|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Benitez wypieki na twarzy jak chłopok ze wsi "wiejskie rumience" tak to nazywamy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
No no, Ben. jakis czerwony. ;-))
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 726
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 726 |
Piękne zakończenie mojego obstawiania. Anderlecht obyście szmaciarze oglądali LM w telewziji, bo poziom kurestwa osiągnął w tym meczu więcej niż apogeum. Koniec finansowanie szmaciarstwa, sprzedajnego futbolu, czy tępych piłkary którzy zarabiają krocie a pudłują w najprostszych sytuacjcach, nawet 3 karne w meczu. Ja wysiadam z tego pociągu. Koniec obstawiania, czas zająć się czymś pożytecznym i normalnym. Anderlecht wprowadził mnie w stan w jakim jeszcze w życiu nie byłem i nie chcę więcej być, tak się zdenerwowałem. Życzę powodzenia w walce z kurestwem, trzymajcie się  2-3 dni i wrócisz  wszyscy wracają 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2014
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2014
Posty: 486 |
Czemu nie grał ten cały CR7 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Atleti jak zwykle na farcie
RM powinien to wygrac
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Dynarski sprobuj w tenisa pociupac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
wyszykowane na mecz ze Szkocją ![[Linked Image from pbs.twimg.com]](https://pbs.twimg.com/media/CQf5ZagWoAEDgKc.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Ostatnie 8 minut Atletico z realem 100 razy lepsze nic caly mecz ;-)) I cała liga jakby ciekawsza w tym roku. Normalnie po 7 kolejkach Barca/Real + ostatnio Atletico miały już około 6-9 pkt przewagi nad reszta, a teraz... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2014
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2014
Posty: 486 |
Atleti jak zwykle na farcie
RM powinien to wygrac jak się jest takim minimalistą jak Benitez i taki klub jak Real broni wyniku przy takim składzie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Atleti jak zwykle na farcie
RM powinien to wygrac jak się jest takim minimalistą jak Benitez i taki klub jak Real broni wyniku przy takim składzie... To to racja!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
ide w kimono
buku wypłaciłeś w ten weekend
w kolejnych dniach moze znow wypłacisz ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
Ostatnie 8 minut Atletico z realem 100 razy lepsze nic caly mecz ;-)) I cała liga jakby ciekawsza w tym roku. Normalnie po 7 kolejkach Barca/Real + ostatnio Atletico miały już około 6-9 pkt przewagi nad reszta, a teraz...  Celta na własne życzenie nie ma kompletu punktów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,644
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,644 |
kurewscy tak slabo tylko zwrot za (0) a o overze i golu krysi juz nic nie powiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Germańce po Irlandii się mocno przejadą
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
ide w kimono
buku wypłaciłeś w ten weekend
w kolejnych dniach moze znow wypłacisz .... [ Linked Image] 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
to co dziś zrobił Anderlecht to jest kurwa KRYMINAŁ!!!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Irlandia wciąż ma szanse na bezpośredni awans do turnieju we Francji. Na dwie kolejki przed końcem eliminacji traci cztery punkty do Niemiec i dwa do Polski.
Zespół O'Neilla z mistrzami świata zagra 8 października na Aviva Stadium. Trzy dni później czeka ich spotkanie z Polakami.
Z szerokiej kadry na dwa najbliższe mecze ubyło 13 zawodników. W przypadku Stephena Quinna, Harry'ego Artera i Ciarana Clarka powodem były kontuzje. Na uraz narzeka też Marc Wilson ze Stoke City. Decyzja w jego sprawie zapadnie w środku tygodnia.
Kadra Irlandii na mecze z Niemcami i Polską: Bramkarze: David Forde (Millwall FC), Shay Given (Stoke City), Darren Randolph (West Ham United) Obrońcy: Richard Keogh (Derby County), Marc Wilson (Stoke City), Séamus Coleman (Everton), Cyrus Christie (Derby County), John O'Shea (Sunderland AFC), Alex Pearce (Derby County FC), Paul McShane (Reading FC), Stephen Ward (Burnley FC) Pomocnicy: Robbie Brady (Norwich City), James McCarthy (Everton), Jeff Hendrick (Derby County), Eunan O'Kane (AFC Bournemouth), Glenn Whelan (Stoke City), Aiden McGeady (Everton), James McClean (West Bromwich), Alan Judge (Brentford), David Meyler (Hull City), Jon Walters (Stoke City), Wes Hoolahan (Norwich City) Napastnicy: Robbie Keane (Los Angeles Galaxy), Shane Long (Southampton FC), Daryl Murphy (Ipswich Town), Kevin Doyle (Colorado Rapids), David McGoldrick (Ipswich Town)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
ma ktoś jakiś skrót tego meczu Anderlechtu???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
nie będzie za bardzo co grać z piłki w tym tygodniu dobrze ze startuje NHL////
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|