|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 346
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2004
Posty: 346 |
Czy tą kartą moge dokonywać depozytów np w BAW czy Expekcie? Dodam, że mam konto w Banku Śląskim.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 329
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 329 |
No włąsnie ponawiam zapytanie gdyz nikt nie odpowiedział? Tak ogladam tą karte teraz i na niej nie ma po stronie podpisu tego numer cvv2 który jest potrzebny w betandwin nie wiem ska go wziąć?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 346
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2004
Posty: 346 |
Oryginalnie wysłał vulcanor: [qb]No włąsnie ponawiam zapytanie gdyz nikt nie odpowiedział? Tak ogladam tą karte teraz i na niej nie ma po stronie podpisu tego numer cvv2 który jest potrzebny w betandwin nie wiem ska go wziąć?[/qb] ja juz sie dowiedziałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> niestety nie wszystkie Visy E. maja cvv wiem ze z Inteliga posiada ale ING na pewno nie to samo z mbanku.. z mbanku mozna skorzystac z eKarty ona ma taki certyfikat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 358
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 358 |
Jaka jest prowizja jak się złoży depozyt e-kartą w jakimś zagranicznym booku ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Jaka jest prowizja jak się złoży depozyt e-kartą w jakimś zagranicznym booku ?? to zalezy od buka 1 - 2.5 %
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 696 |
a czy kartą Visa Electron z banku PKO mozna wplacic na BAW <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 90
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2001
Posty: 90 |
Nie wiem czy się da wpłacic ale Coral i Victor Chandler mają przynajmniej na swoich stonach głownych znaczki visa electron
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2 |
czyli da się wpłacić eKarta mBanku do betandwin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
No włąsnie ponawiam zapytanie gdyz nikt nie odpowiedział? Tak ogladam tą karte teraz i na niej nie ma po stronie podpisu tego numer cvv2 który jest potrzebny w betandwin nie wiem ska go wziąć? dostales go w kopercie razem z karta
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2004
Posty: 67 |
Ludzie o czym wy tu w ogole piszecie. Karta VISA ELECTRON , zwykla karta bankomatowa nie mozna wplacac kasy na konta, ani dokonywac zadnych innych transakcji internetowych, baz telefonicznych! Depozytow mozna dokonywac karta VISA badz e-karta!! Kod Cvv jest w oddzielnej kopercie (tak jak kod pin ktory otrzymales z karta visa elecron) i sklada sie on z trzech cyfr, jesli nie otrzymales takowej ofert to Twoim kodem Cvv sa 3 ostatnie cyfry z drugiej strony karty Wisa badz e-karty. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 365
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2003
Posty: 365 |
Oryginalnie wysłał kola: [qb]Ludzie o czym wy tu w ogole piszecie. Karta VISA ELECTRON , zwykla karta bankomatowa nie mozna wplacac kasy na konta, ani dokonywac zadnych innych transakcji internetowych, badz telefonicznych! [/qb] To jak nazwac proces wplaty do GB, ktory Inteligowska Visa Electron przebiega w kilka sekund? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372 |
Oryginalnie wysłał kola: [qb]Ludzie o czym wy tu w ogole piszecie. Karta VISA ELECTRON , zwykla karta bankomatowa nie mozna wplacac kasy na konta, ani dokonywac zadnych innych transakcji internetowych, baz telefonicznych! Depozytow mozna dokonywac karta VISA badz e-karta!!
..................... to Twoim kodem Cvv sa 3 ostatnie cyfry z drugiej strony karty Wisa badz e-karty. Pozdrawiam[/qb] i właśnie tak wygląda karta Visa Electron wydana do konta Inteligo..i mozna nią przelać kasę do B&W <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
Link skopiowany do schowka