Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 10 1 2 7 8 9 10
#652709 14/09/2006 16:25
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
5.30 Pontefract - Ebtikaar , gdyby tylko nie spuscil z tonu, i na 50 metrow przed koncem nie oslab, mialby zwyciestwo w rekach (oczywiscie jockey), a tak był tylko drugi

5.50 Ayr - Apache Nation - <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> w koncu wysoki kurs wpadł do mojej kieszeni, zwyciestwo po SP 8.5 Na betfairze w porywach podchodzil do 9.4

jeszcze jeden, choc podany troche pozno

6.20 Ayr - H Harrison - ladnie szedl do polowy dystansu, potem klapa

pomimo dwoch pudeł i jednego zwyciestwa i tak jestem grubo do przodu.


10 - WIN, 25 - LOST, Overall 35, SR 28%, profit +15 , ROI +42%

seria - LWLLLLLWLLLWWLL(WL)WWLLLLLWLLLLL(WL)LWL


Skunks, duze congratulations dla Ciebie, niezły wynik w dniu dzisiejszym.

Bonus: Unibet
#652710 15/09/2006 07:45
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Quote
Dzisiaj zacznę tak jak wczoraj czyli od "gorących" typów wyspiarzy:
4.30 Ponterfract - EBTIKAAR - i tutaj się zgadzam,trudno będzie go ograć
3.05 Yarmouth - THE ILLIES - mam duże wątpliwości,bardzo długo pauzował

Mój typ dnia:
2.30 Yarmouth - LION SANDS (tak trochę na złość Alkiemu )

z pozostałych:
5.00 Ponterfract - SPELL CASTING
2.10 Ayr- EAGER IGOR
4.20 Ayr - HAWKITT

Pozostałe proszę traktować jako typy each-way
ty tyle na razie, pozdrawiam
Wczoraj się trohę zawinąłem ze swoimi typami i tylko dzięki Alkiemu z mojej twarzy i portfela nie zniknął uśmiec, no i "deska ratunku" czyli HAWKITT wyprowadził mnie na prostą.

#652711 15/09/2006 08:28
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554

witam, dzis zaczne wczesnie bo czas mnie goni a dzis bedzie z nim skromnie.

na wstepie, z radosci dodalem sobie jeden pkt w statystykach zamist 15 powinno byc 14, zmienie przy nastepnej aktualizacji.
Apache Nation byl po SP 7.5, ale tak to jest jak sie nie gra u tradycyjnych bukow tylkko na betfair.

na dzis narazi jeden typ, mozliwe jak zawsze ze pojawi sie cos jeszcze.

4.30 Nottingham - Compton Fields (uprzedze Skunksa i powiem ze wiem iz dosaidac bedzie niedoswiadczony jockey <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )

napomne raz jeszcze, zapraszam do zywszej wymiany typow, zdan cokolwiek, zrobmy wiekszy ruch.

pozdro

#652712 15/09/2006 10:02
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Alki ,chetnie sie przylacze tylko od czego mam zaczac?

#652713 15/09/2006 11:09
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
Quote
4.30 Nottingham - Compton Fields

dodam jeszcze jedna uwage, po kursie mniejszym niz 6, nie gram tego typu, nie warto.

#652714 15/09/2006 12:08
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Quote
witam, dzis zaczne wczesnie bo czas mnie goni a dzis bedzie z nim skromnie.

na wstepie, z radosci dodalem sobie jeden pkt w statystykach zamist 15 powinno byc 14, zmienie przy nastepnej aktualizacji.
Apache Nation byl po SP 7.5, ale tak to jest jak sie nie gra u tradycyjnych bukow tylkko na betfair.

na dzis narazi jeden typ, mozliwe jak zawsze ze pojawi sie cos jeszcze.

4.30 Nottingham - Compton Fields (uprzedze Skunksa i powiem ze wiem iz dosaidac bedzie niedoswiadczony jockey <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )

napomne raz jeszcze, zapraszam do zywszej wymiany typow, zdan cokolwiek, zrobmy wiekszy ruch.

pozdro
Compton Fields mimo że w siodle nie dżokej jest wg mnie bdb typem, wystarczy ,że trenuje go renomowany R.Charlton
Ja dodał bym w tej gonitwie MAC GILLE EOIN, za chwilę spróbuję wyjść ze swoimi typami

#652715 15/09/2006 12:44
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Moje typy na dzis:
Typ dnia:
3.45 Newbury - BLUE MONDAY

i dokładeczka :
4.20 Newbury TASTAHIL
4.30 Ayr STELLITE

pozdrawiam

#652716 15/09/2006 14:29
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Alki,
Za chwilę Twój wyścig Compton Field idzie na 6/1
zastanawiam się nad Wool Mart zresztą pod wpływem twojej sugestii (dosiad)-jedyny dobry dżokej Seb Sanders

#652717 15/09/2006 16:19
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
[quote]Moje typy na dzis:
Typ dnia:
3.45 Newbury - BLUE MONDAY-wygrał

i dokładeczka :
4.20 Newbury TASTAHIL-bez msc beznadziejnie przeprowadzony
4.30 Ayr STELLITE-biegl w ogole???,blamaż

jeszcze się ścigają ale to bardzo dobry dzień do grania

#652718 15/09/2006 19:55
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
Quote
Quote
4.30 Nottingham - Compton Fields

dodam jeszcze jedna uwage, po kursie mniejszym niz 6, nie gram tego typu, nie warto.

był powyzej 6 jesli chodzi o kurs jak i koncowy wynik, co akurat nie jest dobra wiadomoscia.

10 - WIN, 26 - LOST, Overall 36, SR 27%, profit +13 , ROI +36%

seria - LWLLLLLWLLLWWLL(WL)WWLLLLLWLLLLL(WL)LWLL

do nastepnego trafnego typu. ciao

#652719 16/09/2006 09:20
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Witam,
Jak zawsze w sobotę bogata oferta wyscigow na wyspach,zacznę od koni "namaszczonych" przez dziennikarzy angielskich i docenionych przez buków.
2.15 Warwick - DON'T PANIC
2.50 Warwick - ELUSIVE FLASH
2.00 Catterick-CADEAUX DU MONDE
4.10 Catterick-EBRAAM
2.10 Ayr - LA PRESSE
1.50 Newbury - ENDIAMO

Mój typ dnia na dzisiaj :
4.05 Newbury - THE TATLING (10.0 Betfair na tą chwilę)
i do pomocy:
3.40 Catterick - GO SOLO (5,1)
2.10 Ayr - ROXAN (4,2)
3.50 Ayr - KILBURN (3,5)
1.50 Newbury- THUNDER STORM CAT (5,0)
2.25 Newbury- CAPTAIN MARVELOUS (26,0)
2.55 Newbury- BAHAMA MAMA (6,4)

uff, dużo tego dzisiaj mam nadzieję,że coś sobie z tego wybierzecie,a riposta Alkiego przeze mnie wyczekiwana

#652720 16/09/2006 10:04
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
4.05 Newbury - THE TATLING (10.0 Betfair na tą chwilę) Excusez Moi
i do pomocy:


3.40 Catterick - GO SOLO (5,1) Nero's Return (biegnie tu typowany ostatnio Dream Prize - tym razem stawiam na innego wierzchowca)

3.50 Ayr - KILBURN (3,5) White Deer
1.50 Newbury- THUNDER STORM CAT (5,0) Cool Box(USA) - jako EW
2.25 Newbury- CAPTAIN MARVELOUS (26,0) Leopard King(USA)
2.55 Newbury- BAHAMA MAMA (6,4) Bahama Mama(IRE) - czyli jedyny zgodny typ

wkrotce moje propozycje, oczywiscie rywalizacja trwa w typach dnia, wiec licze na rewanz.

#652721 16/09/2006 10:20
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
pomimo roznorodnosci wyscigow moj repertuar bedzie raczej skormy ogranicze sie doslownie do kilku propozycji.

Debiut, jak do tej pory nie podawalem typow na pichu, mam nadzieje ze bedzie podobny do tego na turfie.

typy dnia:

10.30 Wolverhampton - Mambazo (pozna pora na granie ale coz, w tym sporcie trzeba poswiecen)

i na trawie

5.45 Catterick - Esprit de Corps


i na dokladke typy nie wliczane do statyski, mimo tego gram je ale za znacznie mniejsze fundusze

3.30 Catterick - Myrtle Bay
3.50 Warwick - Ommadawn, jako EW
5.30 Warwick - Kayf Aramis, podobnie ostatnio byl grany, jednak bez sukcesu, tym razem wygra


twoja kolej Skunks

#652722 16/09/2006 12:05
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Alki,
ESPRIT DE CORPS - poddaję się, ulubiony trener Sir Mark Prescott, ulubiony waleczny,stajenny dżokej Seb Sanders nie mogę wystawić kontrkandydata.
Natomiast na MAMBAZO ja odpowiadam KENNINGTON i to wchodzi to naszego challangera.
3.30 Catterick - Myrtle Bay - TUSCANY ROSE
3.50 Warwick - Ommadawn, jako EW- ELUSIVE FLASH win
5.30 Warwick - Kayf Aramis, podobnie ostatnio byl grany, jednak bez sukcesu, tym razem wygra - jak ma wygrać to tak będzie.
pozdrowienia

#652723 16/09/2006 13:53
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
Quote
Mój typ dnia na dzisiaj :
4.05 Newbury - THE TATLING (10.0 Betfair na tą chwilę)
i do pomocy:

1.50 Newbury- THUNDER STORM CAT (5,0)
2.25 Newbury- CAPTAIN MARVELOUS (26,0)

uff, dużo tego dzisiaj mam nadzieję,że coś sobie z tego wybierzecie,a riposta Alkiego przeze mnie wyczekiwana

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mowiac porpostu wymiatasz, takeigo trafienia jeszcze nie bylo jestes pierwszym, gratulacje, pod wrazeniem do tej pory jestem

#652724 16/09/2006 14:18
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
mam prosbe moglibysmy ustalic jeden czas rozpczecia gonitw bo podajecie teraz czasami wg angielskiego a czasami europejskiego i moge cos przegapic

#652725 16/09/2006 14:58
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Może tez się z wami pobawię <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wyścig za 10min.

4:10 Catterick QUINTIN 16/1 E/W

#652726 16/09/2006 16:43
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Mój typ dnia na dzisiaj :
4.05 Newbury - THE TATLING (10.0 Betfair na tą chwilę)
i do pomocy:
3.40 Catterick - GO SOLO (5,1)
2.10 Ayr - ROXAN (4,2)
3.50 Ayr - KILBURN (3,5)
1.50 Newbury- THUNDER STORM CAT (5,0)
2.25 Newbury- CAPTAIN MARVELOUS (26,0)
2.55 Newbury- BAHAMA MAMA (6,4)

[/quote]
podsumowanie:
2 konie wygrały
2 konie 2 msc
3 konie bez miejsca
najbardziej zabolalo mnie 4 msc BAHAMA MAMA ,kończylem tym konikiem tripla Thunder Storm Cat + Captain Marvelous i wlaśnie Bahama Mama , na złote buty jeszcze muszę poczekać.

Drugim waznym wydarzeniem a nieodzałowanym dla mnie jest,że odpuściłem polskiego DŻESMINA ,wygrał pewnie po kursie 16/1, szkoda bo zawsze pilnuję naszych koni.

#652727 16/09/2006 16:45
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Quote
mam prosbe moglibysmy ustalic jeden czas rozpczecia gonitw bo podajecie teraz czasami wg angielskiego a czasami europejskiego i moge cos przegapic
Co do czasów to mi jest wygodniej podawać czas angielski ze względu na grę i źródła z których korzystam

#652728 16/09/2006 20:36
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Alki,
nasz challanger 8-4 dla Ciebie, jakoś muszę się z tym przespać do jutra.

Strona 9 z 10 1 2 7 8 9 10

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, aker), 1,362 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,256
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1