|
|
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569 |
Jak można porównywać Jurka do Dolgo, przecież to jest techniczna przepaść. czy ktoś porównuje Jurka do Dolgo ? jak byś czytał uważnie to analizowaliśmy mecz Dolgo z Johnsonem i Jurka z Dolgo p.s. ten "cienki" Jurek nie oddałby Ci nawet gema 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
Jak można porównywać Jurka do Dolgo, przecież to jest techniczna przepaść. czy ktoś porównuje Jurka do Dolgo ? jak byś czytał uważnie to analizowaliśmy mecz Dolgo z Johnsonem i Jurka z Dolgo p.s. ten "cienki" Jurek nie oddałby Ci nawet gema  Nie byłbym taki pewny. Ja też serwuję ponad 200 km/h.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569 |
Nie byłbym taki pewny. Ja też serwuję ponad 200 km/h. no to szacun, ja serwuje znacznie wolniej, chyba że w virtua tennis to dochodzę do 216 w porywach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
Nie byłbym taki pewny. Ja też serwuję ponad 200 km/h. no to szacun, ja serwuje znacznie wolniej, chyba że w virtua tennis to dochodzę do 216 w porywach  Trenuję w sumie codziennie. 5 dni w tygodniu to norma.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
Nie byłbym taki pewny. Ja też serwuję ponad 200 km/h. no to szacun, ja serwuje znacznie wolniej, chyba że w virtua tennis to dochodzę do 216 w porywach  Trenuję w sumie codziennie. 5 dni w tygodniu to norma. Możesz trenować nawet 7 dni tygodniu, i tak byś gema nie ugrał z jurkiem, amatorskie przebijanki to nie poważny tenis, jeśli jest inaczej to podaj jakieś dane to chętnie sprawdzę twoje wyniki jeśli wgl gdziekolwiek grałeś, chodzi oczywiście o amatorskie zawody.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,516
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,516 |
Jak można porównywać Jurka do Dolgo, przecież to jest techniczna przepaść. czy ktoś porównuje Jurka do Dolgo ? jak byś czytał uważnie to analizowaliśmy mecz Dolgo z Johnsonem i Jurka z Dolgo p.s. ten "cienki" Jurek nie oddałby Ci nawet gema  Nie byłbym taki pewny. Ja też serwuję ponad 200 km/h. wg mine mialbys problemy ze zdobyciem punktu!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
kto zgadnie jaka dzis zupka na wczesna kolacyjke ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
kto zgadnie jaka dzis zupka na wczesna kolacyjke ?  rosol +1.5 seta @2.85 big i win @5.1 middle middle 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
Jak można porównywać Jurka do Dolgo, przecież to jest techniczna przepaść. czy ktoś porównuje Jurka do Dolgo ? jak byś czytał uważnie to analizowaliśmy mecz Dolgo z Johnsonem i Jurka z Dolgo p.s. ten "cienki" Jurek nie oddałby Ci nawet gema  Nie byłbym taki pewny. Ja też serwuję ponad 200 km/h. wg mine mialbys problemy ze zdobyciem punktu! przecież on by nawet nie zdążył się ruszyć do większości piłek, nie wspominając o ustawieniu, z Ulą Radwańską miałby marne szanse na gema, chlop nie ma pojęcia o czym pisze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Jak można porównywać Jurka do Dolgo, przecież to jest techniczna przepaść. czy ktoś porównuje Jurka do Dolgo ? jak byś czytał uważnie to analizowaliśmy mecz Dolgo z Johnsonem i Jurka z Dolgo p.s. ten "cienki" Jurek nie oddałby Ci nawet gema  Nie byłbym taki pewny. Ja też serwuję ponad 200 km/h. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Jurek niech serwis bedzie z toba, po tb
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063 |
Janowicz ty zjebie genetyczny. Szopę to ty masz pod kopułą, słoma i tony gnojownika. Grajek nie zawodnik. Tyle w temacie - za rok będzie podbijał chellengery 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988 |
Janowicz ty zjebie genetyczny. Szopę to ty masz pod kopułą, słoma i tony gnojownika. Grajek nie zawodnik. Tyle w temacie - za rok będzie podbijał chellengery  jeszcze nie przegrał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
3:6 6:6 obecnie 8:7 Czarny koń walczy do końca
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Set janowicz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988 |
obronił 4 mp i wygrał II seta, brawo Jurek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063 |
Wygrał przegranego seta - to nie zmienia mojego zdania o tej istocie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Jurassssssssss settttttttttttt bravo wielkoludzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063 |
Może mi powiecie, że ktoś zainwestował cokolwiek na tego grajka? NIGDY!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|