|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
To tylko pretekst bo jakos inne ich uslugi hazardowe maja byc dalej dla Polakow dostepne. Albo sie blokuje calosc albo sie nie sciemnia, ze to przez ustawe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2015
Posty: 3 |
Wątpię aby WH sam z siebie zrezygnował z Polski. Mieli dobrą opinię jako bukmacher i byli dość popularni wśród graczy.
Piszą też "decyzja została podjęta w bardzo krótkim czasie ze względów prawnych" więc to raczej nie jest przemyślany efekt jakiejś strategii czy czegoś. IMHO coś musiało "wypłynąć".
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2009
Posty: 486 |
Szkoda Hilla. Buk z gornej polki mimo wszystko.potezna firma. Oby to nie byl jakis lancuch.......
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Wiecie może jak w UK bardzo są popularne automaty Willam Hilla - jakie są limity ? I jak się ewentualnie wypłaca ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
Od 4. września 2015 osoby zameldowane w Polsce nie moga korzystać z serwisu zakładów bukmacherskich William Hill oraz produktu Day Trader, wszystkie inne serwisy pozostają dostępne dla rezydentów Polski  polska to dno
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 331
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2007
Posty: 331 |
 polska to dno Jak rzygasz debilu na nasz kraj, to wypierdalaj do izraela bo tam twoje miejsce ćwoku. Polakiem to ty na pewno nie jesteś. Można rzygać na rząd, prezydenta (choć nie bardzo), sejm, kapicę. Ale na Polskę? Won żydzie pierdolony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
 polska to dno Jak rzygasz debilu na nasz kraj, to wypierdalaj do izraela bo tam twoje miejsce ćwoku. Polakiem to ty na pewno nie jesteś. Można rzygać na rząd, prezydenta (choć nie bardzo), sejm, kapicę. Ale na Polskę? Won żydzie pierdolony. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
spokojnie kolega nie miał nic złego na myśli
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
spokojnie kolega nie miał nic złego na myśli Jednak coś kurwa napisał i bardzo się popisał 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2007
Posty: 34 |
Co z kasą która jest na koncie w William Hill ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Glupie pytanie, kasa leci do kieszeni Kapicy. Rzecz oczywista.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Z dniem dzisiejszym nasza strona Zakładów Sportowych nie będzie dostępna w Polsce. Jakiekolwiek zakłady postawione wcześniej będą ważne i zostaną rozliczone po tej dacie. Równocześnie będą Państwo mogli wypłacić pozostałe środki z konta a także dowolnie korzystać z naszych pozostałych produktów hazardowych.
Takie maile rozesłał Hill, więc normalnie można wypłacać środki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
http://prawo.rp.pl/artykul/758406,1230892-Nie-bylo-podstaw-by-karac-za-automaty-do-gier.html
Błąd popełniło państwo - czyli norma u nas
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
To złożony temat i pewnie będzie się przeciągał latami. Ale samo wyzbycie się tych durnych maszyn uważam za dobry krok. I tak za długo czekali by wywalić ten szajs...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
aka Hafnarfjordur
|
|
aka Hafnarfjordur
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605 |
Tak to prawda ogłupiające maszyny powinny zniknąć.Jednak ich właściciele to jedyna na tą chwilę reprezentacja skutecznie walcząca z ułomnością polskiego prawa.Z punktu widzenia bukmacherki ich zwycięstwo może dać nadzieję dla graczy z Polski na normalne podejście SC i sądów do kwestii karania za złamanie bubla czyt Ustawy hazardowej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 394
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 394 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
Tylko żyjemy w PeOwskiej POlsce, gdzie sądy robią co chcą, wiec to nie Anglia czy USA, gdzie jest common law czy też uznaje się precedensowe wyroki. U nas zależy od widzimisię sędziego, jeden sąd za to uniewinni a inny za to samo wyda wyrok skazujący, więc to nie jest tak kolorowo. Wiadomo,że ta cała ustawa hazardowa to nic nie znaczący bubel, do tego niezgodny z prawem unijnym, ale pamiętajcie w jakim kraju żyjemy i kto tu rządzi!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
Ponadto naczelny szeryf sfory psów antyhazardowych, niejaki Jacek Kaplica zapowidział odwołanie od decyzji sądu w Płońsku to sadu okręgowego, więc jeszcze się nie cieszcie....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
Aktualnie przebywam w N.Y. i zamierzam spędzić tu kilka lat. Jest tu zakaz hazardu. Jak bukmacherzy (bet365) patrzą na łączenie się przez VPN?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2 |
Aktualnie przebywam w N.Y. i zamierzam spędzić tu kilka lat. Jest tu zakaz hazardu. Jak bukmacherzy (bet365) patrzą na łączenie się przez VPN? zapomnij
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|