Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
i ona tez kłamie no naprawdę
Dołączył: Nov 2011
Posty: 262
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2011
Posty: 262
Anglia rzuty rozne hcp -9 ?
odradzalbym takie typy, ale Twoj wybor
No kiedyś ktoś tutaj pogrywał te rożne i dlatego pytam, póki jest 0-0 zostawię ten typ
ja gram glownie rozne
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
czas chyba sie zbierac z hazardu mistrz i vice mistrz swiata nie strzela gola w eliminacjach
poziom w europie się wyrównał
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Anglia rzuty rozne hcp -9 ?
odradzalbym takie typy, ale Twoj wybor
No kiedyś ktoś tutaj pogrywał te rożne i dlatego pytam, póki jest 0-0 zostawię ten typ
Właśnie chyba im dłużej jest 0-0 tym ten typ ma wieksze szanse wejść
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Tonga 3
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324
Likes: 3
Ja pierdziele ta Szydło jest faktycznie głupsza od Kopacz
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Anglia wymęczyłą z bardzo trudnym przeciwnikiem
Dołączył: Nov 2011
Posty: 262
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2011
Posty: 262
Anglia rzuty rozne hcp -9 ?
odradzalbym takie typy, ale Twoj wybor
No kiedyś ktoś tutaj pogrywał te rożne i dlatego pytam, póki jest 0-0 zostawię ten typ
Właśnie chyba im dłużej jest 0-0 tym ten typ ma wieksze szanse wejść
moze czeka na 0-1
Dołączył: Jun 2014
Posty: 486
addict
addict
Dołączył: Jun 2014
Posty: 486
Ja pierdziele ta Szydło jest faktycznie głupsza od Kopacz
Nie no bez przesady. Kopacz to przygłup jakich mało. Powinna długopisy skręcać w piwnicy
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
moze czeka na 0-1
Jeśli tak to przepraszam
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Tom trzymaj sie tam przyjacielu i odezwij sie czy zyjesz nie jak vindom czy bitek co zapomnieli hasła na forum
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324
Likes: 3
Ja pierdziele ta Szydło jest faktycznie głupsza od Kopacz
Nie no bez przesady. Kopacz to przygłup jakich mało. Powinna długopisy skręcać w piwnicy
myśle że poziom podobny
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Prawda to Pacyfku Fechu Nadala warto czy nie warto czy moze warto Fabio?
Dołączył: Jun 2014
Posty: 486
addict
addict
Dołączył: Jun 2014
Posty: 486
Jaka ta Słowacja jest chujowa. Po co ja ich grałem. I taka ekipa pojedzie na Euro... Jak Białoruś z nimi jedzie jak z gównem... Ale będzie level tego turnieju
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Tom trzymaj sie tam przyjacielu i odezwij sie czy zyjesz nie jak vindom czy bitek co zapomnieli hasła na forum
Tom z tego co widzę to od czasu do czasu loguje sie na forum więc pewnie wszystko gra u niego tylko nie chce mu się pisać albo zrobił sobie detox od grania
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Prawda to Pacyfku Fechu Nadala warto czy nie warto czy moze warto Fabio?
Fabio na takie meczyki spina dupę zawsze, ale on ma w głowie taki bałagan, że nigdy nic nie wiadomo co mu odwali.
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
odradzalbym takie typy, ale Twoj wybor
No kiedyś ktoś tutaj pogrywał te rożne i dlatego pytam, póki jest 0-0 zostawię ten typ
Właśnie chyba im dłużej jest 0-0 tym ten typ ma wieksze szanse wejść
moze czeka na 0-1
Przekombinowałem już 1-0 a cash in to potwierdza, spadła w momemcie opłacalność typu
Dołączył: Jun 2014
Posty: 486
addict
addict
Dołączył: Jun 2014
Posty: 486
Ja pierdziele ta Szydło jest faktycznie głupsza od Kopacz
Nie no bez przesady. Kopacz to przygłup jakich mało. Powinna długopisy skręcać w piwnicy
myśle że poziom podobny
VIDEO
z życiu to taka kretynka, że nóż w kieszeni się otwiera, że ona nas gdzieś reprezentuje. Przeciez jak ona gdzies w świat jedzie to wstyd murowany. Dyzma przy niej był wielkim myślicielem. Kononowicz byłby lepszy nawet
Link skopiowany do schowka