|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Niestety melepety z MC dzisiaj mają przeciwnika z dzirawą defensywą, więc pewnie wygrają.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Sagan Tosu marnuje taką setkę że jak teraz Urawa tego nie wygra to będzie klops
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Niestety melepety z MC dzisiaj mają przeciwnika z dzirawą defensywą, więc pewnie wygrają. a jak zapatrujesz się na derby miasta Madryt i Warszawską Legię ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Realowy Madryt to chyba jutro gra? ;-)) A statystycznie tylu sytuacji nie wykorzystał w ostatnim meczu, że Tico pewnie z 2 strzeli. ;-)) Czego im na dzień dzisiejszy nie zyczę! ;-))
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,357 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,357 Likes: 3 |
Niestety melepety z MC dzisiaj mają przeciwnika z dzirawą defensywą, więc pewnie wygrają. a jak zapatrujesz się na derby miasta Madryt i Warszawską Legię ?  jeżeli mogę się wtrącić to jutro Legia jedna w pewniejszych peffusi
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Niestety melepety z MC dzisiaj mają przeciwnika z dzirawą defensywą, więc pewnie wygrają. a jak zapatrujesz się na derby miasta Madryt i Warszawską Legię ?  jeżeli mogę się wtrącić to jutro Legia jedna w pewniejszych peffusi Też mi się tak wydaje, gdyż na ostatnich 7 spotkań wygrali... 1! ;-))
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,229 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,229 Likes: 9 |
@ witam
Lech DNB Real DNB Porto MC Legia
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Podobno ostatni mecz Berga. Poza tym jeszcze ta końcówka ub. sezonu co Górnik podłożył się Lechowi w nich tkwi. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
@ witam
Lech DNB Real DNB Porto MC Legia gdzie mnie tu z tym Lechem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Niestety melepety z MC dzisiaj mają przeciwnika z dzirawą defensywą, więc pewnie wygrają. a jak zapatrujesz się na derby miasta Madryt i Warszawską Legię ?  jeżeli mogę się wtrącić to jutro Legia jedna w pewniejszych peffusi mistrzu, co proponujesz ? na dzisiaj do grania 
|
|
|
Link skopiowany do schowka