|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
duzo ludzi nie oglada piłki noznej ,nie ma o tym zielonego pojecia znajo tylko messiego ,ronaldo i roberta
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
ile przed meczem pojawią się składy, pora wybrać kupon ze strzelcami  doczytałeś gdzieś może czy z Ligi Europy też fantasy opóźnione/będzie w ogole ? strzelcy to Lewy, Muller na dziś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
ile przed meczem pojawią się składy, pora wybrać kupon ze strzelcami  jak sie pojawio to biczu zapoda
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
biczu i fechu majo tajemnice przed forumowymi kumplami
nie jest to fair jak sadzicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Ile było poczatkowo na Chelsea, bo coś czytam że kurs na nich rosnie? 1.1 wyjsciowo dzisiaj 1.22 w superofercie 1.25 CFC dziś -1.50 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
ile przed meczem pojawią się składy, pora wybrać kupon ze strzelcami  doczytałeś gdzieś może czy z Ligi Europy też fantasy opóźnione/będzie w ogole ? strzelcy to Lewy, Muller na dziś. nigdzie nic nie znalazłem, ale też i nie szukałem. Jak znajdę to dam znać. Strzelcy na dziś : Pedro, Sanchez, Muller, Suarez
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Bzyku, a jakie kursiwa są na over 1,5 gola do ht? Najniższy 2.32 na mecz Chelsea. Najwyższy 3.47 na mecz w Kijowie. Tak więc bardzo sympatyczne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
Cienciano o0.5 FT @2.00 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
biczu i fechu majo tajemnice przed forumowymi kumplami
nie jest to fair jak sadzicie? każdy zaawansowany użytkownik forum kuma 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Bzyku, a jakie kursiwa są na over 1,5 gola do ht? Najniższy 2.32 na mecz Chelsea. Najwyższy 3.47 na mecz w Kijowie. Tak więc bardzo sympatyczne. Wczoraj bardzo skromnie z golami do ht to może dzisiaj na odwrót postrzelajo. Powodzenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Wczoraj bardzo skromnie z golami do ht to może dzisiaj na odwrót postrzelajo. Powodzenia  Na to też liczę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
chuja tam postrzelajo macanie bedzie po jajach
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,363 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,363 Likes: 3 |
ja wiem że nie można wszystkich traktować tak samo i zdarzają się takie wypadki o których piszesz wtedy państwo na pewno powinno pomóc ja nie mówię o skrajnych przypadkach No państwo pomaga w tym sensie że nie musi płacić abonamentu tylko co z tego jak tam LM nie zobaczy a jest fanatykiem sportu. Zostaje mu patrzenie na lekkoaltletykę raz na jakiś czas oraz eliminacje na polsacie czyli ogólnie kicha i o to właśnie mi chodziło
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Aufstellung FCB / Line up: Neuer - Thiago, Lewandowski, Costa, Alonso, Boateng, Bernat, Lahm (K), Vidal, Müller, Alaba | ^M.Hörwick Einwechselspieler / Substitutes: Ulreich - Martinez, Rafinha, Götze, Rode, Coman, Kimmich
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
chuja tam postrzelajo macanie bedzie po jajach Bydle, jak się zalogowałeś na konto pacyfka?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
ja wiem że nie można wszystkich traktować tak samo i zdarzają się takie wypadki o których piszesz wtedy państwo na pewno powinno pomóc ja nie mówię o skrajnych przypadkach No państwo pomaga w tym sensie że nie musi płacić abonamentu tylko co z tego jak tam LM nie zobaczy a jest fanatykiem sportu. Zostaje mu patrzenie na lekkoaltletykę raz na jakiś czas oraz eliminacje na polsacie czyli ogólnie kicha i o to właśnie mi chodziło no i reprezentacja ja to wszystko rozumiem tylko to wszystko nie jest takie proste, jak każdy tam na górze kręci i kombinuje i żadna nowa władza tego nie zmieni ,trzeba się nauczyć żyć w takim kraju albo uciekać za granicę
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,873 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,873 Likes: 10 |
duzo ludzi nie oglada piłki noznej ,nie ma o tym zielonego pojecia znajo tylko messiego ,ronaldo i roberta Ja jeszcze znam kilku..Staśka np...i Fecha..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
duzo ludzi nie oglada piłki noznej ,nie ma o tym zielonego pojecia znajo tylko messiego ,ronaldo i roberta Ja jeszcze znam kilku..Staśka np...i FechaPyrlo ze Szczecina..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Valencia con Jaume; Gayà, Abdennour, Mustafi, Cancelo; Fuego, Enzo, Parejo; Piatti, Feghouli , Negredo
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|