Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#65509 31/07/2004 04:18
Dołączył: Jun 2004
Posty: 346
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 346
Czy tą kartą moge dokonywać depozytów np w BAW czy Expekcie? Dodam, że mam konto w Banku Śląskim.

Pozdrawiam

Bonus: Unibet
#65510 17/08/2004 19:28
Dołączył: Aug 2004
Posty: 329
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 329
No włąsnie ponawiam zapytanie gdyz nikt nie odpowiedział? Tak ogladam tą karte teraz i na niej nie ma po stronie podpisu tego numer cvv2 który jest potrzebny w betandwin nie wiem ska go wziąć?

#65511 17/08/2004 20:10
Dołączył: Jun 2004
Posty: 346
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 346
Quote
Oryginalnie wysłał vulcanor:
[qb]No włąsnie ponawiam zapytanie gdyz nikt nie odpowiedział? Tak ogladam tą karte teraz i na niej nie ma po stronie podpisu tego numer cvv2 który jest potrzebny w betandwin nie wiem ska go wziąć?[/qb]
ja juz sie dowiedziałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> niestety nie wszystkie Visy E. maja cvv wiem ze z Inteliga posiada ale ING na pewno nie to samo z mbanku.. z mbanku mozna skorzystac z eKarty ona ma taki certyfikat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#65512 17/08/2004 20:53
Dołączył: Aug 2004
Posty: 358
B
BfK Offline
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 358
Jaka jest prowizja jak się złoży depozyt e-kartą w jakimś zagranicznym booku ??

#65513 17/08/2004 21:07
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
Jaka jest prowizja jak się złoży depozyt e-kartą w jakimś zagranicznym booku ??
to zalezy od buka 1 - 2.5 %

#65514 17/08/2004 21:20
Dołączył: Apr 2004
Posty: 696
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 696
a czy kartą Visa Electron z banku PKO mozna wplacic na BAW <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#65515 17/08/2004 22:22
Dołączył: Mar 2001
Posty: 90
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 90
Nie wiem czy się da wpłacic ale Coral i Victor Chandler mają przynajmniej na swoich stonach głownych znaczki visa electron

#65516 17/08/2004 23:25
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2
F
stranger
stranger
F Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2
czyli da się wpłacić eKarta mBanku do betandwin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#65517 18/08/2004 03:39
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
oj dada oj dada

#65518 18/08/2004 03:41
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
No włąsnie ponawiam zapytanie gdyz nikt nie odpowiedział? Tak ogladam tą karte teraz i na niej nie ma po stronie podpisu tego numer cvv2 który jest potrzebny w betandwin nie wiem ska go wziąć?
dostales go w kopercie razem z karta

#65519 18/08/2004 05:40
Dołączył: Aug 2004
Posty: 67
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 67
Ludzie o czym wy tu w ogole piszecie.
Karta VISA ELECTRON , zwykla karta bankomatowa nie mozna wplacac kasy na konta, ani dokonywac zadnych innych transakcji internetowych, baz telefonicznych!
Depozytow mozna dokonywac karta VISA badz e-karta!!
Kod Cvv jest w oddzielnej kopercie (tak jak kod pin ktory otrzymales z karta visa elecron) i sklada sie on z trzech cyfr, jesli nie otrzymales takowej ofert to Twoim kodem Cvv sa 3 ostatnie cyfry z drugiej strony karty Wisa badz e-karty.
Pozdrawiam

#65520 18/08/2004 11:42
Dołączył: Apr 2003
Posty: 365
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 365
Quote
Oryginalnie wysłał kola:
[qb]Ludzie o czym wy tu w ogole piszecie.
Karta VISA ELECTRON , zwykla karta bankomatowa nie mozna wplacac kasy na konta, ani dokonywac zadnych innych transakcji internetowych, badz telefonicznych!
[/qb]
To jak nazwac proces wplaty do GB, ktory Inteligowska Visa Electron przebiega w kilka sekund? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#65521 18/08/2004 12:27
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Quote
Oryginalnie wysłał kola:
[qb]Ludzie o czym wy tu w ogole piszecie.
Karta VISA ELECTRON , zwykla karta bankomatowa nie mozna wplacac kasy na konta, ani dokonywac zadnych innych transakcji internetowych, baz telefonicznych!
Depozytow mozna dokonywac karta VISA badz e-karta!!

.....................
to Twoim kodem Cvv sa 3 ostatnie cyfry z drugiej strony karty Wisa badz e-karty.
Pozdrawiam[/qb]
i właśnie tak wygląda karta Visa Electron wydana do konta Inteligo..i mozna nią przelać kasę do B&W <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#65522 02/09/2004 18:20
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
ta z mbanku nie


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Sensei, latajaca_holenderka, rymoholik, forty, Lukasz111, alfa, $-man, aker, betowiec, kamel, bukma, 11kera11), 2,772 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,646
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1