Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 77 1 2 3 4 76 77
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by haczyk
120k x 32 miesiące do wypłaty.
Brawo dla Włodarzy Legii zatem, dobrze zainwestowane pieniadze smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by haczyk
120k x 32 miesiące do wypłaty.
Brawo dla Włodarzy Legii zatem, dobrze zainwestowane pieniadze smile

Nie chce mi się wierzyć, że Legia zapłaci temu gamoniowi tyle kasy, myślę że Leśny jakoś się z nim dogadał, dostanie z jakąś bańkę i wypierdalaj.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Jak to wszyscy liczą nie swoje pieniądze. grin

I nikt nie pisze o Niecieczy, Lechu, Napoli tylko o Legii.

Coś w tym jest... grin

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
akagi, Legia jest naszym dobrem narodowym.

Dlatego tak wszyscy się o nią troszczymy smile

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
grin

I to się nadaje do telewizji,
a nie tylko kelner to, kelner tamto. smile


Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Biszop
Nie chce mi się wierzyć, że Legia zapłaci temu gamoniowi tyle kasy, myślę że Leśny jakoś się z nim dogadał, dostanie z jakąś bańkę i wypierdalaj.

Też tak myślę.
Mógłby ewentualnie wpierniczyć go na trenera do 2 drużyny na 3 lata.

Kompromis, na tym świat jest oparty. smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
instruktora brac kumatego za 6 koła

a nie bergi czy skorze po 100 koła

jeszcze kurwa 6 asystentów

a najlepszy jest ten co idzie pokazac rezerwowym jak trzeba

sie rozgrzac


Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
zadna 2 druzyna nie przejdzie berg to nie jest frajer zeby

podpisywac takie umowy

melona przytuli oczywiscie w ratach po 120 koła msc

najlepszy zawod swiata praca lzejsza niz sen

dres na dupe na 2 godziny dziennie

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Pamiętam jak grubego benka pogonili chyba z Interu. 3 mln ojro odprawki przytulił. To jest kurwa eden.

Nie dostanie całości. Na pewno forty/forty się podzielą a za to co zostanie to Leśny se na narty bujnie.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Pacyfku to temat dla Ciebie. Jak to kierwa jest, że koszą po 100 melona za miesiumpc a nie ni majo na porządny garniak?

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Dziwię Ci się zatem - pacyfek - że Ty takiej roboty Sobie nie załatwiłeś.

A co tam u Wieśka, bo czuje że jesteś trochę poddenerwowany.

Czyżby on coś z Bożeną nie tak ...

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Jak dla mnie gość dostaje jakieś astronomiczne pieniądze, a nie reprezentuje takiego poziomu który by go do tego uprawniał.
Inna sprawa, że ktoś w polskiej lidze zdecydował się tyle zapłacić, rozumiem, czołowa drużyna z aspiracjami do awansu do LM ale bez przesady,
jak piszesz, kompromis, jeśli ma klasę, usiądą/usiedli i się pewnie dogadają/dogadali, na czym Leśnemu powinno zależeć bo w LE na razie kiepsko i jak policzyć co mogą ugrać, a co musieliby zapłacić Bergowi w normalnym trybie to raczej może się to nie opłacić klubowi, a to w zasadzie normalna firma która ma generować zyski, a nie straty.

Patrząc na Legię zupełnie z boku, nie potrafię odpowiedzieć na jakim są etapie, niby potrafią pyknąć z zapasem Lechię czy Ruch, a za chwile zagrać tak jak z Niecieczą, gdzie nie widziałem 1 połowy, tylko skróty, ale patrzyłem na statystyki z 1 połowy to mieli jedną okazję bramkową,
mogę zrozumieć, że Nieciecza się spięła i zagrała prawie, że mecz sezonu ale bez przesady, Legii obowiązkiem było to rozstrzygnąć po przerwie na swoją korzyść, a ledwo punkt ugrali.

Nie mam pojęcia kto ma przyjść ale mam wrażenie, że kto by to nie był to będzie lepszy niż Berg, bo sama drużyna wydaje się mieć potencjał żeby tą ligę brać w cuglach.

dla mnie ważna też jest kwestia języka w szatni, jeśli trener porozumiewa się z drużyną przez tłumacza to nie jest to nic dobrego, nie mam zamiaru nikogo obrażać ale 3/4 szatni nie ma pojęcia o wyobrażeniu co ten gość miał do powiedzenia.
Chyba, że czegoś nie wiem o Bergu albo o zawodnikach smile

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by pacyfista
zadna 2 druzyna nie przejdzie berg to nie jest frajer zeby

podpisywac takie umowy

melona przytuli oczywiscie w ratach po 120 koła msc

najlepszy zawod swiata praca lzejsza niz sen

dres na dupe na 2 godziny dziennie

nawet na poziomie okręgówki ktoś komu zależy, poświęca więcej czasu na to zajęcie;-)

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Akagi jak umiejętnie odwraca uwagę, żeby o Bergu nie pisać tongue

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
chodzi biszop o zajecia na boisku

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
quincy to raczej klub ubiera trenera




Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by pacyfista
quincy to raczej klub ubiera trenera

I te ciołki z Lecha kupowali Rumakowi koszule o 3 numery za duże w kołnierzyku?

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by pacyfista
chodzi biszop o zajecia na boisku

dalej myślę, że to jest cięższa praca niż te dwie godziny dziennie, niemniej jednak, jak cała piłka nożna, wynagrodzenia są zdecydowanie za wysokie.
Ale jeśli ktoś chce tyle płacić, to dlaczego ktoś ma się na to obruszać, zawsze przed podpisaniem umowy obie strony się dogadują,
taki Berg mówi, że chce 100 milionów, Leśny mówi sorry ale dam milion;-)
tak czy siak, dogadują się przed, a nie po więc układ jest prosty i obie strony składają podpisy dobrowolnie:)

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by quincy
Originally Posted by pacyfista
quincy to raczej klub ubiera trenera

I te ciołki z Lecha kupowali Rumakowi koszule o 3 numery za duże w kołnierzyku?

w Poznaniu jest taka moda, nic nie poradzisz grin

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Poziom...

Oczywiście masz rację, ale...
Ściągnęli Berga bo...
Miał nazwisko, promował młodych, a z tego m.i. jest|była kasa dla klubu.
Inna sprawa, Berg promował młodzież bo w Norwegii trenował ogórków ( Lyn, Lillestom ) bez pieniędzy i jak mu prezesi sprzedawali najlepszych po sezonie, to siłą rzeczy musiał wstawiać młodych, bo na " starych " tych klubów nie było stać.
Nie wspominam o epizodzie w Blackburn, bo to zupełna porażka.

Legia.

Wziął drużynę od Urbana z 10-punktową przewagą po 1 rundzie.

Zdobył mistrzostwo, to fakt, ale miał tzw. samograja,
którego by nawet pacyfek ( bez obrazy ) dociągnął do mistrzostwa.

LE

Osiągnął jakiś - jak na polskie warunki - wynik.

Dobra, ale trzeba wziąć pod uwagę fakt, że te drużyny z którymi Legia grała miały ją za kopciuszka.
Wystarczyła jedna czy druga kontra po zagęszczonym środku pola, aby wygrywać po 1:0.

Szatnia.

Piłkarzyki mają dobre kontrakty, jakieś tam trofea zdobyte.
Wiedzą że większość z nich już prochu nie wymyśli.
Berg po mistrzostwie był w gronie kandydatów do objęcia reprezentacji Danii.
Leśny spanikował że straci trenera i podpisał z nim trzyletni kontrakt.
A Berg, jak się nie uczył polskiego, tak się nie uczy.
Nie ma motywacji.

Co pozostaje ?

Zmiana trenera, to jest pewne,
ale tylko zagraniczny z otwartym umysłem, a równocześnie chcącym coś - poza kasą - osiągnąć.

W Legii będzie miał taka szansę, jak w żadnym inny klubie w Polsce.

Niestety,
dla innych klubów.

Strona 2 z 77 1 2 3 4 76 77

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, alfa, Lukasz111, Sensei, burbon), 3,219 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,800
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1