|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
a Kukiz jak Valencia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,349 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,349 Likes: 3 |
A tak btw to dlaczego w debacie nie ma Millera, Piechocińskiego, Korwina-Mikke i Kukiza? bo się nie liczą w Polsce jest tylko PO vs PIS jak Real Barca w BBVA  Korwin jest jak Tico. Piechociński jak Almeria. Myślę że bardziej może namieszać tutaj Petru
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
A tak btw to dlaczego w debacie nie ma Millera, Piechocińskiego, Korwina-Mikke i Kukiza? bo się nie liczą w Polsce jest tylko PO vs PIS jak Real Barca w BBVA  Korwin jest jak Tico. Piechociński jak Almeria. Myślę że bardziej może namieszać tutaj Petru jak się komuś przez ostatnie 8 lat podobało to może i wybierze Petru jedyny kandydat to Korwin ale on jak zwykle nic nie ugra bojkot wyborów powinien być najniższa frekwencja w historii i tak będzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
A tak btw to dlaczego w debacie nie ma Millera, Piechocińskiego, Korwina-Mikke i Kukiza? bo się nie liczą w Polsce jest tylko PO vs PIS jak Real Barca w BBVA  Korwin jest jak Tico. Piechociński jak Almeria. Myślę że bardziej może namieszać tutaj Petru Petru to las palmas
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
St. Polten @5,30  
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,349 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,349 Likes: 3 |
jak się komuś przez ostatnie 8 lat podobało to może i wybierze Petru jedyny kandydat to Korwin ale on jak zwykle nic nie ugra bojkot wyborów powinien być najniższa frekwencja w historii i tak będzie pełna zgoda dlatego ja te wybory bojkotuje a co do frekwencji to myślę że będzie ledwo ponad 40%
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
12 godzin za godzinę  za tyle to Ja mogę pracować!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Fechu, nie pojszło coś...  ale Gefle izi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
12 godzin za godzinę  za tyle to Ja mogę pracować!!  
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,349 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,349 Likes: 3 |
kur... Kopacz teraz będzie pierdolić co zrobić żeby zachęcić aby Polacy nie wyjeżdzali. ja się pytam co zrobili przez ostatnie 8 lat
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
12 godzin za godzinę  za tyle to Ja mogę pracować!!  kopacz zagotowana
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
12 godzin za godzinę  za tyle to Ja mogę pracować!!   Jak ktos sobie uswiadomi ze batalia jest o 3euro na godzine... ja pierdole
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
kur... Kopacz teraz będzie pierdolić co zrobić żeby zachęcić aby Polacy nie wyjeżdzali. ja się pytam co zrobili przez ostatnie 8 lat wyjezdzajo słabi ludzie taka jest prawda
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Beitar Jerusalem - Hapoel Beer Sheva over 2.5 HT @2.10 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
12 godzin za godzinę  za tyle to Ja mogę pracować!!   Jak ktos sobie uswiadomi ze batalia jest o 3euro na godzine... ja pierdole 2 z haczykiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Bogu dzięki że można zmienić kanał o 20:45  CANAL+ Sport 2 (HD) 20:55 Piłka nożna: Premier League: Swansea City vs Stoke City Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny ![[Linked Image from pbs.twimg.com]](https://pbs.twimg.com/media/CRstRhJXAAA57Bl.png)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
kur... Kopacz teraz będzie pierdolić co zrobić żeby zachęcić aby Polacy nie wyjeżdzali. ja się pytam co zrobili przez ostatnie 8 lat wyjezdzajo słabi ludzie taka jest prawda Nie do końca Pacyfku. Wyjeżdża lekarz albo dobry inżynier i ma gażę x5.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
dobry lekarz bedzie u nas tez zarabiał
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Ale ani Szydło ani Kopacz tego nie zmienią, bo to determinuje ekonomia. Już tu pisałem, robiąc to samo na całym świecie dostaje się inne stawki.
Jedyne co mogą zrobić to obniżyć (a najlepiej zlikwidować) podatki oraz podwyższyć znacząco kwotę wolną od podatku.
|
|
|
Link skopiowany do schowka