|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
jutro sie spotykamy i jednoczymy w jednym celu całym sercem za dobry wynik naszej reprezentacji
dajmy sobie siana i nie grajmy naszego meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
panowie mam prosbe ma ktos link do tej ekipy z LZS Chrzastawa?
tylko pelna wersja bo na youtube sa skrocone
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,317 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,317 Likes: 3 |
jutro sie spotykamy i jednoczymy w jednym celu całym sercem za dobry wynik naszej reprezentacji
dajmy sobie siana i nie grajmy naszego meczu pełna zgoda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,603 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,603 Likes: 10 |
Ja proponuje zagrać over 4,5 kartki. To będzie rzeźnia Szkoci mecz o wszystko.Lepszej pefki nie ma jutro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,317 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,317 Likes: 3 |
Dobra czas coś zagrać na jutro:
Kupon grubas: Niemcy Węgry Rosja Słowenia Szwajcaria-handi(4,5)
Kupon lajt: Rumunia Irlandia Płn.-DNB Albania-DNB Słowacja
Solo: Krycha - żółtko Glik - żółtko
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
co tam sensei
scigajo w pracy czy idzie sie poopierdalac ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Dobry wieczór 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804 Likes: 10 |
Dobry wieczór  a pewnie, że tak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Właśnie przeczytałem, że jakiś tam były piłkarz mrozi butelki szampana bo jutro Polska wygra itp., itd. Szkocja zawaliła sobie sama eliminacje meczem z Gruzją jakiś czas temu - na wyjeździe, kiedy to przegrali 1-0, z Niemcami pokazali się nieźle, choć przegrali 3-2. Szkoci zupełnie inaczej grają u siebie, zupełnie inaczej na wyjeździe.
Co do Lewego, to w Bundes. czy LM ma jednak pomagierów zupełnie innego formatu, dlatego też "piłka go szuka", ze Szkocją nie sądze abyśmy mieli tyle sytuacji bramkowych, nasza formacja obronna też nie należy do najlepszych w Europie. Jeśli wyjdzie nam mecz to możemy wygrać, Szkoci wirtuozami żadnymi nie są, grają prostą i często nieskuteczną piłkę (jak chociażby z Gruzją).
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Dobry wieczór  a pewnie, że tak  No i gicio. Na jutro faktycznie najlepsza opcja to te kartki. Chociaż ten Kassai to raz daje a raz nie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,317 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,317 Likes: 3 |
Dobry wieczór  a pewnie, że tak  No i gicio. Na jutro faktycznie najlepsza opcja to te kartki. Chociaż ten Kassai to raz daje a raz nie. Polak Madziar dwa bratanki i do szabli i do kartki  Myślę że ten sędzie nie pozwoli Szkotom na zbyt ostrą grę tak jak Hiszpan w Warszawie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Jutro szkocka łycha biczu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804 Likes: 10 |
delikatnie w Atwerpi over @2,25..żeby się lepiej oglądało Z Nation, zdrówko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
Bruggia bez goli ft @1.65 za dwa dwiescie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,603 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,603 Likes: 10 |
co tam sensei
scigajo w pracy czy idzie sie poopierdalac ? Luźny tydzień , robie w samym centrum. Robić można tylko od 8 do 16z czego hałasować tylko do 14. Takie przepisy w budynku. Jutro pozostanie mi słuchać audycji w radio.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
co tam sensei
scigajo w pracy czy idzie sie poopierdalac ? Luźny tydzień , robie w samym centrum. Robić można tylko od 8 do 16z czego hałasować tylko do 14. Takie przepisy w budynku. Jutro pozostanie mi słuchać audycji w radio. Lipa, bo to chyba u Ciebie będzie przed 15:00?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Boję się że jutro wtopimy po brutalnym meczu (patrz czerwo) i w Warszawie zmęczeni oraz poobijani(patrz kontuzje) dostaniemy w dupsko od Iroli. I tak wielki balonik pęknie jak bańka mydlana gdy zajmiemy 4 miejsce (obym się mylił) Coś pięknego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,603 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,603 Likes: 10 |
15:10 ale po 14 to sprzątamy już, jeszcze ale już się zbieramy. Szanujemy pracę, nie ma tu miejsca na pośpiech. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 262
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2011
Posty: 262 |
Bruggia bez goli ft @1.65 za dwa dwiescie nie chce sie czepiac, ale z ciekawosci - czy granie underow w najgoretszym okresie meczu daje chociaz letki plus na koniec miesiaca? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Jutro szkocka łycha biczu ? Jutro czysta wódka z czerwoną kartką niech skały srają ale ja jutro(albo pojutrze) jestem Januszem reprezentacji i kibicuje im jak nigdy, nigdy nie wierzyłem ze awansujemy a brakuje tak niewiele wszystkich myślących pesymistycznie proszę o nie wypowiadanie się na ten czas na temat naszej repry Awans iHuj NIemce pomogo! [ Linked Image]
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|