Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 10 1 2 8 9 10
#652729 16/09/2006 20:41
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
podsumowanie, mierne, dwa typy dnia i dwa pudla. dwukrotnie typowany kon zajal drugie miejsce ach!!

dzisijeszy dzien ewidentnie nalezal do jednej osoby, do Skunksa, niesamowita eria trafien.


10.30 Wolverhampton - Mambazo - przegral o głowe bedac na mecie 2
5.45 Catterick - Esprit de Corps - przegral o dlugosc , bedac jako 2


3.30 Catterick - Myrtle Bay , TUSCANY ROSE - trafny typ Skunksa
3.50 Warwick - Ommadawn, jako EW - ELUSIVE FLASH - tutaj podobnie jak wyzej rowniez trafny
5.30 Warwick - Kayf Aramis, - passa drugich miejsc mnie nie opuszcza, ponownie 2 miejsce

10 - WIN, 28 - LOST, Overall 38, SR 26%, profit +11 , ROI +29%

seria - LWLLLLLWLLLWWLL(WL)WWLLLLLWLLLLL(WL)LWLL

Bonus: Unibet
#652730 16/09/2006 20:47
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
kwestia formalana

3.30 Catterick - Myrtle Bay - rowniez byl drugi, drugi 2,



10 - WIN, 28 - LOST, Overall 38, SR 26%, profit +11 , ROI +29%

seria - LWLLLLLWLLLWWLL(WL)WWLLLLLWLLLLL(WL)LWLLLL

#652731 17/09/2006 11:22
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Witam w niedzielne popołudnie.Dzisiaj nadzwyczaj uboga oferta biegów plaskich ale postaram się coś potypować

Koń dnia ( typ dnia):
3.45 Plumpton - JARACANDA ( 2.46) tak trochę by Alkiego zaskoczyć wpuściłem przeszkody do swych typów

i co jeszcze:
3.35 Hamilton-BESSEMER ew
4.10 Hamilton-NARRJOO ew

Proponuję tripla : Magic Sting,Bessemer//Ingleby Princess,Narrjoo// Jaracanda = stawka podstawowa 4 euro
pozdrawiam

#652732 17/09/2006 11:44
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
Quote
Witam w niedzielne popołudnie.Dzisiaj nadzwyczaj uboga oferta biegów plaskich ale postaram się coś potypować

Koń dnia ( typ dnia):
3.45 Plumpton - JARACANDA ( 2.46) tak trochę by Alkiego zaskoczyć wpuściłem przeszkody do swych typów

i co jeszcze:
3.35 Hamilton-BESSEMER ew
4.10 Hamilton-NARRJOO ew

Proponuję tripla : Magic Sting,Bessemer//Ingleby Princess,Narrjoo// Jaracanda = stawka podstawowa 4 euro
pozdrawiam

Moim zywiolem jest tylko plaskie, ale nieodstapie sprowobawania sil na przeszkodach. typy grane sa za minimalna stawke w moim repertuarze, prawie symbolicznie, wiec prosze sie zabardzo nie sugerowac, jak juz wczesniej wspominalem w przeszkodach dopiero raczkuje, ale sproboje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

3:45 plumpton - Castleshane, mam odmienne zdanie niz Skunks

i na koniec dubel

3:35 hamilton - Magic Sting + 2:20 uttoxeter-Mcqueen

w zwiazku z wczorajszym dniem, przyznaj Skunks kiedy ostatnio trafiles cos takiego > 20 (betfair 28)??

#652733 17/09/2006 11:51
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
2.20 Uttoxeter - Roaringwater E/W
2.00 Hamilton - Majestas E/W
3.10 Plumpton - Whitgift Rock E/W
3.25 Uttoxeter - Agnese E/W
4.35 Uttoxeter - Air Guitar E/W

Powodzenia życzę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#652734 17/09/2006 12:29
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Alki,
Potrafisz zaskakiwać o 3.45 wystawiasz CASTLESHANE toć to istny sabotaż, trener bez doswiadczenia w siodle uczeń dobrze,że to płoty a nie przeszkody.Pozostaje czekać na bieg.
A co do wczorajszego dnia muszę Ci się przyznać ,że w piątek trafiłem solo konie: 2.10 Ayr FUSHE JO 7/1 i o 2.45 Ayr PTARMIGAN RIDGE 25/1 oczywiście nie połączyłem w dbl ale single ważyły.
Jak już grzebię w historii to pamietam jak raz w zyciu na Anglię za 2 zł w Betaco trafiłem trójkę blisko 2 tys.zl.
Wracając do rzeczywistości , fajnie że Randall dołączyl do grona zagorzałych typerów.Z typowanych wyścigow ciekawi mnie szczególnie bieg o 3.00 w Hamilton ,dajesz MAJESTASA ja uwazam ,że bliżej będzie debiut ASHN THUNDER.
pozdr

#652735 17/09/2006 16:19
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Poza kolejnym punktem Alkiego do stanu 9-4 nic ten dzień wyścigowy nie wniósl.Wszystkie moje typowane konie zawiodly z kretesem.

#652736 18/09/2006 06:57
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
podsumuje, wczorajszy dzien. grane typy byly bardziej w celu sprwdzenia sie w noywch warunkach (przeszkody), z niekoniecznie wymarzonym rezultatem

3:45 plumpton - Castleshane, zaskocze i zapytam sie Was jak myslicie ktory byl
Castleshane- tak wlasnie byl drugi

i na koniec dubel

3:35 hamilton - Magic Sting (a tu ktory byl magic sting? dobrze myslisz walsnie byl 2 drugi)+ 2:20 uttoxeter-Mcqueen (tutaj niespodzianka zajal 3 miejsce)

#652737 18/09/2006 07:57
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Nowy tydzień nowe emocje,nowe wydatki,nowe zwycięstwa.
Zaczynam:
Koń dnia na dzisiaj:
5.20 Kempton - MOONSHADOW (4.7 Betfair)-Alki liczę na Ciebie bo mam tego konia jako "słupa" do gry

do zagrania jeszcze:
4.30 Folkestone - PEPPERTREE (4,8 Betfair)
2.10 Kempton - COEUR DE LIONNE ( 3,05 Betfair )
4.40 Leicester - RAKATA ( 8,4 Betfair )

pozdr.

#652738 18/09/2006 08:26
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
Quote
Nowy tydzień nowe emocje,nowe wydatki,nowe zwycięstwa.
Zaczynam:
Koń dnia na dzisiaj:
5.20 Kempton - MOONSHADOW (4.7 Betfair)-Alki liczę na Ciebie bo mam tego konia jako "słupa" do gry

do zagrania jeszcze:
4.30 Folkestone - PEPPERTREE (4,8 Betfair)
2.10 Kempton - COEUR DE LIONNE ( 3,05 Betfair )
4.40 Leicester - RAKATA ( 8,4 Betfair )

pozdr.

Wybrales na typ dnia piach, a moja wiedza jest malo skuteczna i grzeznie w piachu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ale o ile moge sie pryczynic do wygranej to popieram MOONSHADOW, wydaje sie byc dobrze przygotowany. Poszedł o klase wyzej, trener w ostatnich wystepach błyszczy przeciwnie do dzokeja - zobaczymy.

4.30 Folkestone - PEPPERTREE (4,8 Betfair) - moj typ Lake Poet

4.40 Leicester - RAKATA ( 8,4 Betfair ) - widze tu Saxon Lil


A teraz kolej na moje typy dnia

4.30 Folkestone - Lake Poet
4.40 Leicester - Saxon Lil
5.00 Folkestone - Good Article (ten wydaje sie najmocniejszy sporod wszsytkich wybranych przeze mnie typow)

Gdyby ktos znalazl buka gdzie mozna obstawic zajecie 2 miejsca przez powyzsze konie, patrzac na moje ostatnie osiagniecai radze rowniez rozwazyc taka mozliosc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

To bedzie goracy dzien, Twoje propozycje na moje typy dnia juz znam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#652739 18/09/2006 08:34
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
czyli pozostaje mi odpowiedzieć na twój typ dnia:
5.00 GOOD ARTICLE >>>> BORDER EDGE.
i najlepiej,żeby nasze meldowały się na dwóch pierwszych msc na celowniku, skoro upodobałeś sobie II msc , niech moje zwyciężają.

#652740 18/09/2006 09:47
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
dorzuce jeszcze jeden warty zagrania typ

4.10 Leicester - Inside Story


reasumujac dzisiaj jako typy dnia ukazaly sie lacznie 4 typy.

powodzenia

#652741 18/09/2006 12:35
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Quote
dorzuce jeszcze jeden warty zagrania typ

4.10 Leicester - Inside Story


reasumujac dzisiaj jako typy dnia ukazaly sie lacznie 4 typy.

powodzenia
też mi się podoba ten konik najbardziej z calej stawki.
Alki, nie wystawileś konia przeciwko mojemu MOONSHADOW więc zgadzam się żeby do naszego challangera wchodziły biegi:
Saxon Lil - Rakata
Lake Poet - Peppertree
Good Article - Border Edge
a stan 9-4 dla Ciebie
i pozwolę sobie założyć nowy temat

Dołączył: Sep 2007
Posty: 14
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 14
CZY WIESZ O TYM ZE NIE MUSISZ BYC NA TORZE ABY ŚLEDZIĆ WYŚCIGI KONNE NA ŻYWO!!!. A TO TYLKO NA UL ZAMENHOFA 1/3 W ŁODZI. SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Strona 10 z 10 1 2 8 9 10

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, ANZELMO, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, JelineK), 1,707 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,333
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1