|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
5.30 Pontefract - Ebtikaar , gdyby tylko nie spuscil z tonu, i na 50 metrow przed koncem nie oslab, mialby zwyciestwo w rekach (oczywiscie jockey), a tak był tylko drugi
5.50 Ayr - Apache Nation - <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> w koncu wysoki kurs wpadł do mojej kieszeni, zwyciestwo po SP 8.5 Na betfairze w porywach podchodzil do 9.4
jeszcze jeden, choc podany troche pozno
6.20 Ayr - H Harrison - ladnie szedl do polowy dystansu, potem klapa
pomimo dwoch pudeł i jednego zwyciestwa i tak jestem grubo do przodu.
10 - WIN, 25 - LOST, Overall 35, SR 28%, profit +15 , ROI +42%
seria - LWLLLLLWLLLWWLL(WL)WWLLLLLWLLLLL(WL)LWL
Skunks, duze congratulations dla Ciebie, niezły wynik w dniu dzisiejszym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Dzisiaj zacznę tak jak wczoraj czyli od "gorących" typów wyspiarzy: 4.30 Ponterfract - EBTIKAAR - i tutaj się zgadzam,trudno będzie go ograć 3.05 Yarmouth - THE ILLIES - mam duże wątpliwości,bardzo długo pauzował
Mój typ dnia: 2.30 Yarmouth - LION SANDS (tak trochę na złość Alkiemu )
z pozostałych: 5.00 Ponterfract - SPELL CASTING 2.10 Ayr- EAGER IGOR 4.20 Ayr - HAWKITT
Pozostałe proszę traktować jako typy each-way ty tyle na razie, pozdrawiam Wczoraj się trohę zawinąłem ze swoimi typami i tylko dzięki Alkiemu z mojej twarzy i portfela nie zniknął uśmiec, no i "deska ratunku" czyli HAWKITT wyprowadził mnie na prostą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
witam, dzis zaczne wczesnie bo czas mnie goni a dzis bedzie z nim skromnie.
na wstepie, z radosci dodalem sobie jeden pkt w statystykach zamist 15 powinno byc 14, zmienie przy nastepnej aktualizacji. Apache Nation byl po SP 7.5, ale tak to jest jak sie nie gra u tradycyjnych bukow tylkko na betfair.
na dzis narazi jeden typ, mozliwe jak zawsze ze pojawi sie cos jeszcze.
4.30 Nottingham - Compton Fields (uprzedze Skunksa i powiem ze wiem iz dosaidac bedzie niedoswiadczony jockey <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
napomne raz jeszcze, zapraszam do zywszej wymiany typow, zdan cokolwiek, zrobmy wiekszy ruch.
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
Alki ,chetnie sie przylacze tylko od czego mam zaczac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
4.30 Nottingham - Compton Fields
dodam jeszcze jedna uwage, po kursie mniejszym niz 6, nie gram tego typu, nie warto.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
witam, dzis zaczne wczesnie bo czas mnie goni a dzis bedzie z nim skromnie.
na wstepie, z radosci dodalem sobie jeden pkt w statystykach zamist 15 powinno byc 14, zmienie przy nastepnej aktualizacji. Apache Nation byl po SP 7.5, ale tak to jest jak sie nie gra u tradycyjnych bukow tylkko na betfair.
na dzis narazi jeden typ, mozliwe jak zawsze ze pojawi sie cos jeszcze.
4.30 Nottingham - Compton Fields (uprzedze Skunksa i powiem ze wiem iz dosaidac bedzie niedoswiadczony jockey <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
napomne raz jeszcze, zapraszam do zywszej wymiany typow, zdan cokolwiek, zrobmy wiekszy ruch.
pozdro Compton Fields mimo że w siodle nie dżokej jest wg mnie bdb typem, wystarczy ,że trenuje go renomowany R.Charlton Ja dodał bym w tej gonitwie MAC GILLE EOIN, za chwilę spróbuję wyjść ze swoimi typami
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Moje typy na dzis: Typ dnia: 3.45 Newbury - BLUE MONDAY
i dokładeczka : 4.20 Newbury TASTAHIL 4.30 Ayr STELLITE
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Alki, Za chwilę Twój wyścig Compton Field idzie na 6/1 zastanawiam się nad Wool Mart zresztą pod wpływem twojej sugestii (dosiad)-jedyny dobry dżokej Seb Sanders
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
[quote]Moje typy na dzis: Typ dnia: 3.45 Newbury - BLUE MONDAY-wygrał
i dokładeczka : 4.20 Newbury TASTAHIL-bez msc beznadziejnie przeprowadzony 4.30 Ayr STELLITE-biegl w ogole???,blamaż
jeszcze się ścigają ale to bardzo dobry dzień do grania
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
4.30 Nottingham - Compton Fields
dodam jeszcze jedna uwage, po kursie mniejszym niz 6, nie gram tego typu, nie warto. był powyzej 6 jesli chodzi o kurs jak i koncowy wynik, co akurat nie jest dobra wiadomoscia. 10 - WIN, 26 - LOST, Overall 36, SR 27%, profit +13 , ROI +36% seria - LWLLLLLWLLLWWLL(WL)WWLLLLLWLLLLL(WL)LWLL do nastepnego trafnego typu. ciao
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Witam, Jak zawsze w sobotę bogata oferta wyscigow na wyspach,zacznę od koni "namaszczonych" przez dziennikarzy angielskich i docenionych przez buków. 2.15 Warwick - DON'T PANIC 2.50 Warwick - ELUSIVE FLASH 2.00 Catterick-CADEAUX DU MONDE 4.10 Catterick-EBRAAM 2.10 Ayr - LA PRESSE 1.50 Newbury - ENDIAMO
Mój typ dnia na dzisiaj : 4.05 Newbury - THE TATLING (10.0 Betfair na tą chwilę) i do pomocy: 3.40 Catterick - GO SOLO (5,1) 2.10 Ayr - ROXAN (4,2) 3.50 Ayr - KILBURN (3,5) 1.50 Newbury- THUNDER STORM CAT (5,0) 2.25 Newbury- CAPTAIN MARVELOUS (26,0) 2.55 Newbury- BAHAMA MAMA (6,4)
uff, dużo tego dzisiaj mam nadzieję,że coś sobie z tego wybierzecie,a riposta Alkiego przeze mnie wyczekiwana
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
4.05 Newbury - THE TATLING (10.0 Betfair na tą chwilę) Excusez Moi i do pomocy:
3.40 Catterick - GO SOLO (5,1) Nero's Return (biegnie tu typowany ostatnio Dream Prize - tym razem stawiam na innego wierzchowca)
3.50 Ayr - KILBURN (3,5) White Deer 1.50 Newbury- THUNDER STORM CAT (5,0) Cool Box(USA) - jako EW 2.25 Newbury- CAPTAIN MARVELOUS (26,0) Leopard King(USA) 2.55 Newbury- BAHAMA MAMA (6,4) Bahama Mama(IRE) - czyli jedyny zgodny typ
wkrotce moje propozycje, oczywiscie rywalizacja trwa w typach dnia, wiec licze na rewanz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
pomimo roznorodnosci wyscigow moj repertuar bedzie raczej skormy ogranicze sie doslownie do kilku propozycji.
Debiut, jak do tej pory nie podawalem typow na pichu, mam nadzieje ze bedzie podobny do tego na turfie.
typy dnia:
10.30 Wolverhampton - Mambazo (pozna pora na granie ale coz, w tym sporcie trzeba poswiecen)
i na trawie
5.45 Catterick - Esprit de Corps
i na dokladke typy nie wliczane do statyski, mimo tego gram je ale za znacznie mniejsze fundusze
3.30 Catterick - Myrtle Bay 3.50 Warwick - Ommadawn, jako EW 5.30 Warwick - Kayf Aramis, podobnie ostatnio byl grany, jednak bez sukcesu, tym razem wygra
twoja kolej Skunks
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Alki, ESPRIT DE CORPS - poddaję się, ulubiony trener Sir Mark Prescott, ulubiony waleczny,stajenny dżokej Seb Sanders nie mogę wystawić kontrkandydata. Natomiast na MAMBAZO ja odpowiadam KENNINGTON i to wchodzi to naszego challangera. 3.30 Catterick - Myrtle Bay - TUSCANY ROSE 3.50 Warwick - Ommadawn, jako EW- ELUSIVE FLASH win 5.30 Warwick - Kayf Aramis, podobnie ostatnio byl grany, jednak bez sukcesu, tym razem wygra - jak ma wygrać to tak będzie. pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
Mój typ dnia na dzisiaj : 4.05 Newbury - THE TATLING (10.0 Betfair na tą chwilę) i do pomocy:
1.50 Newbury- THUNDER STORM CAT (5,0) 2.25 Newbury- CAPTAIN MARVELOUS (26,0)
uff, dużo tego dzisiaj mam nadzieję,że coś sobie z tego wybierzecie,a riposta Alkiego przeze mnie wyczekiwana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mowiac porpostu wymiatasz, takeigo trafienia jeszcze nie bylo jestes pierwszym, gratulacje, pod wrazeniem do tej pory jestem
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
mam prosbe moglibysmy ustalic jeden czas rozpczecia gonitw bo podajecie teraz czasami wg angielskiego a czasami europejskiego i moge cos przegapic
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
Może tez się z wami pobawię <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wyścig za 10min.
4:10 Catterick QUINTIN 16/1 E/W
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Mój typ dnia na dzisiaj : 4.05 Newbury - THE TATLING (10.0 Betfair na tą chwilę) i do pomocy: 3.40 Catterick - GO SOLO (5,1) 2.10 Ayr - ROXAN (4,2) 3.50 Ayr - KILBURN (3,5) 1.50 Newbury- THUNDER STORM CAT (5,0) 2.25 Newbury- CAPTAIN MARVELOUS (26,0) 2.55 Newbury- BAHAMA MAMA (6,4)
[/quote] podsumowanie: 2 konie wygrały 2 konie 2 msc 3 konie bez miejsca najbardziej zabolalo mnie 4 msc BAHAMA MAMA ,kończylem tym konikiem tripla Thunder Storm Cat + Captain Marvelous i wlaśnie Bahama Mama , na złote buty jeszcze muszę poczekać.
Drugim waznym wydarzeniem a nieodzałowanym dla mnie jest,że odpuściłem polskiego DŻESMINA ,wygrał pewnie po kursie 16/1, szkoda bo zawsze pilnuję naszych koni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
mam prosbe moglibysmy ustalic jeden czas rozpczecia gonitw bo podajecie teraz czasami wg angielskiego a czasami europejskiego i moge cos przegapic Co do czasów to mi jest wygodniej podawać czas angielski ze względu na grę i źródła z których korzystam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Alki, nasz challanger 8-4 dla Ciebie, jakoś muszę się z tym przespać do jutra.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|