|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
ten pan z lewej dostał dwa puchary bo Chudy właśnie jego najbardziej obtaształ
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
pokaż temu zaprzyjaźnionemu właścicielowi fortuny od siebie z rewiru niech nadaje depesze na centralę żeby zbierali hajs na wypłatę bo mój kwit na pewno wchodzi pacyfek zatwierdził  Ok, trzymam za słowo W Poniedziałek wpadł gość zajebał właśnie jakiś kosmos-kosmosów i wyciągnął 39k
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804 Likes: 10 |
Fechu - w szybkiej kolei miejskiej  a i kiedyś najebanemu śpiącemu typowi zdjąłem buta i narzygałem do środka i założyłem z powrotem, a zrzygałem się po tym jak go powąchałem  Chudy...ja wiele rzeczy jestem w stanie zrozumieć, wiele...ale kurwa ....wąchać buta jakiemuś typowi ( damską szpilkę, to jeszcze  ) to ja tego nie rozumie...za uja 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
puściłem pawia w kasynie, w autobusie, w kolejce, w radiowozie, na izbie wytrzeźwień ale w burdelu nigdy słowo harerza! A za ten w radiowozie, jaka Cię spotkała nagroda, jeżeli to nie jest informacja ściśle tajna.  to w drodze na izbe było, dostałem liścia i chyba w zadośćuczynienie zatrzymali sobie parę złotych z portfela w depozycie przy następnej wizycie na izbie zrzygałem się za to że mnie wcześniej źle potraktowali, co najgorsze musiałem sam sprzątać ale co im pośmierdziało to pośmierdziało 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
pokaż temu zaprzyjaźnionemu właścicielowi fortuny od siebie z rewiru niech nadaje depesze na centralę żeby zbierali hajs na wypłatę bo mój kwit na pewno wchodzi pacyfek zatwierdził  Ok, trzymam za słowo W Poniedziałek wpadł gość zajebał właśnie jakiś kosmos-kosmosów i wyciągnął 39k Teraz też wlasciciel płakał? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320 Likes: 3 |
Fechu - w szybkiej kolei miejskiej  a i kiedyś najebanemu śpiącemu typowi zdjąłem buta i narzygałem do środka i założyłem z powrotem, a zrzygałem się po tym jak go powąchałem o kurde Chudy to już zakrawa na prostactwo  i pomyśleć że chciałem do Ciebie przyjechać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Burbonie to jest czysta inscenizacja  nie bierz tego całkiem poważnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804 Likes: 10 |
Burbonie to jest czysta inscenizacja  nie bierz tego całkiem poważnie a to przepraszam..sie uniosłem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
pokaż temu zaprzyjaźnionemu właścicielowi fortuny od siebie z rewiru niech nadaje depesze na centralę żeby zbierali hajs na wypłatę bo mój kwit na pewno wchodzi pacyfek zatwierdził  Ok, trzymam za słowo W Poniedziałek wpadł gość zajebał właśnie jakiś kosmos-kosmosów i wyciągnął 39k Teraz też wlasciciel płakał?  Wtedy płakał że tak się ludzie frajerzą, a teraz pokazał że gościowi za grosze wlazł kosmos na 39k Zajde na weekend coś pogram to zobacze może będą jakieś nowości 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
chudy nie wkręcaj tak ekipy bo se chłopaki pomyślą że jesteś grygersem 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Fechu - w szybkiej kolei miejskiej  a i kiedyś najebanemu śpiącemu typowi zdjąłem buta i narzygałem do środka i założyłem z powrotem, a zrzygałem się po tym jak go powąchałem  Chudy...ja wiele rzeczy jestem w stanie zrozumieć, wiele...ale kurwa ....wąchać buta jakiemuś typowi ( damską szpilkę, to jeszcze  ) to ja tego nie rozumie...za uja  wódeczkę w parku na szachach piliśmy i nie było czym popić to kumpel rzucił sztachnij się pod moją pachą albo z buta i nie będzie trzeba popijać a że jeden już smacznie spał to chciałem pożyczyć buta ponoć ruskie tak piją, wąchają się pod pachą, gdzieś nawet w jakimś dokumentalnym filmie to widziałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853 |
No kurw... przestancie z tym rzyganiem..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
chudini średnio co drugi weekend spędza na izbie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438 |
@Witam
Wie ktoś ile było rożnych w meczu Lecha?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
leżę ze śmiechu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804 Likes: 10 |
na czym ze spanielskiej odbic teraz przegraną złotówkę na Kalmar ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320 Likes: 3 |
@Witam
Wie ktoś ile było rożnych w meczu Lecha? tego nie wiemy ale wiemy ile razy Chydy żygał i gdzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Na konkurencyjnym forum chyba jest bardziej merytorycznie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
O kierwa, chudy się wącha pod pachą 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|