|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
SPECJALNA PROMOCJA BETANO DLA UŻYTKOWNIKÓW MECZ.PL: 100% EKSTRA AŻ DO 200 ZŁOTYCH GRATIS!!! ---------- 1. Kliknij na powyższy, specjalny banner do unikalnej promocji w Betano [ betano.com] i zarejestruj się (promocja zostanie przyznana tylko dla osób rejestrujących się po kliknięciu na ten baner). 2. Dokonaj swojej pierwszej wpłaty (min. 20zł). 3. Otrzymaj od Betano [ betano.com] dodatkowe 20-200zł GRATIS! ---------- Kontynuacja tematu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Witam toast
Tąsma peffek na LM ( trochę sie Juve i Valenci obawiam, ale powinni) smile
Juventus Atletico Barcelona Porto Valencia
ako: 3.66
za 500 zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Wiem ze nie ten dział, nie tu ale Ci co znają moją sytuacje z ostatnich opowiadań w sprawie mobbingu w pracy itd. Komuuuuniiikaaat: zmieniam prace, dziś zadzwonił gość z nowej firmy, jutro karam wypowiedzeniem szmaciure a sprawe o mobbing na 90% zakładam aby miała nauczke i nie kombinowała do innych pracowników pije od 10 z tego tytułu na dziś chyba Gijon trza pograc wygraJO 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Gijon 2.00 za 500zł kto gra grubo wygrać musi, u mnie to grubo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
St.Patrick 1.90na wieczor z Gijonem w singlach
500 zł
karamy wrednego parszywca
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10 |
Wiem ze nie ten dział, nie tu ale Ci co znają moją sytuacje z ostatnich opowiadań w sprawie mobbingu w pracy itd. Komuuuuniiikaaat: zmieniam prace, dziś zadzwonił gość z nowej firmy, jutro karam wypowiedzeniem szmaciure a sprawe o mobbing na 90% zakładam aby miała nauczke i nie kombinowała do innych pracowników pije od 10 z tego tytułu na dziś chyba Gijon trza pograc wygraJO  wreszcie w Niziołku z Shire obudził się waleczny duch  chociaż powiem Ci Frodo, że z tym mobbingiem to nie łatwo będzie.. witam serdecznie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 783
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2011
Posty: 783 |
Witam  Na zaraz Panathinaikos (-1,5) po 1,80 myślę że to dobra lokata.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Wiem ze nie ten dział, nie tu ale Ci co znają moją sytuacje z ostatnich opowiadań w sprawie mobbingu w pracy itd. Komuuuuniiikaaat: zmieniam prace, dziś zadzwonił gość z nowej firmy, jutro karam wypowiedzeniem szmaciure a sprawe o mobbing na 90% zakładam aby miała nauczke i nie kombinowała do innych pracowników pije od 10 z tego tytułu na dziś chyba Gijon trza pograc wygraJO  wreszcie w Niziołku z Shire obudził się waleczny duch  chociaż powiem Ci Frodo, że z tym mobbingiem to nie łatwo będzie.. witam serdecznie  Sprawy nie znam, ale jestem na czasie bo moja kobieta właśnie złożyła pozew w sadzie pracy. Zapowiada się długa batalia
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
M.in. O mobbing ale i parę innych rzeczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293 |
Wiem ze nie ten dział, nie tu ale Ci co znają moją sytuacje z ostatnich opowiadań w sprawie mobbingu w pracy itd. Komuuuuniiikaaat: zmieniam prace, dziś zadzwonił gość z nowej firmy, jutro karam wypowiedzeniem szmaciure a sprawe o mobbing na 90% zakładam aby miała nauczke i nie kombinowała do innych pracowników pije od 10 z tego tytułu na dziś chyba Gijon trza pograc wygraJO  Super, trzymam kciuki żeby Ci się udało
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 262
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2011
Posty: 262 |
witam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988 |
Witam, Gianina ładować bramę do btsa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 262
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2011
Posty: 262 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988 |
Witam, Gianina ładować bramę do btsa  karny dla Janiny no to ciach mańke w piach 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
kto gra grubo wygrać musi, Pytanie tylko, za którym razem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 262
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2011
Posty: 262 |
po 12 roznych panata - gianni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
@aker - dzięki za wsparcie @Burbon - wnoszę sprawę i ukaram jak buka psa  @Bzyku - zawsze  @halik - czy to prawda że składający pozew, nie ponosi już kosztów sądowych (podobno mieli to wprowadzić bo wiele osób nie składało do sądu spraw bo bali się że muszą ponosić koszty za wniesienie sprawy. A z ciekawości, Żona wnosi o odszkodoawnanie bo ją zwolnili czy sama się zwolniła i stara się o zadośćuczynienie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Vitolo. Ledwo co na Pogoń zdążyłem  Dzisiaj z piesków szukamy niespodzianek w spotkaniach gdzie króluje @4 z przodu  Stoke @4,35 Granada @4,08 Cork City @4,25 Sindsvall @4,85  i powodzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
beks - trzeba było babe na warsztat wziąć to by Ci jeszcze podwyżkę dała, będziesz się sądził, stracisz czas i pieniądze a jak nie masz mocnych dowodów to nic z tego nie będzie. Powodzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293 |
beks - trzeba było babe na warsztat wziąć to by Ci jeszcze podwyżkę dała, będziesz się sądził, stracisz czas i pieniądze a jak nie masz mocnych dowodów to nic z tego nie będzie. Powodzenia. jak wygra będzie miał satysfakcję a to czasami jest ważniejsze niż pieniądze
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|