|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
podsumowanie, mierne, dwa typy dnia i dwa pudla. dwukrotnie typowany kon zajal drugie miejsce ach!!
dzisijeszy dzien ewidentnie nalezal do jednej osoby, do Skunksa, niesamowita eria trafien.
10.30 Wolverhampton - Mambazo - przegral o głowe bedac na mecie 2 5.45 Catterick - Esprit de Corps - przegral o dlugosc , bedac jako 2
3.30 Catterick - Myrtle Bay , TUSCANY ROSE - trafny typ Skunksa 3.50 Warwick - Ommadawn, jako EW - ELUSIVE FLASH - tutaj podobnie jak wyzej rowniez trafny 5.30 Warwick - Kayf Aramis, - passa drugich miejsc mnie nie opuszcza, ponownie 2 miejsce
10 - WIN, 28 - LOST, Overall 38, SR 26%, profit +11 , ROI +29%
seria - LWLLLLLWLLLWWLL(WL)WWLLLLLWLLLLL(WL)LWLL
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
kwestia formalana
3.30 Catterick - Myrtle Bay - rowniez byl drugi, drugi 2,
10 - WIN, 28 - LOST, Overall 38, SR 26%, profit +11 , ROI +29%
seria - LWLLLLLWLLLWWLL(WL)WWLLLLLWLLLLL(WL)LWLLLL
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Witam w niedzielne popołudnie.Dzisiaj nadzwyczaj uboga oferta biegów plaskich ale postaram się coś potypować
Koń dnia ( typ dnia): 3.45 Plumpton - JARACANDA ( 2.46) tak trochę by Alkiego zaskoczyć wpuściłem przeszkody do swych typów
i co jeszcze: 3.35 Hamilton-BESSEMER ew 4.10 Hamilton-NARRJOO ew
Proponuję tripla : Magic Sting,Bessemer//Ingleby Princess,Narrjoo// Jaracanda = stawka podstawowa 4 euro pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
Witam w niedzielne popołudnie.Dzisiaj nadzwyczaj uboga oferta biegów plaskich ale postaram się coś potypować
Koń dnia ( typ dnia): 3.45 Plumpton - JARACANDA ( 2.46) tak trochę by Alkiego zaskoczyć wpuściłem przeszkody do swych typów
i co jeszcze: 3.35 Hamilton-BESSEMER ew 4.10 Hamilton-NARRJOO ew
Proponuję tripla : Magic Sting,Bessemer//Ingleby Princess,Narrjoo// Jaracanda = stawka podstawowa 4 euro pozdrawiam Moim zywiolem jest tylko plaskie, ale nieodstapie sprowobawania sil na przeszkodach. typy grane sa za minimalna stawke w moim repertuarze, prawie symbolicznie, wiec prosze sie zabardzo nie sugerowac, jak juz wczesniej wspominalem w przeszkodach dopiero raczkuje, ale sproboje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> 3:45 plumpton - Castleshane, mam odmienne zdanie niz Skunks i na koniec dubel 3:35 hamilton - Magic Sting + 2:20 uttoxeter-Mcqueen w zwiazku z wczorajszym dniem, przyznaj Skunks kiedy ostatnio trafiles cos takiego > 20 (betfair 28)??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
2.20 Uttoxeter - Roaringwater E/W 2.00 Hamilton - Majestas E/W 3.10 Plumpton - Whitgift Rock E/W 3.25 Uttoxeter - Agnese E/W 4.35 Uttoxeter - Air Guitar E/W
Powodzenia życzę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Alki, Potrafisz zaskakiwać o 3.45 wystawiasz CASTLESHANE toć to istny sabotaż, trener bez doswiadczenia w siodle uczeń dobrze,że to płoty a nie przeszkody.Pozostaje czekać na bieg. A co do wczorajszego dnia muszę Ci się przyznać ,że w piątek trafiłem solo konie: 2.10 Ayr FUSHE JO 7/1 i o 2.45 Ayr PTARMIGAN RIDGE 25/1 oczywiście nie połączyłem w dbl ale single ważyły. Jak już grzebię w historii to pamietam jak raz w zyciu na Anglię za 2 zł w Betaco trafiłem trójkę blisko 2 tys.zl. Wracając do rzeczywistości , fajnie że Randall dołączyl do grona zagorzałych typerów.Z typowanych wyścigow ciekawi mnie szczególnie bieg o 3.00 w Hamilton ,dajesz MAJESTASA ja uwazam ,że bliżej będzie debiut ASHN THUNDER. pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Poza kolejnym punktem Alkiego do stanu 9-4 nic ten dzień wyścigowy nie wniósl.Wszystkie moje typowane konie zawiodly z kretesem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
podsumuje, wczorajszy dzien. grane typy byly bardziej w celu sprwdzenia sie w noywch warunkach (przeszkody), z niekoniecznie wymarzonym rezultatem
3:45 plumpton - Castleshane, zaskocze i zapytam sie Was jak myslicie ktory byl Castleshane- tak wlasnie byl drugi
i na koniec dubel
3:35 hamilton - Magic Sting (a tu ktory byl magic sting? dobrze myslisz walsnie byl 2 drugi)+ 2:20 uttoxeter-Mcqueen (tutaj niespodzianka zajal 3 miejsce)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Nowy tydzień nowe emocje,nowe wydatki,nowe zwycięstwa. Zaczynam: Koń dnia na dzisiaj: 5.20 Kempton - MOONSHADOW (4.7 Betfair)-Alki liczę na Ciebie bo mam tego konia jako "słupa" do gry
do zagrania jeszcze: 4.30 Folkestone - PEPPERTREE (4,8 Betfair) 2.10 Kempton - COEUR DE LIONNE ( 3,05 Betfair ) 4.40 Leicester - RAKATA ( 8,4 Betfair )
pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
Nowy tydzień nowe emocje,nowe wydatki,nowe zwycięstwa. Zaczynam: Koń dnia na dzisiaj: 5.20 Kempton - MOONSHADOW (4.7 Betfair)-Alki liczę na Ciebie bo mam tego konia jako "słupa" do gry
do zagrania jeszcze: 4.30 Folkestone - PEPPERTREE (4,8 Betfair) 2.10 Kempton - COEUR DE LIONNE ( 3,05 Betfair ) 4.40 Leicester - RAKATA ( 8,4 Betfair )
pozdr. Wybrales na typ dnia piach, a moja wiedza jest malo skuteczna i grzeznie w piachu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ale o ile moge sie pryczynic do wygranej to popieram MOONSHADOW, wydaje sie byc dobrze przygotowany. Poszedł o klase wyzej, trener w ostatnich wystepach błyszczy przeciwnie do dzokeja - zobaczymy. 4.30 Folkestone - PEPPERTREE (4,8 Betfair) - moj typ Lake Poet 4.40 Leicester - RAKATA ( 8,4 Betfair ) - widze tu Saxon Lil A teraz kolej na moje typy dnia 4.30 Folkestone - Lake Poet 4.40 Leicester - Saxon Lil 5.00 Folkestone - Good Article (ten wydaje sie najmocniejszy sporod wszsytkich wybranych przeze mnie typow) Gdyby ktos znalazl buka gdzie mozna obstawic zajecie 2 miejsca przez powyzsze konie, patrzac na moje ostatnie osiagniecai radze rowniez rozwazyc taka mozliosc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> To bedzie goracy dzien, Twoje propozycje na moje typy dnia juz znam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
czyli pozostaje mi odpowiedzieć na twój typ dnia: 5.00 GOOD ARTICLE >>>> BORDER EDGE. i najlepiej,żeby nasze meldowały się na dwóch pierwszych msc na celowniku, skoro upodobałeś sobie II msc , niech moje zwyciężają.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
dorzuce jeszcze jeden warty zagrania typ
4.10 Leicester - Inside Story
reasumujac dzisiaj jako typy dnia ukazaly sie lacznie 4 typy.
powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
dorzuce jeszcze jeden warty zagrania typ
4.10 Leicester - Inside Story
reasumujac dzisiaj jako typy dnia ukazaly sie lacznie 4 typy.
powodzenia też mi się podoba ten konik najbardziej z calej stawki. Alki, nie wystawileś konia przeciwko mojemu MOONSHADOW więc zgadzam się żeby do naszego challangera wchodziły biegi: Saxon Lil - Rakata Lake Poet - Peppertree Good Article - Border Edge a stan 9-4 dla Ciebie i pozwolę sobie założyć nowy temat
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2007
Posty: 14 |
CZY WIESZ O TYM ZE NIE MUSISZ BYC NA TORZE ABY ŚLEDZIĆ WYŚCIGI KONNE NA ŻYWO!!!. A TO TYLKO NA UL ZAMENHOFA 1/3 W ŁODZI. SERDECZNIE ZAPRASZAMY
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|