|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2006
Posty: 41 |
Witam
Jako , ze ukończyłem już książkę na temat grania u bukmachera ( polecam , bardzo dobra pozycja i na pewno zagości niedługo wśród światowych bestsellerów. Jej tytuł brzmi "Jak ograć bukmachera na ciężkie pieniądze" ..polecam serdecznie)....
Wracając do tematu , czyli skończyłęm książke i postawiłem pomóc graczom na tym forum. Po to założyłem ten temat. Gram już bardzo wiele lat i bardzo wiele meczy obejrzałem i wogóle sportu. Na piłce nożnej znam się najlepiej i mógłbym z powodzeniem kierować naszą reprezentacją bo już gorzej nie można jej prowadzić. Ale abstrahując od tego podam typy na dziś.
Kasa startowa = 500 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> TYPY na dziś: Dziś zagram sobie tzw. '4' z profka czyli blokowy rozpis 2z3 + Akumulacja tych samych zdarzeń. No to lecimy z koksem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />:
Na pewniaku Dubelek : 1. Łomża-Jaga 2 kurs 1.4 2. Derry- UCD Dublin 1 kurs 1.4 Ako= 1.96
Na bloki tripelki: Blok A: 1.Razano-kanepi 1 1.5 2.Ram/erlich-Coetze/Wass 1 1.35 3. Morton-Alloa 1 1.4 Ako = 2.83
Blok B: 1. Texas-Clevel 1 1.5 2. Damm/Paes-Peya/Phau 1 1.25 3. Stenhousemir-Elgin 1 1.45 Ako= 2.71
Blok C: 1. KC-SOX 2 1.6 2. Robredo-Wawrinka 1 1.35 3. Orebro-Atvidaberg 1 1.7 AKO = 3.67
Stawka na blok = 10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> PAB = 15x10=150 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> PAC = 20x10=200 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> PBC = 19,5x10=195 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
PABC = 55x10= 550 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Zagrane za 40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />, do wygrania 1095 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
GOGOGOGOO pwowowowoo alalalallalal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka