|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 2,170
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2014
Posty: 2,170 |
rozgotowany makaron, ładnie kurs podbili  Dobrze, że zatrzymałem się na 2 secie tylko. Na szczęście kursy w 3 secie były mizerne i odpuściłem. Szok, Polska i Włochy na rozkładzie... Słowenii
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
najlepiej grajacy zespol na swiecie to usa, i sadze ze wiekszosc by sie z tym zgodzila, no ale kazdy ma prawo do swojego zdania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
pieknie Bułgarzy wiozą żabojadów
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
szkoda tylko ze Kazijskiego nie ma 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Vlado Nikolov, 40 lat, 20 lat grania w raz dwa trzy a dwa razy w koncowce laduje sie w pojedynczy blok 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
najlepiej grajacy zespol na swiecie to usa, i sadze ze wiekszosc by sie z tym zgodzila, no ale kazdy ma prawo do swojego zdania  Eeee, Francja gra najlepiej. Najefektywniej i najefektowniej 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Bulgaria z dziadkiem na ataku i grubasem na przyjeciu prawie ograla Francje.
Z drugiej strony kalendarz rozgrywek reprezentacyjnych moga sobie dzialacze wsadzic w dupe.
Po PS Polacy, Wlosi, Ruscy zajechani to i w finale mamy Slowenie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Brawo Zabki, po zloto jutro, nalezy sie jak psu buda.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Nikolov im przegral mecz, od koncowki 4 seta 4 razy wylapal pojedynczy blok od Ngapetha 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
no wlasnie z dwoma weteranami bulgarzy prawie ograli francje, wiec nalezy sie? slaby mecz francji, ngapeth to juz wogole tragedia fragmentami, rouzier trzymal ten atak
zaryzykuje stwierdzenie jakby mial konstantinow takiego kaziyskiego to by pewnie przeszli slaba francje dzisiaj, nikolov juz na oparach atakowal aleksiew to samo, zloto to sie nalezy sloweni, choc brzmi to sensacyjnie ale to oni graja najlepiej na tych mistrzostwach, jutro rowniez nie sa na pozycji straconej, taka francje jaka dzisiaj widzielismy sa w stanie ograc
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Kazdemu swietnemu zespolowi moze sie zdarzyc slabszy mecz. Dzis taki mecz mial Ngapeth.
Mimo wszystko klasowa ekipa potrafi wyciagnac mecz z takiego gowna w jakim byli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Francja 2 razy podniosla sie z 0-2 na tych ME. Wygraja jutro. Musza, powinni. Slowenia srebro i starczy, bez zartow. W meczu gospodarzy bez roznicy kto wygra.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Ja za slowencami w meczu finalowym, a w meczu o braz to chyba wlosi bo bulgarscy weterani spompowani po tej batali z francja, moze jutro pary zabraknac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Wlochom to moze zabraknac motywacji, bo po awansie do Igrzysk celowali w zloto na wlasnym podworku. A Bulgarzy sie nie poddadza i ambicja nadrobia troche  Francja jutro powinna oddac max 1 seta. Francuzi dobrze przyjmuja, a w ataku graja przyzwoicie. Ngapeth nie powtorzy takiego slabego meczu, Rouzier jako druga opcja sprawdza sie idealnie, Tillie zupelnie daje rade.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|