Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#6484068 17/06/2015 10:16
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Temat o firmie Betano





Firma

Właścicielem Betano jest firma Gambling Malta Ltd, z siedzibą i licencją na Malcie.

Filozofia i zalety

Marka Betano wyróżnia się na rynku doskonałą obsługą klienta, szeroką ofertą lig i sportów, świetnymi kursami (także z marżą 0%) oraz transmisjami LIVE z wielu wydarzeń.

Filozofię Betano wyraża hasło Be the MVP!, oznaczające, że dla firmy każdy jej gracz jest najbardziej wartościowy, bez względu na zasobność portfela.

Oferta

Betano oferuje zakłady z kilkunastu dyscyplin sportowych, zarówno gier zespołowych (piłka nożna, siatkówka, koszykówka, hokej), jak i sportów indywidualnych (tenis, boks, mma, sporty motorowe) a także z zakresu polityki czy rozrywki. Oferta obejmuje od ponad stu (piłka nożna) do kilku lig i pucharów (mniej popularne dyscypliny), łącznie dla ponad 150 krajów. Każdy mecz czy wydarzenie to nawet sto kilkadziesiąt rodzajów zakładów.

Oferta Betano obejmuje zarówno klasyczne zakłady sportowe, obstawiane przed rozpoczęciem spotkania, jak i zakłady na żywo - codziennie co najmniej kilkadziesiąt meczów i wydarzeń można obstawiać na żywo.

Betano stara się być blisko polskich użytkowników, dlatego też oferuje zakłady na wiele polskich lig i wydarzeń - piłkarską Ekstraklasę, 1 i 2 ligę, siatkarskie OrlenLigę i PlusLigę, koszykarskie Tauron Basket Ligę i Tauron Basket Ligę Kobiet, PGNiG Ligę piłkarzy ręcznych.

Betano to także internetowe kasyno, z pełną ofertą, poczynając od automatów, a kończąc na ruletce z krupierami na żywo. Kasyno Betano działa w oparciu o najbardziej uznaną na świecie platformę NetEnt.

Marża 0%

Betano jako jedyny gracz na rynku oferuje zakłady z marżą 0%. Marża 0% oznacza brak prowizji dla Betano, a tym samym wyższe kursy zakładów. Każdego dnia oferowany jest co najmniej jeden taki zakład.

Bonusy

Naszym nowym graczom oferujemy bonusy – 100% do 100 PLN na zakłady sportowe i 100% do 500 PLN na grę w kasynie. Oznacza to, że pierwsza wpłata lub wartość zakupionych żetonów jest podwajana, do wskazanej wysokości.





kasa SPECJALNA PROMOCJA BETANO DLA UŻYTKOWNIKÓW MECZ.PL: 100% EKSTRA AŻ DO 200 ZŁOTYCH GRATIS!!! kasa

----------

1. Kliknij na powyższy, specjalny banner do unikalnej promocji w Betano [betano.com] i zarejestruj się (promocja zostanie przyznana tylko dla osób rejestrujących się po kliknięciu na ten baner).

2. Dokonaj swojej pierwszej wpłaty (min. 20zł).

3. Otrzymaj od Betano [betano.com] dodatkowe 20-200zł GRATIS!

----------

hura hura hura

Bonus: Unibet
Piostar #6502538 31/07/2015 16:35
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,054
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,054
dziwny ten buk

rano dostalem info na czacie ze mi mecz Legi rozlicza zgodnie z wynikiem jaki poda UEFA dlatego musze czekac do oficjalnej informacji. Po ilku godzinach robia zwwrot a kolesna czacie mowi ze nic nie moze zrobic i ze moge do nich napisac ze nie chce zwrotu. Pusty smiech mnie ogarnal jak to uslyszalem. Ciekawe jak by rozliczyli jakby remis byl

Piostar #6502542 31/07/2015 16:51
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Wyciąg z regulaminu.

Mecze przełożone, przyspieszone i zaniechane

Mecz nierozegrany lub przełożony będzie traktowany podczas rozliczania zakładów jako nieodbyty, chyba że zostanie rozegrany w przeciągu 30 godzin (wtedy zachowa ważność).

Jeżeli mecz zostanie rozegrany przed podaną datą lub czasem rozpoczęcia, zakłady na ten mecz postawione przed rzeczywistą datą lub czasem rozpoczęcia mogą zachowac ważność.

Każdy zakład na mecz przerwany przed zakończeniem 90 minut gry, zostanie unieważniony (chyba, że mecz zostanie rozegrany w ciągu 30 godzin, w takim przypadku zakłady zachowują ważność), z wyjątkiem zakładów, których wynik został już rozstrzygnięty w momencie przerwania meczu lub gdy oficjalny wynik zostanie potwierdzony przez odpowiednią instytucję nadzorującą rozgrywki w ciągu 30 godzin . W tym przypadku, zakłady na zwycięzcę meczu oraz na podwójną szansę są rozliczane w oparciu o oficjalny wynik (wszystkie inne rynki są uznane za nieważne, chyba że zostały już rozliczone). Na przykład: strzelec pierwszego gola lub czas zdobycia pierwszego gola - jeżeli w chwili przerwania meczu bramka zostanie już strzelona wtedy zakład zachowuje ważność.

Piostar #6534314 25/09/2015 04:55
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Bonus 100% zwiększony do 200zł dla nowych graczy.

Piostar #6542511 08/10/2015 09:20
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Wiecie jak jest u nich z wypłatami na skrill? Wiem, że wypłacają o godziny ok. 23:00, czy jest jeszcze jedna pora dnia o której to robią?

Piostar #6542517 08/10/2015 09:47
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
nie ważne, właśnie przelali mi kasę. po za tym b.dobry bukmacher, jak uważałem bet365 za najlepszego bukmachera to wyrasta im godna konkurencja

koleszka #6546765 12/10/2015 17:38
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163
Likes: 9
Originally Posted by koleszka
jak uważałem bet365 za najlepszego bukmachera to wyrasta im godna konkurencja

Też oceniam ich pozytywnie. Świetna oferta, bardzo dobre kursy, szybkie wypłaty, jedynie azjanów brakuje.

Piostar #6559641 04/11/2015 10:52
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Bezjajeczny buk, założyłem konto, wysłałem dokumenty celem weryfikacji, następnie zablokowano mi konto i nakazano wysłać zdjęcie dokumentów przy twarzy (!) co zrobiłem oczywiście. Następnie powiedziano, że istnieje konto z tego samego IP i konto zostanie zablokowane a wpłacone środki oddane.

Poważni oni są?

Piostar #6559654 04/11/2015 12:06
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
flota zlecona wczoraj wieczorem, do tej pory nie zatwierdzili wypłaty. rozumiem, że liga mistrzów i liczą na to, że w każdym momencie gracz cofnie wypłatę aby zagrać, ale nie każdy ma takie ciśnienie i na drugi dzień potrzebuje kasy w portfelu. fajnie jakby się z takimi osobami liczyli

Piostar #6568977 22/11/2015 20:34
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,323
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,323
Absolutnie nie polecam. Pieniadze wyslane z karty w sobote ok 16 do dzis czyli niedziela prawie 20 nic nie ma na ich koncie. Matrix. Pieniadze zaginely w bezkresnych przestworzach internetu

alan2000 #6570279 26/11/2015 05:48
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Originally Posted by alan2000
Absolutnie nie polecam. Pieniadze wyslane z karty w sobote ok 16 do dzis czyli niedziela prawie 20 nic nie ma na ich koncie. Matrix. Pieniadze zaginely w bezkresnych przestworzach internetu

weekend kolego smile jeszcze nidy nie dostałem przelewu na karte wyłacanego w sobote w niedziele ... co innego skrill

Piostar #6590094 16/01/2016 10:40
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Jak z wypłatami na skrill u nich ?
(Czekam już 12 godzin)

VVega #6599403 29/01/2016 15:02
Dołączył: Dec 2015
Posty: 156
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2015
Posty: 156
wyplacaja w weekendy na skrilla?

pavlik #6599422 29/01/2016 15:56
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163
Likes: 9
Originally Posted by pavlik
wyplacaja w weekendy na skrilla?
kiedys wyplacalem chyba wieczorem w sobote to w niedziele rano bylo, ale w tygodniu to czasem i w kilkanascie minut

Piostar #6607990 13/02/2016 08:46
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Wpłacałem różnymi metodami do tej pory. Paysame, skrill oraz dotpay po raz ostatni. Zleciłem pierwszą wypłatę i dostałem od nich wiadomość, że mogą wypłacić tylko na konto bankowe. Mieliście z nimi tez takie jaka? Z wiadomych powodów taka wypłata nie wchodzi w grę ...

Piostar #6776804 11/10/2016 23:22
Dołączył: Oct 2016
Posty: 3
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Oct 2016
Posty: 3
Chciałem przestrzec każdego Polaka, który chociaż przez moment zastanawiał się nad wpłaceniem swoich pieniędzy do betano. W moim przypadku za naiwność zapłaciłem 22000 zł które zostały mi zajęte w sposób bezkompromisowy, odgórną decyzją, bez możliwości wyjaśnienia wątpliwości, jeśli takie mogły się pojawić. Podkreślam, że zanim zdeklarowałem wypłatę przeszedłem wszystkie procedury weryfikacji (kontrolę dokumentów, dokumentów przy twarzy, rozmowę telefoniczną), nie grałem żadnych late betów, nie wykorzystywałem żadnych innych błędów bukmacherskich, po prostu ograłem ich w uczciwy sposób, przy niemałej dozie szczęścia. Moja radość z wygranej trwała do czasu, aż po 3 tygodniach analizy mojego konta przez "dział ryzyka" otrzymałem maila o takiej treści:

Z przykrością informujemy, że Pańskie konto zostało zablokowane z powodu pogwałcenia naszego regulaminu. Jednocześnie informujemy, że Pańskie zakłady zostały przez nas anulowane, a złożony przez Pana depozyt w wysokości xxxx złotych zostanie zwrócony na Pańskie konto Skrill.

W trakcie korzystania z serwisu Betano dopuścił się Pan złamania następujących punktów naszego regulaminu:

2.3.
Użytkownik ma prawo posiadać tylko jedno Konto w serwisie należącym do GML. Posiadanie/używanie większej ilości kont (w odniesieniu do istniejących kont, bez względu na fakt czy istniejące konto jest aktywne lub nieaktywne lub z jakiegokolwiek powodu zostało zamknięte) jest niedozwolone. W przypadku podjęcia uzasadnionych podejrzeń co do tego, że którykolwiek z użytkowników założył więcej niż jedno konto w serwisie należącym do GML, zastrzegamy sobie prawo, według własnego uznania, do tymczasowego zablokowania kont w serwisie należącym GML użytkownika i/lub do ich zamknięcia. Wszelkie wygrane, bonusy, darmowe zakłady oraz wygrane z tytułu takich bonusów lub darmowych zakładów uzyskane poprzez założenie dodatkowych konto użytkownika zostaną unieważnione. Jednocześnie informujemy, że depozyty złożone na dodatkowych kontach użytkownika nie będą zwracane. Środki znajdujące się na wszystkich kontach użytkownika zostaną zablokowane, tak, by uniemożliwić ich wypłatę.

2.13.
Użytkownik serwisu zobowiązuje się do nie udostępniania dostępu do konta osobom trzecim jak również osobom nieletnim. Informacje udostępniane użytkownikowi na stronie internetowej są wyłącznie do osobistego wykorzystania przez użytkownika i ich dystrybucja lub użycie komercyjne tych informacji jest ściśle zabronione.

12.4.1
Jeśli użytkownik naruszy dowolne postanowienie niniejszego Regulaminu lub jeśli GML ma uzasadnione powody, aby podejrzewać, że doszło do ich naruszenia przez użytkownika, GML zastrzega sobie prawo do nieotwierania, zawieszenia lub zamknięcia Konta GML takiego użytkownika, wstrzymania płatności wygranych i wykorzystania takich środków na pokrycie ewentualnych spowodowanych przez użytkownika strat.

12.4.2
Jeśli GML podejrzewa, że użytkownik prowadzi nielegalne lub oszukańcze działania podczas korzystania że Strony Internetowej, lub naruszył niniejszą Umowę; lub ma problemy z wierzycielami lub w inny sposób szkodzi prowadzonej przez nas działalności, możemy zablokować lub zamknąć konto takiego użytkownika lub anulować wszelkie stawki według naszego wyłącznego uznania.


Oczywiście było to moje 1 konto w tym serwisie, nigdy wcześniej się tam nie rejestrowałem i nie stosowałem żadnych oszukańczych/ nielegalnych działań w stosunku do tego bukmachera (oprócz ich ogrania na kwotę 23000 złotych). Na pytanie dlaczego dopiero miesiąc po rejestracji moje konto zostało zablokowane a środki zarekwirowane nie otrzymałem odpowiedź. Również support nie potrafił/ nie chciał wskazać mi powodu, czym aż tak naraziłem się ich regulaminowi. Po prostu zlecenie wypłaty, analiza przez dział ryzyka i decyzja - wygrał za dużo - do uje(&*(*(*

Nigdy wcześniej, a gram już trochę, nie spotkałem się z tak wyrachowaną metodą traktowania wygrywających klientów, jak w Betano. W moim odczuciu ich regulamin stwarza wielkie pole do nadużyć, czego jestem świadkiem. Nie wiem jakim cudem udało im się uzyskać licencję w LGA, ale jestem w trakcie wyjaśniania to z ich licencjodawcą.

Jeżeli jest na tym forum osoba, która mogłaby mi pomóc w walce o odzyskanie części wygranych jestem w stanie odwdzięczyć się % od wypłaty. W obecnej chwili jestem na etapie zgłaszania swojej szkody na wszystkich znanych mi forach dyskusyjnych. Jeśli to nie pomoże rozpatruję dalsze kroki prawne.

Pozdrawiam

Tomek

Piostar #6776882 11/10/2016 23:54
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
wyrazy współczucia bo też nie raz byłem oszukiwany przez bukmacherów
regulamin kuriozalny, daje możliwość nieograniczonych nadużyć

trudno być optymistą, znikąd konkretnego wsparcia, nie dość że jesteśmy je..ni przez polityków to jeszcze przez takie złodziejskie szumowiny

ale walcz do końca!

Piostar #6776926 12/10/2016 09:24
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Regulamin niestety standardowy, ale skłonność do nadużyć (ze strony bukmachera), jak widać, ponadprzeciętna.

Miałem kontakt z ich supportem i wnioski są takie, że nie warto z nimi nawet zaczynać rozmowy. Dialog trzeba prowadzić od początku przez pośrednika, np. sportsbookreview.com.




Piostar #6776990 12/10/2016 13:45
Dołączył: Oct 2016
Posty: 3
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Oct 2016
Posty: 3
z o ® r o: nie wiem o u których bukmacherów Ty grasz, ale ja sie spotkałem 1 raz w życiu z zapiskiem:

"Jeśli GML podejrzewa, że użytkownik prowadzi nielegalne lub oszukańcze działania podczas korzystania że Strony Internetowej, lub naruszył niniejszą Umowę; lub ma problemy z wierzycielami lub w inny sposób szkodzi prowadzonej przez nas działalności, możemy zablokować lub zamknąć konto takiego użytkownika lub anulować wszelkie stawki według naszego wyłącznego uznania."

Innymi slowy napisze do Ciebie na fb że wisisz mi 50pln i to może być dla nich pretekst żeby Cię uprzejmie i z przykrością z serwisu wyj)&)&(* już bez Twoich wygranych. Jedyną szkodliwą działalność jaką wyrządziłem temu bukmacherowi to to że moje saldo po miesiącu było wyższe niż to po 1 wpłacie...

z o ® r o #6777061 12/10/2016 19:30
Dołączył: Oct 2016
Posty: 3
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Oct 2016
Posty: 3
Originally Posted by z o ® r o
Dialog trzeba prowadzić od początku przez pośrednika, np. sportsbookreview.com.

A jeszcze gwoli pewności: znasz innych pośredników pomagających w takich przypadkach jak sportsbookreview.com ? Dzięki

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, latajaca_holenderka, alfa, forty, aker, Sensei, $-man, ANZELMO, JelineK), 1,853 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,722
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1