dnia to się nie osrala za co należy się jej szacunek. Piękno sportu  To prawda, ale ja jednak chcialem zobaczyc piekna historie, ktora nie jest co roku grana 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Szok totalny. Tak jak pisalem. Final bojkotuje. A zeby bylo oficjalnie. US Open 2015 kobiet uwazam za nieodbyty  Serena też człowiek, a Vinci w przeciwieństwie do innych jak dostala szansę w postaci slabszego dnia to się nie osrala za co należy się jej szacunek. Piękno sportu  To prawda, ale ja jednak chcialem zobaczyc piekna historie, ktora nie jest co roku grana  Vinci miała na to wyYEAHbane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Serena mega frajerstwo taka szansa na Wielkiego szlema w sezonie, szok 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,556 |
Szok totalny. Tak jak pisalem. Final bojkotuje. A zeby bylo oficjalnie. US Open 2015 kobiet uwazam za nieodbyty  Serena też człowiek, a Vinci w przeciwieństwie do innych jak dostala szansę w postaci slabszego dnia to się nie osrala za co należy się jej szacunek. Piękno sportu  To prawda, ale ja jednak chcialem zobaczyc piekna historie, ktora nie jest co roku grana  Vinci miała na to wyYEAHbane  nie mozna powiedziec tego lepiej kulfon tez cos burkal na ten temal ale nie dal rady z rumunem nawet
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,556 |
Fed gra jak natchniony, Stasiek będzie miał bardzo ciężko. rok temu nikt nie dawal szansy dla drewna z chorwacji i poskladal rogerka w CZEch
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
Mógłby Roger wziąć wreszcie osiemnastego Szlema.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
Fed gra jak natchniony, Stasiek będzie miał bardzo ciężko. rok temu nikt nie dawal szansy dla drewna z chorwacji i poskladal rogerka w CZEch Niby tak, może przyjść słabszy mecz, ale Stasiek gra średnio. Roger psychicznie nie spala się ze Staśkiem, jak z Rafą lub Novakiem. Wiadomo wszystko możliwe, ale ja gram Króla.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,556 |
nikt chyba nie powie, ze vinci miala slaba drabinke
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374 |
pięknie L 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,556 |
Fed gra jak natchniony, Stasiek będzie miał bardzo ciężko. rok temu nikt nie dawal szansy dla drewna z chorwacji i poskladal rogerka w CZEch Niby tak, może przyjść słabszy mecz, ale Stasiek gra średnio. Roger psychicznie nie spala się ze Staśkiem, jak z Rafą lub Novakiem. Wiadomo wszystko możliwe, ale ja gram Króla. co pokazal wujek w paryzu ze staskiem?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374 |
pięknie L  o teraz i ja już piszę nie tam gdzie trzeba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,556 |
emocje  i nas nosi
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
Fed gra jak natchniony, Stasiek będzie miał bardzo ciężko. rok temu nikt nie dawal szansy dla drewna z chorwacji i poskladal rogerka w CZEch Niby tak, może przyjść słabszy mecz, ale Stasiek gra średnio. Roger psychicznie nie spala się ze Staśkiem, jak z Rafą lub Novakiem. ja tam cisnę Stasia  Wiadomo wszystko możliwe, ale ja gram Króla. co pokazal wujek w paryzu ze staskiem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
ja cisnę Stasia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
Fed gra jak natchniony, Stasiek będzie miał bardzo ciężko. rok temu nikt nie dawal szansy dla drewna z chorwacji i poskladal rogerka w CZEch Niby tak, może przyjść słabszy mecz, ale Stasiek gra średnio. Roger psychicznie nie spala się ze Staśkiem, jak z Rafą lub Novakiem. Wiadomo wszystko możliwe, ale ja gram Króla. co pokazal wujek w paryzu ze staskiem? W Paryżu Stachu grał perfekcyjny tenis, nie było na niego siły. Można powiedzieć, że nie wiedział co się dzieje Fed, ale raczej się go nie boi.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|