Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 43 1 2 12 13 14 15 16 42 43
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Green Arrow
Originally Posted by Piostar
No to bye bye Djoko - Mats wskazał tongue

Mats wskazał Djoka , Cillic ugra max jednego seta w pierwszych dwóch odsłonach i Wawrinkę
Stana typowal? Czyli prawdziwe wyzwanie przed nim.

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,556
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,556
i bilety na kobiecy final sprzedane byly wysprzedane przed biletami na final facetow

pewnie bedzie mozna teraz tanio kupic na stubhub laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by Green Arrow
Originally Posted by Piostar
No to bye bye Djoko - Mats wskazał tongue

Mats wskazał Djoka , Cillic ugra max jednego seta w pierwszych dwóch odsłonach i Wawrinkę
Stana typowal? Czyli prawdziwe wyzwanie przed nim.
smile

Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
U
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
U Offline
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Fed gra jak natchniony, Stasiek będzie miał bardzo ciężko.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Jak to dobrze, ze grałem w tenisa, bo na pewno w którymś momencie by mi się spodobał kurs na Serene laugh po prostu nie potrafię sobie tego wyobrazić, że przegrała po tak łatwym 1 secie.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by iti
Szok totalny.
Tak jak pisalem. Final bojkotuje.

A zeby bylo oficjalnie.
US Open 2015 kobiet uwazam za nieodbyty ooo
Serena też człowiek, a Vinci w przeciwieństwie do innych jak dostala szansę w postaci slabszego dnia to się nie osrala za co należy się jej szacunek.

Piękno sportu smile
To prawda, ale ja jednak chcialem zobaczyc piekna historie, ktora nie jest co roku grana tongue

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by iti
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by iti
Szok totalny.
Tak jak pisalem. Final bojkotuje.

A zeby bylo oficjalnie.
US Open 2015 kobiet uwazam za nieodbyty ooo
Serena też człowiek, a Vinci w przeciwieństwie do innych jak dostala szansę w postaci slabszego dnia to się nie osrala za co należy się jej szacunek.

Piękno sportu smile
To prawda, ale ja jednak chcialem zobaczyc piekna historie, ktora nie jest co roku grana tongue
Vinci miała na to wyYEAHbane smile

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Serena mega frajerstwo taka szansa na Wielkiego szlema w sezonie, szok blush

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,556
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,556
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by iti
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by iti
Szok totalny.
Tak jak pisalem. Final bojkotuje.

A zeby bylo oficjalnie.
US Open 2015 kobiet uwazam za nieodbyty ooo
Serena też człowiek, a Vinci w przeciwieństwie do innych jak dostala szansę w postaci slabszego dnia to się nie osrala za co należy się jej szacunek.

Piękno sportu smile
To prawda, ale ja jednak chcialem zobaczyc piekna historie, ktora nie jest co roku grana tongue
Vinci miała na to wyYEAHbane smile

nie mozna powiedziec tego lepiej

kulfon tez cos burkal na ten temal ale nie dal rady z rumunem nawet

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,556
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,556
Originally Posted by n____
Fed gra jak natchniony, Stasiek będzie miał bardzo ciężko.
rok temu nikt nie dawal szansy dla drewna z chorwacji i poskladal rogerka w CZEch

Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
U
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
U Offline
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Mógłby Roger wziąć wreszcie osiemnastego Szlema.

Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
U
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
U Offline
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by n____
Fed gra jak natchniony, Stasiek będzie miał bardzo ciężko.
rok temu nikt nie dawal szansy dla drewna z chorwacji i poskladal rogerka w CZEch


Niby tak, może przyjść słabszy mecz, ale Stasiek gra średnio. Roger psychicznie nie spala się ze Staśkiem, jak z Rafą lub Novakiem.

Wiadomo wszystko możliwe, ale ja gram Króla.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,556
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,556
nikt chyba nie powie, ze vinci miala slaba drabinke

Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
pięknie L aplauz

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,556
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,556
Originally Posted by n____
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by n____
Fed gra jak natchniony, Stasiek będzie miał bardzo ciężko.
rok temu nikt nie dawal szansy dla drewna z chorwacji i poskladal rogerka w CZEch


Niby tak, może przyjść słabszy mecz, ale Stasiek gra średnio. Roger psychicznie nie spala się ze Staśkiem, jak z Rafą lub Novakiem.

Wiadomo wszystko możliwe, ale ja gram Króla.

co pokazal wujek w paryzu ze staskiem?

Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Originally Posted by alfa
pięknie L aplauz
o teraz i ja już piszę nie tam gdzie trzeba laugh

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,556
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,556
emocje laugh i nas nosi

Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by n____
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by n____
Fed gra jak natchniony, Stasiek będzie miał bardzo ciężko.
rok temu nikt nie dawal szansy dla drewna z chorwacji i poskladal rogerka w CZEch


Niby tak, może przyjść słabszy mecz, ale Stasiek gra średnio. Roger psychicznie nie spala się ze Staśkiem, jak z Rafą lub Novakiem.

ja tam cisnę Stasia boks
Wiadomo wszystko możliwe, ale ja gram Króla.

co pokazal wujek w paryzu ze staskiem?

Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
ja cisnę Stasia boks

Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
U
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
U Offline
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by n____
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by n____
Fed gra jak natchniony, Stasiek będzie miał bardzo ciężko.
rok temu nikt nie dawal szansy dla drewna z chorwacji i poskladal rogerka w CZEch


Niby tak, może przyjść słabszy mecz, ale Stasiek gra średnio. Roger psychicznie nie spala się ze Staśkiem, jak z Rafą lub Novakiem.

Wiadomo wszystko możliwe, ale ja gram Króla.

co pokazal wujek w paryzu ze staskiem?


W Paryżu Stachu grał perfekcyjny tenis, nie było na niego siły. Można powiedzieć, że nie wiedział co się dzieje Fed, ale raczej się go nie boi.

Strona 14 z 43 1 2 12 13 14 15 16 42 43

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, betowiec, JelineK, Lukasz111, alfa), 2,532 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,139
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1